هیچ بیشتر در باند های زنجیره ای’ West Orange-Stark, فوتبال, قطره دفاع مستعار

بیانیه ای از غرب نارنجی-یارو تثبیت Independent School District:

در زمان ناآرامی های اجتماعی در کشور ما و به رسمیت شناختن است که ما در خدمت یک جامعه متنوع غرب نارنجی-یارو CISD هیئت امنا و سرپرست با فکر زیاد و شور و مشورت می خواهم به دولت موضع ما. به عنوان قهرمانان برای همه کودکان ما ایستادگی است که “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

ماموریت ما این است برای تبدیل زندگی از طریق استثنایی تجربه آموزشی. ماموریت ما تماس با ما به پشتیبانی آموزش و اطمینان از مثبت نمایندگی برای تمام WOCCISD دانش آموزان است. به عنوان یک منطقه ما را در پاسخ به این بحران بی عدالتی اجتماعی که ما در پاسخ به بحران طوفان Harvey, طوفان گرمسیری Imelda و COVID 19. پاسخ ما پس از آن و در حال حاضر خواهد بود به ارائه پشتیبانی به هیچ یک از کارکنان یا دانش آموزان که نیاز عاطفی و روانی و جسمی کمک کند که این بحران ممکن است به ارمغان بیاورد.

علاوه بر این, ما, پاسخ به تماس برای ما به آموزش دانش آموزان ما و اطمینان حاصل شود که دانش آموزان ما آگاه هستند از خود تاریخچه کامل. ما در هیئت امنا تصویب ارائه آفریقایی آمریکایی مطالعات به عنوان یک دوره در غرب نارنجی-Stark دبیرستان, آغاز این سقوط 2020. بدون درک درست از گذشته آن را دشوار است به درک حال و آینده است.

به این منظور ما مجبور هستند به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان ما همیشه نشان داده و مثبت. بسیاری از مراجعه به فوتبال ما تیم را دفاعی واحد به عنوان “باند های زنجیره ای.” با توجه به منفی تاریخی ریشه عبارت ما دیگر نمی خواهد به ما مراجعه کنید و دفاعی واحد به عنوان “باند های زنجیره ای.” از این لحظه به جلو ما خواهد بود “بلو لینک” دفاع. ما تمایل به نمایشگاه مناسب رهبری و هدایت دانش آموزان ما در مسیر سیاسی و آگاهی اجتماعی با نشان دادن حساسیت در حالی که حفظ یک محیط امن و سازنده محیط آموزشی.

این شکستن داستان و ممکن است به روز شده

[email protected]

twitter.com/isaacdwindes

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>