هیچ کس اهمیت می دهد که این هوستون خیابان نشانه اشتباه است. به جز من

هیچ یک از خانواده متوجه شده است ؟

هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از مسافران عبور از زیر یک علامت خروج خاکستری خیابان (به عنوان به خوبی به عنوان پیرس الگین و توام راه) در حالی که به سمت شمال در جنوب غربی آزادراه که در آن بزرگراه تقاطع با جنوب آزادراه. شما احتمالا گرفته شده است که خروج برای رسیدن به Midtown East End (مرگ به yuppie اصطلاح “EaDo”) و یا هر قسمت دیگر در جنوب شرقی مرکز شهر هوستون.

بیش از حد بد وجود دارد هیچ چیز مانند خاکستری خیابان.

آن زمان من 20-چیزی پانک-از-یک-خبرنگار با آزار دهنده میل شدید برای بی فایده جزئیات برای دیدن چگونه بزرگراه خروج ثبت نام در نزدیکی مرکز شهر هوستون گمراه رانندگان برای حداقل یک دهه قبل از اینکه کسی – هر کسی – به آن نگاه کرد. نقشه های گوگل نمای خیابان نشان میدهد که “خیابان” علامت در محل بوده است از حداقل 2007.

من توییتی یک عکس از این علائم با یک پیام کوتاه “خیابان?” حساب توییتر برای TxDOT را هوستون منطقه پاسخ داد: “آه آه! ما را دریافت کنید که یکی نگاه کرد.”

پاسخگویی روزنامه نگاری در توییت.

مطمئن شوید که آن را وظیفه من به عنوان یک خبرنگار به برگزاری حقیقت به قدرت و من خوشحال هستم برای کمک به تغییر مناظر از شهرستان های من برای بهتر اما منظور من بیا.

شاهراه است به نام خاکستری خیابان (غرب خاکستری خیابان در طرف دیگر از ولنتاین خیابان) به معنی خروج علائم نصب شده در تگزاس بخش از حمل و نقل نادرست هستند. دنی پرز سخنگوی TxDOT بعد به من گفت که مهندسین به دنبال تناقض و چگونه آن را قرار داده تا در وهله اول.

با هر نوع شانس خواهید بود آن را ثابت شده است.

من واقعا نمی دانم اگر این مهم است. اگر شما را به خروج شما در حال رفتن به باد در خاکستری هر آنچه که بدون توجه به آنچه. به نوبه خود توسط نوبه خود جهت در حال رفتن به شما که در آن شما نیاز به.

شاید به همین دلیل است که هیچ کس متوجه. شما به دنبال خروج خود را ثبت نام; شما در حال گوش دادن برای خروج خود را. شما نگاه کنید به “خاکستری” که خروج شما را.

که همه خوب و شیک پوش. من درایو در سراسر شهرستان به صورت روزانه و گاهی بیش از 100 مایل را پوشش جرم و جنایت و ضرب وشتم. من هفتگی Google Maps سابقه به نظر می رسد مانند یک بشقاب اسپاگتی داخل کمربندی.

اما جزئیات و حقایق ماده. برای من حداقل. اگر ما نمی توانیم رعایت کوچکترین حقایق چرا ما باید در مورد مراقبت از آنهایی که بزرگ?

هوستون کرونیکل منتشر کرده است برخی از زمین شکستن کار که تغییر چشم انداز از هوستون و تگزاس در چند هفته گذشته. روزنامه نگاران ما سخت در محل کار و پیدا کردن تناقضات در ثبت عمومی.

به تازگی اریک Dexheime تیلور Goldenstein و سنت جان Barned-اسمیت نشان داد که آژانس دولتی وظیفه به پلیس خود اعتباربخشی موفق به جمع آوری داده های مهم مربوط به دهها طول ترافیک متوقف می شود. پس از داستان ما دولت را تغییر داد ،

در مرکز پزشکی تگزاس بیمارستان به طور ناگهانی متوقف شد انتشار داده نشان می دهد که چگونه بسیاری از تخت ICU در دسترس بودند در میان COVID-19 بیماری همه گیر. آنها فقط آن را آغاز بازگشت تا پس از داستان ما.

و در حالی که هیچ کس ممکن است متوجه و یا حتی مراقبت از ما گرفتن TxDOT نگاه به بزرگراه علامت خروج. خوب روزنامه نگاری مهم است. من را به من بده پولیتزر.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>