غیر انتفاعی رشد Pro Bono تغذیه, بهداشت و درمان کارگران در همکاری با کسب و کار

به روز شده

یکی هوستون غیر انتفاعی در حال کار برای کمک به رستوران های محلی در طول coronavirus بحران در حالی که تغذیه قهرمانان گمنام بهداشت و درمان.

“مانند هر کس در هوستون, من نگران ما رستوران های محلی و کارگران خود را در طول COVID19 محدودیت. من دوستان نزدیک در این صنعت که رنج می برند و می خواست برای کمک به. سفارش غذا از آنها بود و یکی از راه, اما من می خواستم برای انجام” گفت: Daniela تورس مارکو مدیر اجرایی و بنیانگذار رشد Pro Bono.

مارکو تورس گفت: او نیز مشغول به کار در مرکز پزشکی برای سال های بسیاری است. “من دوستان در خط مقدم در حال حاضر. من می دانم که چگونه همه چیز کار در داخل و من می دانم که چگونه به طراحی وعده های غذایی است که (بهداشت و درمان کارگران) می تواند به سرعت گرفتن و خوردن در لحظات کوتاه و آنها را وادار به استراحت.”

با او غیر انتفاعی برنامه های عادی در برگزاری مارکو تورس از طریق رشد Pro Bono حال اتصال به کمک هر دو رستوران کارگران و بهداشت حرفه ای. “بنابراین من ساخته شده برخی از تماس های ما بودند و در حال اجرا در عرض یک روز.”

اخیرا غیر انتفاعی همکاری با اهمیت جک پذیرایی به ارائه تازه وعده های غذایی خوشمزه برای کارگران در یک واحد مراقبت های ویژه. رشد Pro Bono نیز همکاری با کیک و بیکن یک خانواده محلی متعلق به کسب و کار.

“وجود دارد و سایر کارکنان بیمارستان که با ما تماس گرفته اند به کمک سخت ضربه واحد و بخش” مارکو تورس گفت. “ما نیاز به کمک های مالی برای گسترش و به رفتن نگه دارید. بدون افزایش حمایت از ما نمی خواهد بود قادر به حفظ تلاش و یا اضافه کردن بیشتر در رستوران ها و یا واحدهای اما ما در اینجا تا زمانی که ما می توانیم آن را حفظ.

پی پال به صندوق جمع آوری کمک های مالی برای ادامه خرید غذا برای “COVID-19 قهرمانان.

“کارکنان بیمارستان در حال رفتن از طریق مجموعه ای از احساسات به صورت روزانه در طول این دوران عدم قطعیت گفت:” راشل د Vlugt RN که تیم بهره مند است از وعده های غذایی رایگان. “زمانی که محبت دیگران (در قالب مواد غذایی ) تحویل به پرستاری واحد شما می توانید ببینید و احساس قدردانی را در چهره خسته اعضای هیات.”

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>