شماره 21 آه شکست ممفیس در به طور منظم فصل آخر برای شات در سهم AAC عنوان

به روز شده

سرزنش نور روز صرفه جویی در زمان و یا اوایل صبح روز یکشنبه tip-off.

دانشگاه هوستون شوکی در نهایت با 9:24 چپ در بازی.

سزاوار سرزنش 30 دقیقه عملکرد عکسبرداری توسط خانمها بالغ باید سمت چپ CBS با یک “نمایشگر اختیار توصیه می شود” اسکرول در پایین صفحه تلویزیون. ناگهان پخش قطع شد توسط کوئنتین Grimes نشان می دهد.

گرایمز 10 بار متوالی امتیاز در طول یک شتاب گرفتن کشش در اواسط نیمه دوم به عنوان No. 21 ساله Memphis beat 64-57 پیروزی در Fertitta مرکز برای زنده نگه داشتن امید به اشتراک گذاری آمریکا کنفرانس ورزشی منظم فصل عنوان شده است.

آه پایان فصل به طور منظم 23-8 کلی و 13-5 در AAC. در Cougars می توانید در پایان در هیچ بدتر از یک کراوات برای جایگاه دوم است. از دست دادن با تولسا در ایالتی ویچیتا بعد یکشنبه خواهد ایجاد سه راه برای بستن وهله اول با آه و سینسیناتی.

پاشنه شات 22 درصد در نیمه اول با مارکوس Sasser, Caleb میلز و DeJon Jarreau ترکیب به شلیک 1-of-18. آه از دست رفته 14 نهایی خود را 15 عکس طول نهایی هشت دقیقه و رفت بدون یک هدف زمینه برای نهایی 5:13.

با در Cougars پایین 41-39, Grimes آمار 3-اشاره گر با 9:24 باقی مانده – تیم اول trey از بازی و پس از به ثمر رساندن 13 بعد از 15 امتیاز برای آه.

Grimes, دانشجوی سال دوم گارد به پایان رسید و با 17 امتیاز. پس از یک 3-اشاره گر Grimes یخ زده ایستاده بود با بازوی خود را تمدید به عنوان او را تحسین شات بخشی از یک تعریف 17-2 اجرا شود.

Fabian سفید جونیور تا به حال 18 امتیاز و 14 ریباند و مقابله Hinton سون در 13 برای آه.

ارزش Achiuwa تا به حال 25 امتیاز و 15 ریباند برای ممفیس که رفت و بیش از پنج دقیقه بدون یک هدف زمینه در اواخر بازی. لستر Quinones اضافه شده 10 امتیاز.

بقیه ممفیس وارد زمین شد و در ترکیب 5 از 18 به 22 امتیاز.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>