هیچ آموزش آنلاین? با مدارس بسته از coronavirus این معلمان air TV درس

از خانه اش در, Falls Church, Virginia, معلم Kalpana Sharma او جمع شده بودند در غرفه: سه بطری آب او ساخته شده به عروسک کاغذ برای رسم یک تصویر از احساسات خود و به شکل ورقه نازک قلعی به قایق است که می تواند شناور در سینک آشپزخانه.

سپس شارما در زمان یک نفس عمیق بکشید و کلیک یک لینک بر روی کامپیوتر خود را و شروع به ضبط 30 دقیقه درس برای دانش آموزان پیش دبستانی — و برای هر فرزند جوان با یک تلویزیون در نزدیکی واشنگتن دی سی درس است که میله میله به هوا در یک محلی Fox television channel شروع دوشنبه در ساعت 10 صبح

به عنوان مناطق تقلا برای ارائه آموزش از راه دور برای هفته ها از coronavirus مدرسه خاموش شدن ناگهانی برخی از آنها تبدیل به تلویزیون به عنوان یک راه برای رسیدن به دانش آموزانی که کمبود پهنای باند اینترنت و یا کامپیوتر.

در حالی که ناقص و کمتر شخصی از زوم چت یا درس آنلاین منطقه-بررسی برنامه های تلویزیونی تلاش به پل شکاف دیجیتال. دسترسی به اینترنت و یا فقط در مورد همه خانواده ها باید یک تلویزیون و یک راه برای دسترسی به کانال های محلی.

“این است که حداقل یک نور امید برای خانواده های کم درآمد گفت:” شارما که تدریس پیش دبستانی در ناحیه کلمبیا مدارس دولتی برای 19 سال است. او با این نسخهها کار در Brightwood آموزش و پرورش دانشگاه, که در آن تقریبا همه K-8 دانش آموزان از خانواده های کم درآمد.

“اگر پدر و مادر لازم نیست که دسترسی به اینترنت آنها می توانید به تماشای چیزی است که در تلویزیون و برخی از یادگیری انجام می شود با بچه های خود را,” او گفت:.

آنلاین مدرسه غیر قانونی است ؟ با بسته شدن مدارس آموزش و پرورش ویژه نگرانی به مناطق مکث

واشنگتن معلمان اتحادیه قرار دادن خود مربیان در تلویزیون. مناطق دیگر از جمله در لس آنجلس و بوستون و بیت لحم پنسیلوانیا ایجاد مشارکت با PBS محلی ایستگاه های re-هدف های موجود برنامه نویسی و هوا بخش برای برخی از سطوح درجه در زمان مشخص شده.

در حالی که بسیاری از آنها را تحسین تلاش های گروه های مدافع می گویند تلویزیونی درس به تنهایی کافی نیست برای بستن شکاف در حقوق صاحبان سهام بین به طور سنتی در حال توسعه دیجیتالی متصل دانشجویان و کسانی که محروم. و نه آن را به طور کامل بستن شکاف در دسترسی برای افراد معلول.

محتوای آموزشی در تلویزیون است که قطعا بهتر از هیچ چیز برای دانش آموزان, اما مردم با شنیدن و یا اختلالات بینایی ممکن است هنوز هم مشکل تنظیم در گفت مارک شاپیرو رئیس اداره اینترنت دسترسی یک گروه است که طرفداران برای ساخت وب سایت های قابل دسترس برای همه مردم است.

در حالی که خلاق, تلویزیون, برنامه نویسی, نکات مهم دیگر: مشکل منطقه نیست, آماده به انجام آموزش از راه دور در یک فاجعه. برخی از این قابل فهم است که در یک ناگهانی بیماری همه گیر. اما مناطق باید از شیوع کروناویروس به عنوان انگیزه ای برای تغییر شاپیرو گفت.

“مدارس نیاز به آماده شدن برای دفعه بعد ما شاهد افزایش نیاز به آموزش از راه دور” او گفت:. “برای دانش آموزان به همان شانس در موفقیت آنها نیاز به دسترسی به مواد مشابه بدون در نظر گرفتن آنها چه کسانی هستند و خود را شرایط.”

‘شما نمی توانید Netflix آنها در تمام طول روز:’ Coronavirus بسته یک مدرسه که در آن همه کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه

لس آنجلس راه اندازی ‘low-tech’ یادگیری

لس آنجلس متحد منطقه اجرا می شود که خود را پخش ایستگاه به سرعت با همکاری دو PBS ایستگاه در اواسط ماه مارس به هوا برنامه های آموزشی در هر روز است.

بسیاری از قسمت ها همراه با سریع ترجمه از منطقه است که برای اتصال به محتوای استاندارد و که به دانش آموزان ایده های جدید را در نظر بگیرید.

“پایین-tech” حل شده است و یکی از راه های رسیدن به حدود 700,000 دانش آموزان در این کشور را دومین منطقه گفت: Austin Beutner لس آنجلس مدارس سرپرست. حدود 80 درصد از دانش آموزان در فقر زندگی می کنند و تقریبا 1 در 4 ندارد اینترنت در خانه است. این منطقه نیز کار کرده است به ارائه آموزش آنلاین گزینه های بیشتر high-tech, تجربه, او گفت:.

“ما می دانیم که وجود دارد هیچ جایگزینی برای یادگیری در یک کلاس درس” Beutner گفت. “در این زمان و محیط زیست ما می خواهید به یادگیری ادامه یابد و پس از آن رفتن به نگاه متفاوت است. ما امیدواریم که که این یک فرصت برای خانواده ها به کنار هم نشستن و شاید بگو: بیایید به تماشای این نمایش در بازسازی با هم.'”

ما رهبری برای تابستان مدرسه ؟ پس از coronavirus school closings متحده اندیشیدن به گزینه های

حدود 71 PBS ایستگاه در 30 متحده باید برداشت تا پیشرفته لس آنجلس محتوا به نام در خانه, آموزش PBS رهبران گفت. در هفته دوم از برنامه نویسی در لس آنجلس بینندگان افزایش یافته است به حدود 140,000 خانه و 200000 مردم تنظیم در هر روز.

در PBS بوستون تمرکز در بیت لحم اهداف ابتدایی

مدارس عمومی در بوستون و بیت لحم پنسیلوانیا نیز دادهایم PBS محتوا برای دانش آموزان است.

شروع دوشنبه بوستون PBS ایستگاه و WGBH بوستون شریک خواهد شد به ارائه پنج ساعت از برنامه های روزانه برای دانش آموزان متوسط و بالا مدرسه از ظهر تا 5 بعد از ظهر در رسانه های عمومی جهان کانال. این برنامه خواهد شد از ویژگی های علم تاریخ و زبان و هنر. PBS ایستگاه در سراسر کشور خواهد شد که دسترسی به این مواد با توجه به رهبران هر دو کانال.

در بیت لحم و تلویزیون به رهبران و مربیان همکاری برای تولید برنامه های آموزشی که پخش خواهد شد به دانش آموزان ابتدایی در Lehigh Valley. این منطقه شامل آلن تاون یک شهر بیش از 110,000 که در آن بسیاری از دانش آموزان و عدم دسترسی به اینترنت. نشان می دهد که دوشنبه آغاز خواهد شد.

“تنها رسانه است که می تواند رسیدن به نزدیک به 100 درصد از دانش آموزان پخش تلویزیونی گفت:” ویکتوریا Scialfa, بازاریابی, مدیر Lehigh Valley رسانه های عمومی.

سیاتل مدارس دولتی که دارای اب و هوای نقد برای ارائه آنلاین یادگیری برای همه دانش آموزان به دلیل آن را نمی توانید انجام دهید آن را در یک راه عادلانه نیز قرار داده است برخی از برنامه های آموزشی در دسترسی به کانال یوتیوب.

در دی سی 30 دقیقه تلویزیون را نشان می دهد جفت با تماس های تلفنی

معلمان اتحادیه موجب تلویزیونی درس سی با همکاری با یک محلی فاکس ایستگاه توافق کردند که برای روشن کردن یک 10-10:30 صبح شکاف زمان هر روز هفته. دوشنبه اولیه برای زبان آموزان و دانش آموزان کلاس اول, سه شنبه که برای بار دوم و سوم کلاس چهارشنبه چهارم و پنجم دانش آموزان کلاس پنج شنبه برای دانش آموزان مدارس متوسط و جمعه برای دانش آموزان.

تلویزیونی درس مهمی علاوه بر این با توجه به این که حدود نیمی از سی دانش آموزان ندارد و رایانه در خانه های خود و منطقه بوده است آهسته به انتشار بیشتر منطقه متعلق به دستگاه های به خانواده ها گفت: الیزابت دیویس رئیس جمهور از واشنگتن معلمان اتحادیه.

“ما در حال تلاش برای پیدا کردن همه راه های ممکن برای رسیدن به یادگیری دانش آموزان,” او گفت:.

معلمان نمی تواند پوشش بسیار مطالب فقط در 30 دقیقه زمان حافظه. و از آنجا که آنها نیاز به ضبط درس های پس از خود را عادی وظایف روزانه که شامل ارتباط با دانش آموزان و خانواده ها از طریق انواع سیستم عامل از جمله قدیمی ساده و تماس های تلفنی.

Mandrell Birks تکنولوژی آموزشی مربی در الیوت-Hine, دبیرستان, ویرایش و تولید قطعات قبل از ارسال آنها را به ایستگاه. او فشار کار در شب و تعطیلات آخر هفته پس از کمک به همکاران خود را عیب یابی یک واقعیت جدید دیجیتال آموزش در هر روز.

Birks چت با معلمان در مورد نحوه طراحی درس برای تلویزیون و چه پس زمینه باید مانند نگاه کنند و آنچه که در غرفه به خوبی کار می کنند. او سپس یک پیوند آنها می توانید با کلیک به ضبط خود را و او به تماشای زندگی می کنند از خانه خود را به ارائه بازخورد.

زمانی که Sharma ثبت اولین درس برای پیش دبستانی دانش آموزان نیم ساعت او برنامه ریزی شده به پایان رسید در صرف 18 دقیقه است.

“هیچ دانشجویان در مقابل شما و چک برای درک — من هرگز تدریس به یک صفحه نمایش قبل از,” او گفت:.

Birks گفت Sharma او می خواهم نیاز به ثبت دوباره درس بنابراین او صرف چند ساعت جمع آوری بیشتر غرفه برای حفظ بینندگان مشغول اند. او تبدیل بطری های آب به عروسک. او به خود جلب کرد چند چهره به چوب در هر طرف از یک کفگیر: شاد و غمگین و آرام و نا امید. او تمرین شناور و غرق شدن او tinfoil قایق در آب غرق. (او اضافه سکه به یکی از قایق به آن را سنگین تر).

دوم ضبط شد استادانه او از همکاران گفت. اما Sharma فکر می کند او می تواند انجام دهد بهتر است.

“اولین درس من فقط می خواستم آنها را به درک: آن را OK. همه ما احساسات و ما همه در زندگی با عدم قطعیت” شارما گفت.

علمی مطالب بعد او اضافه شده است.

“من فکر کردم عروسک های خیمه شب بازی خواهد بود یک راه بهتر برای آنها برای بیان احساسات خود را. و من امیدوارم که خانواده ها را درگیر با آنها به صحبت در مورد احساسات خود را.”

آموزش بچه ها در خانه ؟ ما سعی Outschool کلاس آنلاین تدریس واقعی معلمان است. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است.

تماس با ارین ریچاردز در (414) 207-3145 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید: @emrichards

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>