افسر شاخه های مردی که ‘ظهور’ از اتاق زیر شیروانی عایق در جنوب غربی هوستون, پلیس می گویند

جانباز هوستون افسر پلیس به ضرب گلوله یک مظنون که “ظهور” از پشت اتاق زیر شیروانی عایق جمعه داخل غربی هوستون خانه.

این مرد شناسایی شده که 27 ساله کوین جانسون بود می خواستم در سه جنایت, حکم, وقتی ماموران وارد خانه اش در 12300 جلوگیری از Braesridge رانندگی در مدت کوتاهی قبل از ظهر. افسران بودند در لباس کامل و اعلام کرد خود را بیش از یک ماشین گشت سیستم PA گفتن هر کسی که در داخل خانه به خارج آمده با توجه به هوستون رئیس پلیس هنر اکودو.

بیشتر از JAY R. JORDAN: سه شات در سرقت در جنوب شرق هوستون

افسران پاک خانه و صحبت با چهار نفر اعضای خانواده از جمله جانسون مادر همه آنها گفته پلیس او را در داخل خانه است.

جانباز افسر در سوال جستجو اتاق زیر شیروانی زمانی که او شنیده ام سر و صدا که از پشت یک ورق عایق اکودو گفت. که زمانی که جانسون “ظهور” را به سمت افسر است که زمانی که افسر آتش گشودند قابل توجه جانسون در بازو.

“افسر مرخص یک دور” اکودو گفت. “افسر نشان داده است که از دیدگاه او معتقد است که دلسوز, عکس العمل غیرارادی از شک بیرون پریدن در او به طور غیر منتظره است که می خواهم.”

جانسون غیر مسلح که مامور او را به گلوله بست. افسر که بلافاصله شناسایی شده و در مرخصی اداری به عنوان پلیس هوستون وزارت امور داخلی بخش به بررسی این تیراندازی است.

اکودو گفت: مامور شده است با این گروه برای برخی از زمان.

“این مرد تا به حال 10 سال در سوات” اکودو گفت. “شما می توانید تصور کنید که او را ضرب و شتم خود را خیلی بیشتر از ما تا به حال ضرب و شتم او را.”

کارآگاهان در حال تلاش برای کشف کردن که آیا این چهار نفر اعضای خانواده می دانستند جانسون در داخل بود و عمدا گمراه کردند. اکودو صحبت جانسون را که به او گفت که او تا به حال هیچ ایده او این بود که رئیس گفت.

جانسون بود می خواستم در جنایت به اتهام سرقت از یک قرارگاه سرقت و سرقت خودرو. او همچنین به بزه حکم برای فرار از دستگیری.

او در راه رفتن و صحبت کردن به عنوان ماموران و امدادگران طلیعه او را به آمبولانس است و در وضعیت خوب اکودو گفت.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>