نه در حیاط خلوت من: آلاباما ارتباط در برنامه به خانه coronavirus بیماران

فدرال برنامه به خانه کشتی کروز مسافران که تست مثبت برای coronavirus در یک مرکز در آلاباما ملاقات با هیچ توجهی تشکر شده توسط مقامات دولتی که ممکن است مجبور مقامات به کنار گذاشتن ایده.

در سطح جهانی مرگ و میر از این ویروس نزدیک بود 2,500 در روز یکشنبه. بیش از 78,000 موارد تایید شده است. ایالات متحده دارای 35 مورد تأیید.

این طرح به نام برای FEMA مرکز داخلی آمادگی در آلاباما به عنوان یک coronavirus قرنطینه مرکز برای برخی از مسافران تخلیه شده از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی گیر در ژاپن است. بسیاری از evacuees درگیر قرار دارد در حال حاضر در پایگاه نظامی در تگزاس کلرادو و کالیفرنیا.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی بود گفت: این مرکز انتخاب شد به دلیل “امکانات منحصر به فرد.” تنها بیماران با علائم جزئی – یا هیچ کدام در همه – را به آنیستون تحت این طرح است. هر evacuees که تبدیل شدن به طور جدی بیمار را به “قبل از شناسایی” بیمارستان HHS گفت.

این طرح به خود جلب کرد و سریع پاسخ منفی از شهردار و فرماندار و چند آلاباما کنگره.

“مردم آلاباما نمی خواهید coronavirus آورده اینجا” Rep. Bradley بایرن گفت در توییتر. “من مبارزه را از این به توقف کامل است. ترک این افراد در محل آنها را به نمی گسترش آنها در اطراف ما و نگه داشتن آنها را از Alabama. خطر بسیار بالا است.”

سوم الماس شاهزاده مسافر می میرد: 80 سال, پیر مرد ژاپنی

تشکر. مایک راجرز گفت که او تا به حال صحبت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که راجرز گفت: موافقت کردند که HHS طرح بود “تصمیم اشتباه است.”

رژیم صهیونیستی. کی Ivey روز یکشنبه گفت که HHS اعلام شد “سهوا و شاید قبل از موعد مقرر ارسال می شود.” او گفت که او آموخته است که از طریق یک سری از کنفرانس تلفنی که آنیستون بود که در نظر گرفته شده تنها به عنوان یک طرح پشتیبان و هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود به ارسال کسی به آنیستون.

Ivey گفت: دولت می خواهد برای کمک به هموطنان آمریکایی اما ذکر “ابراز نگرانی کردند” بیش از چگونه آنیستون انتخاب شد.

“اولین و مهمترین اولویت من این است که برای محافظت از مردم آلاباما” Ivey در بیانیه ای گفت. “در حالی که در محل این مردمی در آلاباما است که در حال حاضر یک طرح پشتیبان این مسئله جدی است و ما باید به طور کامل آگاه از حقایق در مورد پتانسیل مسکن آنها در آلاباما.”

کره جنوبی سفارشات red alert

در سراسر جهان از کره جنوبی رفت و در بالاترین هشدار یکشنبه اعلام یک ششم coronavirus مرگ و گفت: موارد پیشی گرفته اند 600. رئیس جمهور ماه Jae-در مطرح ویروس هشدار سطح به بالاترین سطح خود در چهار ردیف سیستم برای اولین بار در بیش از یک دهه. مدارس که قرار بود برای باز کردن در یک هفته به تعویق خواهد افتاد تا مارس 9.

وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo گفت: بعد از هفت یا 10 روز خواهد بود بسیار مهم در مبارزه با این ویروس. “این COVID-19 در حال گسترش است به سرعت اما به آن محدود است در یک منطقه خاص و گروه” پارک گفت.

چین: اپیدمی ‘ترسناک و پیچیده’

در چین, جمهوری خلق چین متعهد بی امان تلاش برای کنترل شیوع است که به کشته شدن بیش از 2400 از هموطنان خود را. “این بیماری همه گیر وضعیت باقی می ماند ترسناک و پیچیده است و در حال حاضر مهم ترین لحظه برای جلوگیری از گسترش” یازدهم گفت: دولت با رسانه ها ، بیش از 76 ، 000 عفونت موارد در سرزمین اصلی چین است. پوشش نقره ای: بیش از 23,000 از این بیماران تایید شده است به عنوان “کاملا بهبود یافتند.”

در ایران حسن روحانی رئیس جمهور با صدور فرمان راه اندازی یک کمیته ملی برای مدیریت این بیماری همه گیر است که به کشته شدن هشت نفر در کشور – بالاترین مرگ و میر در خارج از چین است. یکی دیگر از 43 نفر تایید شده است. مراکز فرهنگی و مدارس و دانشگاهها در 14 استان دستور داده شد بسته شده و ترکیه بسته مرز خود را با ایران است. سیلوی Briand مدیر جهانی عفونی خطر آمادگی در سازمان بهداشت جهانی ابراز نگرانی “بسیار افزایش سریع در یک ماده از چند روز” در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>