هیچ برنامه ای برای تغییر لاردو مدرسه به نام پس از مؤتلفه سرهنگ

برای بیش از یک ماه به معترضان با, Black Lives Matter جنبش حمایت کرده اند برای اجرای قانون اصلاحات در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست پلیس.

به بازجویی و upend نژادپرستی نهادی است که به طور کلی بحث و سنگین روند. بسیار فوری مراجعه شده است حذف مؤتلفه آثار پراکنده در اطراف کشور است که بسیاری از شهرداران شوراهای شهر و حتی مخالفان خود را انجام داده اند در هفته های اخیر.

در لردو وجود دارد هیچ مجسمه Robert E. Lee یا Jefferson Davis, اما وجود دارد یک مدرسه ابتدایی به نام سرهنگ سانتوس Benavides بالاترین رتبه بندی Tejano در مؤتلفه ارتش برده گیر شهردار سابق لاردو, شهرستان قاضی Webb شهرستان و دولت قانونگذار برای این منطقه است.

در بیانیه ای به LMT ایالات ISD گفت: مدرسه اسم بود برای او افتخار تمجید به عنوان یک کارمند دولتی از لاردو و Webb شهرستان است.

“قطعا منطقه است آگاه نظامی از خدمات سرهنگ Benavides و حساس است به جامعه, نگرانی” خوانده شده اند. “به روشنی در آن است و همواره سیاست های منطقه به منع تبعیض و آزار و اذیت از هر نوع از جمله نژادپرستی است.”

اکثر UISD اعضای هیئت مدیره نیست پاسخ به درخواست های مکرر برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا مدرسه نام باید تغییر کند.

عضو هیئت مدیره Aliza فلرس Oliveros گفته او باز است به تغییر نام اگر مردم پیدا کردن آن را توهین آمیز است و آن را یک بحث خوب داشته باشند. عضو هیئت مدیره ریک رودریگز گفت که او هیچ موضوع را با نام و جهات دلیل آن انتخاب شد سال پیش.

نه گفتند که شنیده اند شکایت از پدر و مادر یا اعضای مورد تجلیل یک مؤتلفه سرهنگ در این راه است.

چند تن از معلمان در Col. سانتوس Benavides مدرسه ابتدایی گفت: آنها افتخار از مدرسه نام و نام آن را باور ندارد نیاز به تغییر به خصوص در زمانی که دانش آموزان پرتاب شده است به مانند عدم قطعیت در طول coronavirus بحران است.

ایوان Casso یک کلاس سوم معلم در مدرسه اشاره کرد Benavides’ حرفه ای طولانی در خدمات عمومی و استدلال کرد که او مهم ترین فرد “در بلند مدت و اغلب خشونت آمیز تاریخ لاردو.”

“برای تغییر نام این مدرسه که به افتخار دستاوردهای خود را به بی احترامی میراث ما,” او گفت:. “علاوه بر این سرهنگ سانتوس Benavides شناخته شده مدرسه ابتدایی که هر کس می داند. تلاش برای بازنویسی و یا پاکسازی تاریخچه ما اشتباه است.”

مدیر مدرسه ویلا آدریانا گفت: ما نیاز به باز کردن مکالمات به اذعان و یادگیری از کشور ما اشتباهات به طوری که تاریخ خودش را تکرار کنیم.

“من می گویند که چرا این نام را تغییر دهید?” کلاس چهارم معلم سارا والدز گفت. “این بخشی از تاریخ ما است. نام او بیرون می آید ما در مطالعات اجتماعی کتاب است. … ما می توانید با استفاده از این تاریخچه به آموزش دانش آموزان ما که ما توانایی ایجاد تغییر و جهان ما به مکانی بهتر برای همه است.”

تنها یک معلم نظرسنجی, آنت, آبیلا, ابراز میدین تغییر دهید.

“من فکر می کنم اگر مدارس در حال رفتن به نام پس از شخصیتهای تاریخی باید آن را پس از نام یک شخصیت تاریخی است که مبارزه برای آزادی و حقوق بشر به جای یکی که مبارزه به ظلم و ستم آنها را” او گفت:.

همانطور که در کتاب نوشته شده در مورد Benavides توسط TAMIU استاد جری تامپسون به نام “Tejano ببر” نویسنده اشاره می کند که در حالی که Benavides بود و نه یک برده صاحب او شناخته شده برده گیر در طول جنگ داخلی. Benavides پس از جمع آوری 10 مردان مسلح برای عبور به نوئوو لاردو و ضبط یک برده فراری بود که پس از آن حمل و نقل به Webb زندان شهرستان است.

این یکی از دو نمونه از Benavides دستگیری بردگان در سراسر مرز و بازگشت آنها را به تگزاس.

این نوع اقدامات است و تجزیه و تحلیل در چهره های تاریخی جوامع خود قرار داده اند بر روی یک پایه.

اما تامپسون اعتقاد ندارد که این مدرسه را به نام باید تغییر و گفت: یک جامعه می تواند بیش از حد در تلاش برای پاک کردن تاریخچه.

“سانتوس Benavides بود بالاترین-رتبه بندی Tejano در مؤتلفه ارتش اما این تنها بخش کوچکی از زندگی خود را” تامپسون گفت. “او تا به حال طولانی و بسیار حرفه ای به عنوان یک بنده است. و هنگامی که او خدمت در مجلس نمایندگان در سال 1879 او تنها فرد مکزیکی تبار بود که در قوه مقننه است.”

این مورخ همچنین اشاره می کند که وجود دارد در تمام استان ها در تگزاس به نام بعد از مؤتلفه رهبران و دیویس کوه به نام بعد از جفرسون دیویس رئیس کنفدراسیون.

در لردو این مدرسه ابتدایی است که نه تنها نمونه از نابجا افتخار تامپسون استدلال می کند. وجود دارد چند لاردو مدارس و خیابان است که پس از نام Confederates, womanizers و مستان, او گفت:.

بدتر از همه این است که یک جنوبی لاردو, خیابان نام فرانسیسکو فرانکو یکی از بد ترین دیکتاتورها در جهان, تاریخچه تامپسون گفت.

در حالی که لاردو بود و نه یک برده-برگزاری منطقه از کشور است و نه فرهنگی “جنوب” امروز مؤتلفه پرچم مدت طولانی است که بخشی از هویت شهر است که جشن زندگی خود را تحت پرچم هفت به جای استاندارد شش که پرواز بیش از بقیه از تگزاس. هفتم کوتاه مستقل جمهوری ریو گراند که لاردو سرمایه.

به تازگی لاردو شورای شهر رای دادند به جای rebel flag وجود داشت که در برخی از شهرستان آرم لباس وسایل نقلیه و برجسته ترین در کف فرودگاه با مؤتلفه اولین پرچم است که به عنوان قابل تشخیص از یک نماد نژاد پرستی و خشونت است.

تامپسون گفت: این بسیار دیر شده است.

“که هزینه رفتن به برخی از پول در فرودگاه اما باید آن را انجام می شود. من هیچ نمی دانم جاهای دیگر در جنوب — حتی ایالت می سی سی پی تصمیم به نگاهی است که از دولت خود را پرچم. و من فکر می کنم تا به حال لاردو تا به حال یک جمعیت است که احتمالا اتفاق افتاده است مدت زمان طولانی پیش,” او گفت:.

در ژوئن 17 LMT مقاله Councilwoman نلی Vielma گفت: او نمی خواهید برای پاک کردن لاردو تاریخ تحت کنفدراسیون اما برای نشان دادن این تاریخ دقیق است. اولین پرچم کنفدراسیون گاهی اوقات به نام “ستاره ها و میله های زندان” به نظر می رسد شبیه به پرچم ایالات متحده است. این است که آنچه را که باید پرواز بیش از لاردو در طول جنگ داخلی Vielma گفت: به جای rebel flag که در حال حاضر به طور گسترده ای به عنوان یک نماد نفرت.

“هدف اصلی برای این مورد نبود به حذف مؤتلفه پرچم نه من می خواستم مطمئن شوید که ما مطیع تصمیم های ساخته شده توسط شورای قبلی در سال 2011 به جای مؤتلفه نبرد پرچم با لحاظ تاریخی درست ستاره ها و میله پرچم” گفت: Vielma. “اجرای کامل این منظور بود که هرگز به طور کامل انجام شده توسط دولت های قبلی اما من امیدوار هستم که در حال حاضر ما در نهایت انجام درست آن. ما باید به خود به تاریخ ما با برسمیت شناختن آن, اما این بدان معنا نیست که ما باید به افتخار یک نماد شده است پیشی گیرد و توسط گروه های نفرت.”

Benavides متولد شد و در لردو در سال 1823 بود و از نوادگان موسس آن توماس Sanchez de la Barrera y Garza. او در خدمت سه بار در تگزاس در مجلس نمایندگان از سال 1879 به سال 1884 تنها Tejano در قوه مقننه و دو بار به عنوان ارزیاب در لردو. او در خانه اش در لردو در سال 1891.

با توجه به ایالت تگزاس تاریخی انجمن Benavides مخالف الحاق لاردو توسط ایالات متحده به عنوان او احساس آن را سازش استقلال شمال مکزیک است. پس از آن ضمیمه شد او حمایت کنفدراسیون متحده خود را به عنوان’ مبانی حقوق همسان خود منطقه.

Benavides اختصاص داده بود به ریو گراند نظامی منطقه و مبارزه ژوئن Cortina به مکزیک, در نبرد کرریزو در مارس 1861. به عنوان یک رهبر از خود نظام او را سوار بیش از 200 اتحادیه سربازان از تگزاس اتحادیه سواره نظام در 19 مارس 1864.

او همچنین اشاره کرد TSHA به کمک به مؤتلفه عبور امن از تگزاس پنبه در امتداد ریو گراند به ماتاموروس در طول اتحادیه اشغال براونزویل در سال 1864. تامپسون همچنین نوشت که Benavides تا به حال نیز تا به حال هرگز پایان دادن به دشمنی با آمریکایی های بومی اما اهمیت Benavides بود برای ایجاد صلح در تگزاس و مکزیک مرز.

جولیا والاس و Jorge A. Vela کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>