Seattle Seahawks قطع undrafted rookie cornerback کمه Siverand در اوایل این هفته در تلاش برای دزدکی حرکت کردن یک زن به این تیم در هتل با توجه به گزارش روز شنبه از NFL Network.

زن با پوشیدن Seahawks دنده در تلاش برای پنهان کردن خودش به عنوان یک بازیکن در این گزارش اضافه شده است.

Seahawks مثل همه تیم ها در سراسر NFL در حال گرفتن جدی ایمنی و بهداشت پروتکل به عنوان لیگ عازم 2020 فصل در میان مداوم رمان coronavirus بیماری همه گیر. لیگ یادداشت فرستاده شده به تیم و به دست آمده توسط NFL شبکه آمده است که مهمانان خارج از داده تیم را در سفر به حزب مجاز برای ملاقات.

پیت کارول مربی است تاکید کرد چگونه چقرمگی روانی و نظم و انضباط خواهد بود و کلیدی در گرفتن را از طریق فصل در طول بحران بهداشت و درمان. او را ستایش کارفرمایی راسل ویلسون linebacker بابی واگنر و رهبران دیگر در این تیم برای تنظیم به عنوان مثال حق برای بازیکنان جوان است.

Siverand رفت undrafted از ایالتی اوکلاهما. از $2,000 امضای جایزه او را دریافت سوم-کوچکترین جایزه در میان 17 undrafted رایگان عوامل این تیم در ابتدا به امضا رسید.


بن آرتور را پوشش می دهد, ورزشی برای Jonsham. او را دنبال کنید در توییتر @benyarthur. او را می توان از طریق ایمیل در benjaminarthur@seattlepi.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im