‘نه فقط یک شهر بزرگ موضوع’: Coronavirus موارد افزایش می یابد در روستایی امریکا محبوب با گردشگران

یعقوب Greenberg رئیس Blaine County, Idaho, کمیسیون نگران است که او پسر, دختر و نوه ممکن است coronavirus. همکاران از شهرستان کمیته ممکن است آن را بیش از حد.

شهرهای مانند شهر نیویورک و نیواورلئان را دیده اند یک انفجار اخیر coronavirus موارد است. اما روستایی شهرستان در کلرادو و یوتا و آیداهو که در آن انبوهی از بازدید کنندگان گله هر سال به اسکی و یا پیاده روی نیز به تجربه برخی از بالاترین نرخ از coronavirus موارد سرانه در این کشور تهدید به پایمال کردن بیمارستان های محلی و به چالش کشیدن برداشت از ویروس’ برسد.

چهار استان ها – Blaine County, Idaho; Summit County Utah; و عقاب شهرستان و Gunnison County, Colorado – سرب ملت در سرانه نرخ تایید موارد خارج از ایالت نیویورک و لوئیزیانا با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از coronavirus موارد در سراسر کشور است.

روستایی تنظیمات همه مرفه کوه-ringed اسکی و پیاده روی hamlets با جمعیت تحت 55,000 که استقبال میلیون ها نفر از بازدید کنندگان در هر سال است. تمام شده است دست و پنجه نرم کردن با یک افزایش ناگهانی در coronavirus موارد است.

“مردم باید به طور جدی از این. داشتن مرگ مردم در جامعه خود را واقعا غم انگیز” گرینبرگ گفت. “اعداد فقط به صورت تصاعدی رشد. این مسائل حرکت در عجله بسر می رسانید.”

ایالات متحده آمریکا امروز شده است جمع آوری اطلاعات در مورد در هر شهرستان به عنوان گزارش شده توسط دولت در بخش سلامت. برای محاسبه نرخ خبرنگاران در زمان تایید تعداد موارد در هر 100 ، 000 نفر با توجه به آخرین سرشماری تخمین می زند. Coronavirus مورد تعداد آنها بر اساس برگه از پنج شنبه.

اصول اولیه در coronavirus: آنچه شما نیاز به دانستن به عنوان ما می شود جدید کانون COVID-19

شیوع برخی از مناطق روستایی شهرستانهای ‘کمی شلوغ تر از نرمال’

Blaine County با جمعیت 23,021 به حال 82 مورد و دو مورد مرگ و میر و یا 356 مورد در هر 100,000.

کوهستانی شهرستان در جنوب مرکزی آیداهو استقبال بیش از 180,000 بازدید کننده در سال به آن شهرت خورشید دره اسکی. جایی میان که له زمستان مهمان است که در آن مسئولان شهرستان بر این باورند coronavirus تضعیف به Blaine County است.

شهرستان خود را تایید کرد اولین coronavirus مورد در مارس 14. پنج روز بعد در 19 مارس رژیم صهیونیستی است. براد کمی دستور این شهرستان به خود منزوی-اولین جمله نظم در دولت است. فقط یک هفته بعد این تعداد تا به حال شروع به پریدن کرد به 82.

Ketchum رئیس آتش نشانی بیل مک لافلین گفت که حدود 10 درصد از تیم خود را از 52 کارکنان و داوطلب آتش نشانان و امدادگران باید قرارداد این ویروس او را مجبور به ارسال سالم اولین پاسخ دهندگان با آمبولانس به انتظار تماس به جای جمع شدن در یک ایستگاه. ایستگاه خود را در تماس با حجم دو برابر شده است عمدتا با کروناویروس شرایط اضطراری.

“ما شده است بسیار کمی شلوغ تر از نرمال,” او گفت:.

در اوایل فوریه مک لافلین گفت که او و دیگر مقامات braced برای افزایش Blaine County, با توجه به تعداد گردشگران که گله به منطقه است. او به انبار لوازم, مانند فولاد ماسک و لباس و مجرای-ضبط پلاستیک در آمبولانس بین رانندگان و بیماران برای حفاظت از کارکنان خود را.

این ویروس به سرعت گسترش یافته است. مراقبت های بهداشتی کارگران شروع به گرفتن بیمار است. دو تا از آیداهو چهار coronavirus مرگ و میر رخ داده در Blaine County است. یکی بود یک بیمارستان داوطلب.

روز جمعه کمیسیون تصویب یک فرمان بیشتر محدود کردن سفر در داخل و خارج از شهرستان و الزامی بازدید کنندگان خود قرنطینه برای دو هفته گرینبرگ گفت. همانطور که بیشتر مردم آزمایش او انتظار شمارش به افزایش است.

“ما هنوز هم لازم نیست که تمام اعداد در,” او گفت:. “من مطمئن هستم که آن را به رشد است.”

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

“من شگفت زده نمی شود اگر ما 10 بار است که’

در اجلاس شهرستان که در آن جمعیت است 42,145 وجود داشته است و 103 مورد و صفر و میر و یا 244 مورد در هر 100,000.

صفحه اصلی جشنواره فیلم ساندنس و 2002 بازی های المپیک زمستانی, اجلاس شهرستان به مدت طولانی جذب هزاران نفر از بازدید کنندگان از سراسر ایالت یوتا ایالات متحده و متکی بر کسانی که توریستی دلار در هر سال است.

شهرستان coronavirus گسترش شروع در یک سوراخ آب محبوب به نام خار Bar & Grill, در پارک شهر جنب خیابان اصلی در ارتفاع این شهر شلوغ بهار فصل اسکی گفت: دکتر ریچارد Bullough Summit County سلامت مدیر. یک کارمند وجود تست مثبت برای این ویروس ناخواسته در معرض ده ها تن از کارکنان و نوار مراجعان و شاید چند صد نفر دیگر, او گفت:.

کروناویروس در آمریکا: پیگیری چگونگی وقوع گسترش یافته است

Bullough گفت که او انتظار دارد این شهرستان با اشاره به اوج گرفتن به عنوان تست رمپ ،

“بله ما 100-چیزی مورد تأیید است اما ما باید بسیار بیشتر از این است,” او گفت:. “من شگفت زده نمی شود اگر ما 10 برابر آن است.”

حتی پس از اسکی و کسب و کار بسته شده در اجلاس شهرستان به دلیل coronavirus نگرانی در حدود 10000 بازدید کننده درنگ در منطقه کلانتر جاستین مارتینز گفت. ساکنان بیشتر پایبند به خود جدا سفارش داده شده توسط این شهرستان است. اما مقامات درهم به ماندن بگیرید پیش از یک ویروس است که با آمار به عنوان بسیاری به عنوان درنده خویی آن را به عنوان در نیویورک و سان فرانسیسکو.

“این است و نه فقط یک شهر بزرگ موضوع” مارتینز گفت. “این می تواند و است که اتفاق می افتد در همه جا در سراسر جهان از جمله در جوامع کوچکتر مانند اجلاس شهرستان.”

مردم از سراسر جهان’

در کنگره ایالات متحده اسکات Tipton یک جمهوری خواه از ایالت کلرادو که منطقه شامل Gunnison شهرستان گفت که او تا حد زیادی روستایی شهرستان تا به حال چنین میزان بالایی از موارد.

این شهرستان که دارای جمعیت 17,462 به حال 57 مورد و یک مورد مرگ یا 323 مورد در هر 100,000.

“این نشان می دهد منحصر به فرد از این ویروس است که ما در حال برخورد با” Tipton گفت.

Tipton گفت: توجه متمرکز شده است در مناطق بزرگ شهری مانند نیویورک اما “بر اساس سرانه تاثیر است و فقط به عنوان نمایشی در جوامع کوچکتر.”

Tipton گفت که او و دیگران تحت فشار بوده اند به مطمئن شوید که دولت و مقامات فدرال و کمک به مقامات محلی با لوازم از جمله ماسک و تجهیزات ایمنی برای سلامت کارگران است.

“ما بسیار به شدت در تلاش برای مطمئن شوید که ما در جوامع روستایی را از آنچه آنها نیاز به,” او گفت:.

روستایی بیشتر امریکا: چرا coronavirus می تواند در یک زمان بدتر وضعیتی وخیم آپالاچی کنتاکی

از جمعه کلرادو بود 1,734 موارد از جمله افرادی که مثبت بودند و دیگران بود که علائم و در تماس نزدیک با فردی که مثبت بود.

این شماره می تواند بسیار بالاتر از دولت کوتاه عرضه آزمون و محدود کردن تست گفت جیل Hunsaker Ryan مدیر اجرایی در گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است.

Gunnison و عقاب شهرستانهای صفحه اصلی به شهرت جهانی اسکی مانند snowmass بیور کریک و بدرد خوردن اولین کسانی بودند که در دولت به موضوع بهداشت عمومی سفارشات نیاز اجتماعی فاصله.

اما به عنوان موارد برداشت در دیگر شهرستانهای مقامات در زمان ایالت اقدامات سعی کنید برای جلوگیری از گسترش از جمله نیاز به 14 روز اقامت در خانه نظم و بستن اسکی.

“آنچه که انجام داد این است که این گردشگران از,” گفت: Hunsaker رایان اضافه کرد که دیگران بودند خواست تا از خود جدا و عمل اجتماعی فاصله. “برخی از کوه جوامع فقط از نوع ماندم, به و تعطیل.”

آن دسته از جوامع که قادر به حفظ منابع پزشکی و تجهیزات برای ساکنان. رژیم صهیونیستی. Jared پلیس صادر اقامت در خانه سفارش یکشنبه.

Hunsaker رایان زندگی می کند که در Eagle County, شده است, کار از خانه. شوهرش آزمایش مثبت در هفته گذشته برای ویروس و تا به حال مورد خفیف.

Hunsaker Ryan ویژگی این موارد در Gunnison و عقاب شهرستانهای استان به ترافیک بالا از مسافران بین المللی به اسکی. برخی از گردشگران آمده بود از ایتالیا و برخی از آنها آمریکایی که در سفر به نقاط اروپا از جمله ایتالیا, او گفت:.

بدرد خوردن شهردار دیو Chapin گفت: همه شگفت زده بود با گسترش شیوع. عقاب شهرستان با جمعیت 55,127 به حال 147 مورد و یک مورد مرگ یا 267 مورد در هر 100,000. Chapin که خود تشخیص داده شد با کروناویروس و در انزوا به صحبت علنی در مورد پرونده او حتی نوشتن یک قطعه نظر در مورد آن را در یک روزنامه محلی.

“ما به وضوح افرادی که از سراسر جهان آمده به Vail و که ممکن است تا به حال تاثیر بر شهر ما و ما کانتی” Chapin گفت. “را به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از مردم که اینجا زندگی می کنند سفر به بسیاری از مکان های مختلف در سراسر جهان به طوری که آنها ممکن است در تماس با هر نقطه.”

بیشتر: Coronavirus موارد می تواند افزایش یابد ما در این شهرستان با جمعيت بالا شهروندان ارشد

Chapin گفت: آمار شیوع این شهرستان در اوایل بحران و جامعه واکنش نشان داد و به سرعت با خاموش کردن اتوبوس, صدور اضطراری اعلام و ارسال یادداشت ها به ساکنان و کارکنان در مورد بهترین شیوه. او گفت: نگرانی اصلی ایمنی بود.

“این یک تصمیم دشوار است اما در حقیقت آن را واقعا است که به عنوان داده های آغاز شده در آینده سریعتر و سریعتر و سریعتر” او گفت:. “پس از آن روشن شد که همه چیز به صورت تصاعدی به سرعت در حال توسعه تصمیم گیری های خود را بسیار ساده تر تبدیل در آن نقطه است.”

کلرادو Rep. جو Neguse یک دموکرات که منطقه شامل عقاب شهرستان گفت: این شهرستان دارای “تجربه نیروی کامل از این بحران بهداشت عمومی.”

Neguse گفت: این شهرستان نیاز به حمایت دولت فدرال از جمله بودجه برای مراکز بهداشتی درمانی روستايی. او با ارسال نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه خواستار او را به اعلام کلرادو یک فاجعه منطقه است.

‘ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد فردا’

برخی از مقامات محلی نیز نیروبخش برای یک کاهش رشد اقتصادی به دلیل شیوع.

Tipton که رای جمعه به صورت بی سابقه ای به 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری بسته بعد از امضا توسط رئیس جمهور گفت: این مهم است برای کمک به شرکت ها در حفظ شغل و بازگشایی شده است. بسیاری از کارفرمایان خود را در منطقه کسب و کارهای کوچک هستند و بسیاری تعطیل شده اند.

“قلب خود را همیشه در جای مناسب” او گفت: از صاحبان کسب و کار کوچک. “اما جریان نقدی خود را ممکن است مطابقت ندارد.”

Chapin گفت: حدود 40 درصد از درآمد را برای Vail می آید از مالیات بر فروش.

“ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد فردا,” او گفت:.

با گسترش ویروس Chapin گفت که او فکر نمی کند که هر جامعه روستایی یا نه باید نادیده گرفته است.

“وجود دارد هیچ مرزی,” او گفت:. “وجود دارد هیچ مرزهای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>