ساحل شمالی-De La Salle, سایه کریک-St. joseph’s برجسته تهاجمی برنامه ریزی

به روز شده

در حال حاضر که کرده این واقعیت است مجموعه, تمرکز نوبت به برنامه ریزی و هیچ کس dodging یا ducking وقتی که می آید به هم چسباندن به چالش کشیدن غیر منطقه football schedules.

Back-to-back کلاس 6A بخش من قهرمان North Shore خواهد کالیفرنیا قدرت De La Salle و 2019 کلاس 5A بخش من قهرمان سایه نهر را بازی فیلادلفیا بی باک St. joseph’s دبستان در یک هفته 1 doubleheader در گلینا پارک ISD. این می تواند یک نقطه نخست برای ESPN سالانه دبیرستان, فوتبال, ویترین, اگر انتخاب شود.

سنت جو برنده پنسیلوانیا Interscholastic Athletic Association 6A دولت و عنوان سال گذشته است. De La Salle است که به طور معمول یکی از برنامه های بالا در کشور رتبه 12th در MaxPreps‘ ملی Xcellent 25 رتبه بندی سال گذشته است.

“وجود دارد برخی از واقعا قابل تشخیص نام در این تیم از فیلادلفیا و من مطمئن هستم که آنها خواهد بود یک تعداد انگشت شماری به رسیدگی” سایه نهر مربی براد ساقی گفت. “اما آن را می تواند هیجان انگیز برای بچه های ما. آنها را در معرض چیز دیگری است.”

همچنین: یک نگاه که فرود در چه منطقه در جدیدترین دور از تجدید کرده

آن را با مشخصات بالا حرکت برای ساحل شمالی و سایه Creek, که دو تا از مهمترین و مشتاقانه به دنبال برنامه هایی در دولت گذشته دو فصل است. شمال ساحل-De La Salle بازی رسمی نیست هنوز. De La Salle مربی جاستین Alumbaugh گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد این بازی تا زمانی که در آن است.

ساحل شمالی و سایه Creek, برنامه به هر یک از دیگر در سال 2021 اما تا آن زمان آنها را تعیین کرده اند تا زیر-varsity بازی برای سال 2020 در آنچه که ممکن است پیش بینی ترین junior تیم اول دانشگاه یا دانشکده و دانشجوی سال اول بازی ها در منطقه, اگر چنین چیزی.

Thi , North Shore, جفت همزمان با سایه نهر حرکت به کلاس 6A. کوسه ها فرود آمد با منطقه 23-6A که طبیعی است مناسب است. آنها پیوستن به Elsik, Alief تیلور, Hastings, آلوین طوقه یسوعیون, پرلند و داوسون.

سایه نهر همچنین دارای یک جفت حذفی تیم را برای هفته 2 و 3 در سال 2020 در Bridgeland و سرو جنگل. North Shore است کلاین کالینز و وستفیلد به دور از خود را غیر منطقه برنامه.

نه به outdone است ازلکه سفر به بازی آلن در 2 هفته. چند تیم شده اند بهتر از ازل در هوستون با پنج مستقیم فصل حداقل 10 برد و سه نفر از کسانی که 12-برنده مبارزات انتخاباتی. آلن یکی از قابل تشخیص ترین برندها در دولت است.

“از این فرصت برای رفتن به آلن به بازی در این ورزشگاه بازی در برابر یکی از تیم نخبگان در دولت, اگر شما می خواهید به آن تیم است که نخبگان در دولت است که شما باید به بازی” فروتن ISD رویدادها مدیر Troy بادبادک باز گفت. “به طور سنتی از برنامه های خود را برای 10 سال گذشته تنها شده بسیار بالا پله. من فکر می کنم اگر شما می خواهید به در نظر گرفتن برنامه های خود را در آن سطح و سپس شما باید مایل به بازی این افراد است.”

ازل است پس مسیر دیکینسون سفر سال گذشته است. دیکینسون بازی آلن در یک فصل گذشته با ایده تقویت آن غیر منطقه برنامه.

دیکینسون نشده منحرف از است که برای سال 2020 با یک غیر-منطقه تاریخ در برابر کتی در برنامه. کتی و ساحل شمالی باید چند سال گذشته صرف, فرمانده عناوین در یک فصل بازکن اما کتی در حال حاضر روشن چشمه سرو جنگل و جنگل همراه با دیکینسون برای آن غیر-منطقه بازی. ازل نیز دو تا از بهترین تیم ها در این منطقه در کلاین کالینز و کلاین بلوط است اما هنوز هم نیاز به یک هفته 4 بازی.

کلاس 6A ارتفاعات بازی کلیبرن از 5A بخش دوم در هفته 1. این یک مسابقه برگشت از این تیم ها در سال 1920 کرده قهرمانی کشور بازی. این می تواند یک انتخاب برای Fox Sports جنوب غربی تگزاس فوتبال روز است که پخش برنامه بازی های جمعه از سراسر کشور.

ارتفاعات مربی استفان دیکسون می گوید: این بازی می تواند بازی های at&T ورزشگاه در آرلینگتون.

“این یک 100-year anniversary بازی” دیکسون گفت. “تبلیغات کردههمه آنها مجموعه ای است که تا. من فکر می کنم آن را به یک تجربه بزرگ برای بچه های ما.”

طوقه یسوعیون که کاهش rivaly بازی با سنت توماس را بازی دالاس یسوعیون در هفته 1, C. E. پادشاه در هفته 2 و Dekaney در هفته 3.

مارکوس گوتیرز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر