Northern Iowa, دانشجو اعطا کامل 10 ، 000 دلار جایزه پس از نیمه دادگاه شات جنجال

دالتون Hinsch گرفتن کامل خود جایزه بعد از همه.

شمال آیووا دانشجویی که در ابتدا رد $10,000 جایزه پس از اتمام یک بازی بسکتبال چالش تیراندازی روز شنبه در واقع دریافت کل مبلغ است.

Northern Iowa, دو و میدانی اعلام کرد روز شنبه با انتشار نقل Hinsch و مسابقه اسپانسر CB دانه.

Hinsch تا به حال 24 ثانیه را به یک لیآپ یک پرتاب آزاد 3-اشاره گر و نیم-دادگاه شات در یک ایست در شمال ایلینوی-دولت آمریکا با بازی در مک لئود مرکز. او به ظاهر به اتمام چهار شات وظیفه در زمان تنها به خود نیمه دادگاه شات حکومت خیلی دیر و پس از سردرگمی در دقیقا چقدر زمان حال سپری شده است.

مسابقه قوانین اظهار داشت: 24-دوم اما به عرصه emcee را 3-2-1 شمارش معکوس با صدای رسا شنیده در توییتر تصویری اندود شده تا با 27 بار دوم قاب. عرصه شات ساعت مجاز به استفاده می شود در این دوره از بازی — فقط قبل از بازی و یا در طول halftime.

Hinsch قبلا قرار بود برای دریافت $2,000, سفر به Missouri Valley مسابقات و پوشاک. او در حال حاضر هنوز دریافت یک بسته برای تماشای پلنگ در قوس جنون که شامل بلیط و اقامت هتل همراه با کامل $10,000.

“با تشکر از شما به تک و CB دانه برای جایزه” Hinsch گفت: در انتشار. “من درک قوانین قبل از مسابقه هستم و واقعا سپاسگزار برای UNI و CB دانه ها رفتن بالا و فراتر از آن و اعطای me $10,000. من مشتاقانه منتظر دیدن پلنگ پیروزی از آن همه در سنت لوئیس!”

جمعیت roared زمانی که Hinsch نیمه دادگاه تقلا کردن swished سپس هو هنگامی که حاکم شده بود. یک شنبه صبح صدای جیر جیر از Northern Iowa, دو و میدانی برشمرد رسمی مقررات و روشن چرا شات در نظر گرفته شد دیر است. اما یک جریان ثابت از انتقاد همراه با زمان بندی سردرگمی منجر به جمعه تصمیم.

“وجود دارد سردرگمی که چقدر زمان باقی مانده است زمانی که او اقدام و نیمه دادگاه شات” انتشار جزئیات. “با توجه به این سردرگمی از جمعیت و دالتون تک و CB دانه را ساخته اند این تصمیم به پرداخت دالتون 10 ، 000 دلار جایزه بزرگ و MVC مسابقات جایزه بسته است.”

CB دانه های یک شرکت است که با تمرکز بر لیگ برتر کانال نمایندگی و درمان عمل به عنوان یک آب و هوا fieldview فروشنده و مشاور دانه حامیان مالی این مسابقه و همچنین اظهار نظر در این موضوع.

“ما عاشق UNI دو و میدانی و هیجان زده می شود در ارتباط با پلنگ بسکتبال” CB دانه چاک بکر گفت. “با عرض پوزش در مورد سردرگمی قرار گرفت که دوشنبه شب اما ما خوشحال به پاداش دالتون برای تلاش. ما مشتاقانه منتظر به بهره گیری از بقیه این فصل بزرگ و تماشای Panthers ادامه موفق سال است.”

Northern Iowa اتحاد دو بازی باقی مانده که هر دو را شامل $10,000 شات ارتقاء.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر