رمان coronavirus دهید برنج دانشگاه به لغو کلاس های حضوری برای هفته

دانشگاه رایس لغو کلاس های حضوری و کارشناسی آموزش labs این هفته برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus دانشگاه یکشنبه اعلام کرد.

یک گروه کاری تشکیل شده توسط دانشگاه مدیریت بحران و تیم ارومیه در مجلس سنا در حال آماده سازی برای امکان کلاس نیاز به در حال تدریس از راه دور از طریق یک بار دیگر periodo نامه متحده است.

اعلام می آید روز پس از یک کارمند آزمایش مثبت در هفته گذشته برای COVID-19. آنها تا به حال سفر به مصر است که در مراکز کنترل بیماری را محدود سفر لیست.

“از فراوانی از احتیاط و اجازه می دهد تا کارکنان و استادان زمان به آماده شدن برای امکان آموزش از راه دور این ترم در کلاس درس و کارشناسی آموزش labs برای هفته مارس 9 لغو هستند” مسئولان مدرسه گفت: در حالت آماده باش است.

دانشکده هنوز هم می توانید ارائه خود را به دانش آموزان مواد است که می توان از راه دور ندارد و نیاز به تعامل گروه. و تحقیقات ادامه خواهد داد اما محققان در حال خواسته به مشورت با مشاوران خود در مورد چگونگی ادامه این دانشگاه گفت.

همه در پردیس وقایع عمومی از 100-به علاوه افراد ممنوع است, از جمله رئیس جمهور تاون هال و آبجو دوچرخه حوادث. Outdoorvarsity, intramural و باشگاه ورزشی حوادث می تواند ادامه.

برنج در حال حاضر به حالت تعلیق در تمام دانشگاه-اسپانسر سفر و نوروزی سفرهای بین المللی از طریق آوریل 30. این دانشگاه همچنین ایجاد یک سفر رجیستری است که نیاز به اسناد و مدارک در هر مسافرت های بین المللی توسط دانشجویان دانشکده یا کارکنان. مردم پس از رسیدن از کشورهای در CDC سطح 2 و 3 هشدارهای لیست مورد نیاز خود جدا و دور از محوطه دانشگاه به مدت دو هفته با توجه به هشدار.

برنج کارمند که تست مثبت برای coronavirus شد self-قرنطینه. دانشگاه مطلع 14 دانشجویان دکترا و اعضای هیات علمی و کارکنان که در تماس با کارمند و آنها نیز خود به قرنطینه. هیچ علائم گزارش شده بود.

کارمند یکی از 11 مورد شناخته شده در منطقه هوستون. تمام 11 بيماران سفر در همان رودخانه نیل خط کروز از طریق مصر است. هیچ یک فوت کرده اند و یا ذکر شده در وضعیت بحرانی است.

اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه رایس در پاسخ به این coronavirus را می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>