NOAA پیش بینی بالاتر از نرمال کومودو در این سال

2020 کومودو آماده است برای تبدیل شدن به پنجمین سال متوالی برای بالای فعالیت طبیعی اما این بار این بادهای تند و باران های سنگین می تواند مرکب جهانی همه گیر.

سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره در روز پنج شنبه هوا 13 تا 19 به نام طوفان برای فصل که شروع می شود در تاریخ 1 ژوئن به پایان می رسد و نوامبر. 30. از این شش تا 10 طوفان می تواند تبدیل به طوفان با باد حداقل 74 مایل در ساعت از جمله سه تا شش طوفان با باد حداقل 111 mph طبقه بندی آنها را به دسته 3, 4 یا 5.

روز شنبه, گرمسیری طوفان آرتور اول شد نام طوفان سال خوبی پیش از شروع فصل.

“2020 کومودو انتظار می رود که به یکی از پر مشغله” جری بل منجر فصل طوفان با پیش بینی NOAA آب و هوا پیش بینی مرکز گفت پنج شنبه در یک کنفرانس خبری.

بل گفت: اقیانوس اطلس شده است در یک فعالیت دوره از سال 1995 تا حد زیادی با توجه به گرم فاز از سطح متوسط در شمال اقیانوس اطلس. دریا را در سطح متوسط است و سرد و گرم مراحل ممکن است که 20 تا 40 سال یک اتفاق طبیعی است که اتفاق می افتد برای حداقل 1000 سال. در طول یک گرم فاز بیشتر گرمسیری طوفان به طوفان شدید.

همچنین در این سال ال نینو کمک می کند که سرکوب طوفان فعالیت در اقیانوس اطلس فعال است; و وجود پتانسیل برای La Niña که می تواند افزایش طوفان فعالیت در اقیانوس اطلس بل گفت.

2019 کومودو تولید 18 به نام طوفان. از آن شش بود طوفان و سه نفر اصلی (دسته 3 یا بالاتر) طوفان است.

بل گفت: پنج متوالی بالاتر از نرمال سال خواهد بود یک رکورد (به طور متوسط فصل طوفان تولید 12 به نام طوفان که شش تبدیل به طوفان از جمله عمده سه hurricanes) و در حال حاضر زمان برای آماده سازی.

“داشتن یک پلان درست است به خصوص در این سال با توجه به نیاز به ماندن با خیال راحت به دور از coronavirus” گفت: وزیر بازرگانی ویلبر راس در طول کنفرانس خبری.

فیل Bedient مدیر طوفان شدید پیش بینی آموزش و پرورش و تخلیه از حوادث مرکز در دانشگاه رایس گفت: منطقه هوستون تمایل به دریافت مستقیم طوفان هر 12 تا 15 سال. آخرین ضربه مستقیم بود طوفان آیک در سال 2008. طوفان هاروی در حالی که ویرانگر فاجعه و عمده جاری شدن سیل رویداد برای هوستون محصل نزدیک به کورپس کریستی و سپس سفر به منطقه هوستون.

اما او امیدوار هوستون نمی رسید این سال است. Bedient گفت: در پاسخ به یک طوفان در میان همه گیر خواهد بود “کابوس.”

اولین پاسخ نمی دانستند اگر آنها نجات افرادی که COVID-19 را به حرکت بالا آب در دنده محافظ. که افزایش بعدی سوال — آیا آنها تست مردم برای COVID-19 در وسط آب گرفتگی محله? آوردن فقط یک یا دو نفر آلوده به یک پناهگاه می تواند ایجاد یک کانون. و وجود دارد را باید پناهگاه بیشتر به مردم کافی اجتماعی فاصله فضا.

“این فقط رفتن به ترکیب دشواری در پاسخ به یک فاجعه” Bedient گفت.

فدرال مدیریت اضطراری آژانس در حال آماده سازی برای رسیدگی عمده طوفان و COVID-19 گفت: کارلوس کاستیلو FEMA سرپرست معاون مدیر برای انعطاف پذیری است.

“در این سال نخواهد بود اولین بار است که FEMA موفق شده است بیش از یک فاجعه بزرگ در همان زمان” Castillo گفت.

در حال حاضر FEMA در پاسخ به گردباد در جنوب شرقی ایالات متحده در طول این بیماری همه گیر. Castillo گفت: آژانس است و لازم است کارگران آب و قفسه پایدار غذا و پول در آن امداد رسانی صندوق مالی برای بازپرداخت.

اگر یک طوفان نیاز به تخلیه Castillo توصیه ماندن با دوستان و یا خانواده در خارج از منطقه تخلیه و نه در یک پناهگاه. خانواده ها مجبور به رفتن به پناهگاه باید آماده خود را با تمیز کردن وسایل.

آنها باید شروع به ساخت برنامه ای در حال حاضر.

“در طول این زمان هنگامی که بسیاری از خانواده ها تحت stay-at-home سفارشات آن است که یک فرصت عالی برای آماده شدن برای هر فاجعه آنها ممکن است در جامعه خود” کاستیلو “و برنامه ریزی چگونه برای پاسخ به بلایای طبیعی در COVID محیط زیست است.”

[email protected]

twitter.com/a_leinfelder

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>