رسمی: دو نفر به ضرب گلوله در رفتن بی انتها آخر هفته در تگزاس

به روز شده

گالوستون تگزاس (AP) — دو مرد به ضرب گلوله کشته شدند هنگامی که یک مرد از کار اخراج شدند به یک گروه از مردم در طول یک تگزاس رویداد یک مقام پلیس گفت:.

تیراندازی اتفاق افتاده روز شنبه در جیپ آخر هفته در کریستال ساحل در بولیوار شبه جزیره شهرستان گالوستون کلانتر هنری Trochesset گفت. این یک رویداد سالانه برای جیپ علاقه مندان است.

حزب ساحل: جمعیت فرود در کریستال ساحل برای رفتن بی انتها جیپ آخر هفته

“یک گروه از مردان شروع به جنگ کردند و آن را منتقل به زنان مبارز” Trochesset گفت. “هنگامی که زنان را به مبارزه با یک هاسکی نر مرخص اسلحه گرم.”

Trochesset افزود که زخمی بودند airlifted به دانشگاه پزشکی تگزاس شعبه برای عمل جراحی در روز یکشنبه. وضعیت آنها خواهد شد.

هیچ دستگیری ساخته شده بودند و بعد از تیراندازی اما تحقیقات همچنان ادامه دارد.

Trochesset گفت: بیش از 100 نفر از تجمع نامربوط جنایات صبح روز یکشنبه. اکثر بازداشت شد و برای تخطی از قانون جرایم از جمله رانندگی در حالی که مست با توجه به سوابق پلیس است.

کریستال ساحل ساکنان شروع یک درخواست برای پایان دادن به جیپ آخر هفته پس از 113 نفر دستگیر سال گذشته است. اما این رویداد هنوز هم ترویج در برخی از جامعه رویداد تقویم.

تیراندازی: یک کشته یک زخمی در شمال هوستون تیراندازی

کالیفرنیا ، گرگ ابوت و تگزاس کلی زمین بازگشایی دفتر سواحل در مارس 1 پس از آنها بسته شد با توجه به شیوع کروناویروس. اما بسیاری از دموکرات ها و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که بازگشایی دولت بیش از حد به زودی می تواند هزینه زندگی. اما خواهان حمایت از باز کردن کسب و کار و حوزه عمومی.

جوی Roy و دوست دخترش سلام پوسته پوسته شدن بازدید کریستال ساحل این آخر هفته گذشته.

“ما اقدامات احتیاطی و البته ما در امنیت هستیم اما در همان زمان ما باید زندگی می کنند” 46 ساله Roy گفت. “این حق ماست. این است که چرا ما در اینجا زندگی می کنند. این است که چرا امریکا بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>