به روز شده

در طول روز جمعه تمرین هوستون مربی کلوین Sampson صحبت کرد و به تیم خود در مورد کنار هم قرار دادن 40 دقیقه بازی.

در موارد متعدد در آمریکا, ورزشی, کنفرانس, بازی, خانمها بالغ تا به حال شروع به پریدن کرد به آگهی با یک خانم نیمه اول تنها به رفتن سرد و چیز جالب بعد از حاصل کار دو تیم.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: آه مربی کلوین Sampson خود را نگه می دارد تیم ملی در گفتگو جوانان و همه

“من به آنها گفتم که در آنها” Sampson گفت. “من نمی دانم که چگونه به رفع آن است. که می شود یک طرز فکر است.”

پس چه اتفاقی افتاده است بعد از ظهر یکشنبه?

شماره 25 ساله با هم قرار داده خود را کامل ترین بازی فصل خرد کردن ایالتی ویچیتا 76-43 داخل Fertitta مرکز.

پاداش: تنها در اختیار داشتن مقام اول در AAC. آه (19-5, 9-2 AAC) در زمان یک بازی سرب بیش از سینسیناتی و 1 ½ بازی بیش از تولسا که هر دو از دست رفته در روز یکشنبه ،

پاشنه بهبود یافته به 6-0 در کنفرانس بازی های خانگی این فصل و برنده 45 زمان در 48 بازی به طور کلی.

“ما باید برای نگه خدمت در خانه” Sampson گفت: قبلا در این هفته است. “اگر شما آرمان به بازی در ماه مارس در (NCAA) مسابقات … من فکر می کنم این تیم که برای اولین بار پلک می گذرد به پشت. تا زمانی که ما در حفظ و نگه داشتن خدمت در خانه ما در حال رفتن به یک شانس برای برنده شدن در آن است.”

ایالتی ویچیتا در زمان کل 15 دقیقه در اتاق قفل در حاصل کار دو تیم بود و برای اجرا به پایین تونل به دادگاه برای شروع نیمه دوم.

20-نقطه حاصل کار دو تیم منجر ballooned به عنوان بسیاری از 37 در نیمه دوم برای خانمها بالغ. این یک تغییر خوشایند برای آه که تلاش برای قرار دادن با هم دو نیمه برای بسیاری از این فصل است.

این خانمها بالغ شده بود outscored هفت بار قبلی 10 بازی های کنفرانس. آه تسلیم 20 نیمه اول امتیاز به SMU سپس اجازه 42 در نیمه دوم. East Carolina تا به حال 21 امتیاز در نیمه اول و 38 امتیاز بعد از حاصل کار دو تیم. در دو بازی گذشته سینسیناتی و Tulane تا به حال 34 و 41 به ترتيب در نیمه دوم.

هیچ گونه مشکل یکشنبه به عنوان Cougars منفجر, بازی 25-7 اجرا در نیمه اول. در یک نقطه ایالتی ویچیتا از دست رفته 11 12 عکس; این Shockers رفت 0-برای-10 در 3s در نیمه اول.

کوئنتین Grimes تا به حال 14 امتیاز و شش ریباند و DeJon Jarreau, بازگشت پس از گذراندن یک بازی تعلیق اضافه شده 12 امتیاز و هفت ریباند.

سه آه بازیکنان به پایان رسید و در دو چهره: Caleb میلز و مارکوس Sasser با 11 و مقابله Hinton فقط از دست رفته یک دو دو با 10 امتیاز و نه پرتاب ریباند.

Dexter دنیس بود 10 امتیاز برای ایالتی ویچیتا (17-6, 5-5 AAC) که کاهش یافته است سه مستقیم بازی. اریک استیونسون این Shockers’ گلزن برجسته برگزار شد به پنج امتیاز بازی میآره.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de