نولان رایان COVID-19 مشاوره: ‘نمی شود knucklehead’

منتشر شده

Astros افسانه و Baseball Hall of Famer ثبت اطلاعیه خدمات عمومی برای رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با مشاوره در مورد چگونه تگزاسی باید رسیدگی coronavirus بیماری همه گیر.

جان کلام: شستن دست های خود را ماندن اجتماعی دور و پوشیدن ماسک. اوه, و همچنین, آیا نمی شود یک knucklehead.

“هی همه نولان رایان در اینجا” او می گوید: در این ویدئو ارسال شده در فرمانداری سایت و در یوتیوب. “همانطور که ما باز تگزاس برای کسب و کار همه ما نیاز به همکاری با یکدیگر در مبارزه با COVID-19. به عنوان تگزاسی ما نیاز به مسئول. ما نیاز به هوشمند. بنابراین زمانی که شما خانه را ترک نمی شود knucklehead. شستن دست های خود را اجتماعی فاصله خود از دیگران و پوشیدن ماسک. انجام کار درست است. نگاه کردن برای همکار خود را تگزاسی و با هم خواهیم آن را از طریق این.”

ابوت شده است اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی در مراحل پس از مارس 1, زمانی که او برای اولین بار اعلام کرد خرده فروشی, فروشگاه, رستوران ها, مراکز و سینما می تواند بازگشایی به 25 درصد از آنها حداکثر اشغال. در ژوئن 3, او اجازه این نوع از کسب و کار برای رفتن به 50 درصد است. و هفته گذشته ابوت اعلام کرد که اساسا همه کسب و کار در تگزاس می تواند در حال حاضر در 50 درصد از حداکثر اشغال از جمله میله های زندان.

روز جمعه تحت ابوت بازگشایی طرح تمام رستوران ها خواهد شد و اجازه حرکت به 75 درصد ظرفیت است. و شروع بعدی جمعه کارناوال ها و پارک های تفریحی در تمام استان ها می تواند به بازگشایی 50 درصد ظرفیت است.

پس از روز یادبود تگزاس دیده می شود 36 درصد افزایش در بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19 اطلاعات جدید منتشر شد شنبه توسط وزارت امور خارجه خدمات بهداشت و درمان نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>