پرستاران می توانند با استفاده از فرصت های تحصیلات عالی

منتشر شده

اگر وجود دارد تا به حال زمان برای در نظر گرفتن یک حرفه ای در پرستاری و زمان در حال حاضر.

اداره آمار نیروی کار است و پیش بینی اشتغال ثبت نام پرستاران برای رشد 12% تا 2028 برای دلایل مختلف. این موارد شامل افزایش نرخ از شرایط مزمن مانند دیابت و چاقی و افزایش تاکید بر مراقبت های پیشگیرانه و تقاضا برای خدمات بهداشت و درمان برای baby-boom جمعیت.

حقوق پرستاران با مدرک کارشناسی گزارش شده است در $73,300 سالانه است. کسانی که با تخصص مانند پرستار بیهوشی, پرستار ماماها و پرستاران شاغل با مدرک کارشناسی ارشد کسب درآمد $115,800 در هر سال است.

دانشگاه سنت توماس ” کلودین Dufrene دکترا RN-میلاد GNP-میلاد CNE, استادیار, صندلی, BSN, برنامه, گفت, خود, UST Peavy دانشکده پرستاری ارائه می دهد سنتی چهار سال لیسانس علوم در پرستاری (BSN). از آغاز برنامه در سال 2012 آنها دیده می شود افزایش علاقه و توجهی رشد Dufrene گفت.

در ماه اوت سال 2020 UST راه اندازی خواهد شد شتاب BSN (ABSN) برای افرادی که به دست آورده لیسانس در رشته دیگر و می خواهم به دنبال پرستاری به عنوان یک حرفه ای.

“هر دو از برنامه های ما قبل از اخذ مجوز برنامه” گفت: Dufrene. “این برنامه شامل ترم در بنیادی و تخصص پرستاری دوره علاوه بر مهارت های آزمایشگاهی, شبیه سازی فعالیت و نظارت تجارب در تنظیمات بالینی. دانش آموزانی که با موفقیت کامل برنامه های واجد شرایط برای نشستن برای NCLEX-RN exam ملی اخذ مجوز آزمون برای ورود به پرستاری تمرین.”

این UST Peavy دانشکده پرستاری ارائه می دهد دو دستگاه. BSN برنامه می تواند انجام شود در سه سال با شروع دوره های آموزشی در سطح دوم. برای یک ABSN دانش آموزان با قبل از لیسانس که پذیرفته شده به برنامه پس از اتمام پرستاری پیش نیاز تکمیل این برنامه در یک سال.

اریکا یو, Ph. D., RN, دانشیار بخش دین و صندلی برای مطالعات کارشناسی در Cizik دانشکده پرستاری در UTHealth در هوستون گفت: خود دو آهنگ در BSN برنامه Pacesetter BSN و RN به BSN. Pacesetter BSN ورود به تمرین رشته برای تبدیل شدن به یک پرستار ثبت شده است. RN به BSN است که برای پرستاران که مایل به دست آوردن یک BSN.

UTHealth را شتاب BSN برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان به تکمیل این رشته در 15 ماه. دانش آموزان می توانند با تکمیل RN به BSN برنامه در دو یا سه ترم.

این مهم است به دانستن اصول اولیه برای شروع است. دانش آموزان باید کامل 60 دقیقه پرستاری از پیش نیاز قبل از ثبت نام در UTHealth هوستون Cizik دانشکده پرستاری از جمله دروس عمومی و دروس علوم مانند آناتومی و فیزیولوژی میکروب شناسی و شیمی. یک آزمون ورودی مورد نیاز است.

“وجود دو پذیرفته شده در آزمون ورود به چای (آزمون های ضروری و تحصیلی) و HESI A2 (سلامت سیستم آموزش و پرورش پذیرش ارزیابی). در UTHealth هوستون Cizik دانشکده پرستاری و HESI A2 است پذیرفته شده کنکور. پس از ثبت نام دانش آموزان را تکمیل 60 ساعت دوره های پرستاری در چهار ترم (15 ماه) گفت:” یو.

پس از اتمام موفقیت آمیز از خود برنامه پرستاری, دانش آموزان خواهد بود واجد شرایط برای اخذ مجوز شورای ملی آزمون NCLEX) صدور پروانه ، NCLEX است که در سراسر کشور بررسی برای صدور مجوز از پرستاران در ایالات متحده و کانادا است. پس از گذراندن امتحان NCLEX آنها را تبدیل به پرستاران ثبت نام شده.

یکی از بالاترین درآمد تخصص های پرستاری با توجه به یو گواهی متخصص بیهوشی پرستار که آغاز بالاترین حقوق و دستمزد اعم از $150 ، 000 به $200,000 است و بر اساس سالها تجربه و تخصص در منطقه است.

Kathryn M. ترش, EdD, MSN, RN, Humana وقف دین صندلی در پرستاری موسس دین و استاد دانشکده پرستاری دانشگاه هوستون گفت: دانش آموزان علاقمند به تحصیل در آموزش پرستاری نه تنها باید برای انجام تحقیقات خود را آینده نگر آنها باید جدی در مورد نمرات خود را به اعتراف به مدارس بسیار رقابتی است.

“اطلاعات در مورد پرستاری برنامه های شما علاقه مند در برنامه های وب سایت و حضور در جلسات اطلاعاتی. از خود بپرسید اگر شما با معیارهای پذیرش. صحبت کردن با همکاران در برنامه است. مطمئن شوید که برنامه های شما علاقه مند در قبول NCLEX-RN برای اولین بار تصویب نرخ. در تگزاس, شما می توانید بررسی NCLEX-RN برای اولین بار تصویب نرخ با رفتن به www.bon.texas.gov. مطمئن شوید که برنامه شما اعمال می شود به اتحاد ملی اعتباربخشی. اعتباربخشی ملی به معنای برتری در این برنامه گفت:” ترش.

ترش نیز توصیه می شود استفاده از اوایل به عنوان به خوبی به عنوان ملاقات با الزامات مورد نیاز برای پرستاری برنامه از انتخاب شما به عنوان این برنامه را مهلت سخت. هنگامی که شما در مدرسه آماده برای کار سخت, او گفت:.

“هنگامی که شما در حال پذیرفته سخت مطالعه نمرات خوب و یادگیری به عنوان آنجا که می توانید در این شبیه سازی آزمایشگاه و کلاس های درس و در محیط های بالینی. کار بیش از 10 ساعت در هفته در خارج از مطالعات خود را. اعتماد خود را به هیئت علمی و مربی. تبدیل شدن به دوستان با همکلاسی های خود را. آنها را تبدیل به همکاران خود. مهمتر از این سفر برای تبدیل شدن به یک پرستار است که در مورد شما نیست. آن است که در مورد افرادی که شما را برای مراقبت از بیماران ما. نگه داشتن بیمار در این مرکز از همه که شما باید انجام دهید. کار سخت خود را به تبدیل شدن به یک پرستار را به شما بدهد یک عمر رضایت و هدف” گفت: ترش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>