شماره 3 کانزاس دعوا کردن شماره 1 بیلور در هیجان بزرگ 12 مرحله نهایی مسابقات

در نبرد بین ملی عنوان مدعی شماره 3 کانزاس فرار No. 1 بیلور 64-61 شنبه در Waco, Texas, تغییر کنفرانس بزرگ 12 مسابقه و انتقام از دست دادن ژانویه.

کانزاس که تا به حال برنده 14 متوالی بزرگ 12 به طور منظم فصل عناوین قبل از Texas Tech برنده فصل گذشته جهش به بالای این سال را در جدول رده بندی لیگ — با بیلور در 13-1 و چهار بازی جلوتر از تکنولوژی.

این Jayhawks تغذیه کردن بزرگ مرد Udoka Azubuike که به ثمر رساند 13 از 23 امتیاز در نیمه اول به همراه 19 پرتاب ریباند. 7-بالا و پایین صفحه از دست رفته بیشتر از فصل گذشته با آسیب دست می دهد و کو پویا مرد بزرگ برای حمل Jayhawks زمانی که آنها در حال تیراندازی به خوبی از محدوده (KU به پایان رسید 23 درصد از فراتر از arc).

خرس که تنها اجازه می دهد مخالفان 58 امتیاز و یک بازی در این فصل زیادی ندارد از یک جواب برای Azubuike و نمی تواند جمع اوری توهین آمیز ریتم خود را. جارد ساقی (19 امتیاز) ء بیلور در از دست دادن.

این Jayhawks (24-3, 13-1) نیز ساخته شده است یک بیانیه به عنوان تیم برتر در کشور است. بدون در نظر گرفتن نظرسنجی رتبه بندی KU است NCAA tournament رزومه شایسته از کلی شماره 1 دانه اگر در این فصل به این نتیجه رسیدند امروز. این Jayhawks’ جاده پیروزی بر بیلور است که قابل توجه ترین آن ملت پیشرو 11 ربع 1 پیروزی. اعتبار خود را نیز به نمایش گذاشتن ملت با قدرت از برنامه و عدم کنفرانس قدرت از برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>