مقامات موضوع هشدار در مورد جعلی, ماسک, معافیت کارت گردش در رسانه های اجتماعی

نمی طعمه را صاحبان کسب و کار. اگر یک فرد می آید به کسب و کار خود و نگه داشتن یک کارت گویند که آنها در حال معاف از پوشیدن یک ماسک صورت که کارت تقلبی متحده وزارت دادگستری.

نزدیک به 20 ایالت از جمله ایالت تگزاس در حال حاضر نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک به عنوان COVID-19 خروش همچنان به تشدید. حتی در میان این سنبله در موارد وجود دارد کارت های گردش آنلاین متقلبانه حاکی از این است که یک فرد معلول را ندارد به پوشیدن ماسک در همه.

خسته پزشکان: هوستون ICU doc می گوید مراقبان خسته توصیف طولانی مدت اثرات COVID-19

نسخه های مختلف از این کارت حتی تلاش برای کپی کردن مهر از وزارت دادگستری که اجرای قانون آمریکایی های معلول. آنها ادعا برای حمل اقتدار “آزادی برای نفس کشیدن آژانس” است که نه فدرال و نه دولتی.

FTC تایید کرد که این کارت صادر شد و نه و نه تایید شده توسط وزارت دادگستری. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این ماسک معافیت اومدی اینجا را کلیک کنید برای دریافت جزئیات واقعی از ADA.gov.

جعلی کارت متحده است که با پوشیدن یک ماسک را متحمل ذهنی یا جسمی خطر ابتلا به دارنده. این کارت همچنین دارای یک بیانیه که آمریکایی های معلول منع بالا بردن سوال در مورد وضعیت سلامت تشدید ماسک استفاده است.

“اگر در نقض ADA شما می تواند به صورت شیب دار مجازات. سازمان ها و کسب و کار می تواند تا جریمه $75,000 برای اولین بار خود را نقض و $150,000 پس از آن برای هر نقض. انکار دسترسی به کسب و کار شما/سازمان خواهد بود همچنین گزارش FTBA برای اقدامات بیشتر,” کارت به دروغ ادعا می کند.

این ماسک کارت معافیت بسیاری از توزین در رسانه های اجتماعی. برخی از آنها خشم بیش از این کارت اطلاعات نادرست در مورد آمریکایی های معلول.

وزارت دادگستری این بیانیه رسمی در مورد کارت.

“این موارد صادر شد و نه توسط گروه هستند و نه تایید شده توسط اداره کردند.” “این گروه خواستار به تکیه بر اطلاعات موجود در این پست و به دیدار ADA.gov برای ADA اطلاعات صادر شده توسط این گروه است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>