اوهایو coronavirus بیمار توصیف او را در مبارزه با: “هیچ چیز من تا به حال بسیار با تجربه’

اکرون اوهایو – امی Driscoll به دنبال همه توصیه می شود پروتکل های.

شستن دست های خود را. استفاده از ضد عفونی کننده دست. صورت خود را لمس نمی.

هادسون ساکن اوهایو هنوز قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از رمان کروناویروس که باعث شده است که زندگی روزمره در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان برای آمدن به توقف screeching.

او اولین واکنش هنگامی که او نتایج آزمون آمد: “شوخی می کنی؟”

Driscoll شد دوم مورد تایید شده از COVID-19 در اوهایو اجلاس شهرستان در هفته گذشته از ارسال مورد تجربه خود را در Facebook – تحت نام ازدواج از براک – به عنوان یک راه برای تشویق دیگران به این بیماری جدی است.

“من واقعا بیمار,” او گفت:. “من واقعا ترسیده وجود دارد در حالی که کمی در مورد چگونه بیمار من بود.”

اجلاس عمومی کانتی بهداشت نمی تواند تایید یا رد این که آیا Driscoll دوم مورد تایید شده در این شهرستان شناسایی فردی تنها به عنوان یک فرد در 40s خود را.

Driscoll است 48 و ارائه اکران Beacon مجله بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه با اسناد و مدارک از بستری شدن در بیمارستان. مدارک نشان می دهد او را به باقی می ماند قرنطینه و که او نیاز به اطلاع هر کسی که رفتار او را که او در دست بررسی است و برای COVID-19.

متروک قفسه های فروشگاه خیابان های خالی: این 16 وهم آور تصاویر مجسم کروناویروس در آمریکا

‘بدن من شده است از طریق یک نبرد’

از بعد از ظهر دوشنبه به وزارت امور خارجه گزارش 38confirmed موارد COVID-19 در اوهایو.

Driscoll که خانه در حال حاضر تحت قرنطینه گفت که او شروع به احساس بهتر است اما هنوز هم خسته و برخورد با علائمی مانند خستگی و سردرد.

“فقط می خواهم بدن من شده است از طریق یک نبرد” او گفت:.

مادر چهار گفت: او در محل کار در یک شرکت بیمه در روز چهارشنبه زمانی که حدود 3 p. m. او شروع به احساس می کنید خسته شده بود و او شروع به مریض.

او به خانه رفت و در پایان روز و در زمان او متوسط بود که 99.2 درجه بالای نرمال. او گفت که او در زمان Motrin و خوابش برد.

هنگامی که او از خواب بیدار در 3 p. m. او سرفه و سینه او صدمه دیده است.

“این سخت بود برای به دست آوردن یک نفس در سینه ام احساس تنگ شده” دریسکول گفت. “آن را مانند هیچ چیز من تا به حال بسیار با تجربه است.”

او به نام پسر عموی او که یک پرستار و پس از آن در بيمارستانهای دانشگاه’ Ahuja مرکز پزشکی. بیمارستان, او گفت: در ابتدا به او گفت به تماس اوهایو وزارت بهداشت در تماس با مرکز شماره اما در ساعت 3 صبح بود وجود دارد هیچ پاسخ. پسر عموی او به نام Ahuja مرکز پزشکی بازگشت و به آنها گفت Driscoll بود در راه خود را.

در هنگام ورود دریسکول گفت: بیمارستان بلافاصله قرار داده و او را به انزوا. آنها به او اطلاع داد که آنها مورد نیاز برای اجرای یک مناجات از دیگر آزمایشات برای رد کردن بیماری هایی مانند آنفولانزا و ذات الریه که او تا به حال قبل از. اگر همه منفی بودند او می تواند آزمایش می شود برای COVID-19.

جمعه شب پس از تب او رسیده حدود 102 درجه او مثبت COVID-19 نتیجه آزمون.

“من مانند شما مطمئن هستید؟” دریسکول گفت. او دریافت مراقبت های بزرگ, او گفت:, اما, او, اولین, بیمار, پزشکان او را دیده بود با این بیماری است. او پرسید: چند سوال در مورد چگونه او بعد از چند روز و هفته ممکن است بروید.

“آنها شانه را بالا انداختن شانه های خود را کمی و آنها می گویند” ما واقعا نمی دانیم,’,” او گفت:.

آنها همچنین نمی دانم که چگونه او در معرض این بیماری است. شوهر سابق او در سفر خارج از کشور به آلمان به تازگی و پسر او تا به حال در تماس با او و پس از آن با او اما از آنجا که هیچ کس دیگری به بیمار است که به نظر نمی رسد که منشا دریسکول گفت.

او گفت: او با حضور در کلیولند کاوالیرز در بازی شنبه قبل با دیگر اعضای خانواده خود را قبل از او مریض شدم فقط جلوتر از NBA تعلیق آن فصل و قبل از اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اعلام کرد مدارس خواهد دید.

فقط یک هفته پیش او اشاره کرد هیچ کس کاملا مطمئن شوید که چگونه به طور جدی به خطر coronavirus.

“نگاهی به گذشته همه ما رفت” آه شاید ما باید بهتر ساخته شده است تصمیم گیری در مورد آن'” دریسکول گفت.

نگاهی به بیماری جدی: ‘مردم شما را دوست دارم, زندگی خود را ممکن است بر روی آن بستگی دارد’

وزارت بهداشت تا به حال او را به یک لیست از هر کسی او را به تماس در دو هفته گذشته و کارکنان در دفتر او در شرکت بیمه که او را نمی شناخت همه کار از خانه.

هادسون مدارس شهرستان که در آن پسر او را به واشنگتن ارسال یک ایمیل به خانواده ها صبح روز یکشنبه با اشاره به بخش بهداشت و درمان در حال حاضر به هر خانواده هایی که نیاز به تماس گرفته شود به عنوان یک نتیجه.

پس از دو روز در بیمارستان که در آن او تحت درمان با مایعات وریدی داروهای ضد درد برای سردرد و تب گیربکس دریسکول گفت: او در نهایت شروع به احساس بهتر شد و اجازه رفتن به خانه.

او را صرف بیشتر از روز خود را بر روی نیمکت تماشای فیلم با پسرش و فقط به یک نوشیدنی از آشپزخانه. او را نا امید او نمی خواهد بود قادر به رای دادن در روز سه شنبه.

هنگامی که او وارد Facebook زیر مصیبت او او را دیدم نظر پس از اظهار نظر از افرادی که باور نمی کند این بیماری بود که از یک معامله بزرگ.

یک دوست از دبیرستان ارسال شده درخواست اگر کسی در واقع می دانیم هر کسی که بیمار از COVID-19.

“و من فکر کردم – من” دریسکول گفت.

عمومی پست که به اشتراک گذاشته شده هزاران بار تشویق مردم به این بیماری جدی است.

“مردم شما را دوست دارم, زندگی خود را ممکن است بر روی آن بستگی دارد,” او گفت:.

پیگیری خبرنگار جنیفر Pignolet در توییتر @JenPignolet.

عواقب سیاسی: فرماندار اوهایو درخواست تعویق انداختن فرد در رای گیری تا ماه ژوئن با توجه به کروناویروس

چه انتظار هنگامی که شما یک coronavirus آزمون: آرامش نمی wiggle و آن را فقط 10 ثانیه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>