بازیکنان NFL دقت رای ‘آری’ جدید CBA عبور

به روز شده

بازیکنان NFL دقت رای دادند بله به یک توافق دسته جمعی به عنوان صلح کار شده است میانجیگری برای دهه آینده.

آن را به تصویب نهایی حاشیه 1,019 به 959 با توجه به حسابرس مستقل.

“این نتیجه می آید بعد از یک مدت طولانی و روند دموکراتیک در مطابق با قانون اساسی ما” به NFLPA در بیانیه ای گفت. “حسابرس مستقل دریافت و ارسال برگه از طریق امن پلت فرم های الکترونیکی, پس از تایید شمارش و گواهی نتایج.”

در تگزاس ورزشی ملت ایران: Deshaun واتسون Laremy Tunsil رود به فرمان قیمت بالا

11-سال قرارداد یک 456 صفحه سند به تصویب رسید از صبح روز یکشنبه بعد از انتخابات بسته در نیمه شب شنبه برای همه غرامت پرداخت اعضای بازیکنان NFL انجمن اتحادیه بازیکنان.

رای اکثریت به معنی 17th بازی توسط 2021 فصل گسترش حذفی زمینه توسط دو تیم برای سال 2020 فصل بازیکن افزایش حقوق, کاهش پیش فصل به سه بازی و افزایش مزایای پزشکی و کاهش مجازات و تست برای ماری جوانا.

“ما خوشحال هستیم که بازیکنان باید رای به تصویب پیشنهاد جدید CBA که ارائه مزایای قابل توجهی برای همه زمان و بازنشسته و بازیکنان افزایش مشاغل اطمینان از ادامه پیشرفت در بازیکن ایمنی و به طرفداران ما بیشتر و بهتر فوتبال” NFL کمیسر راجر Goodell در بیانیه ای گفت. “ما قدردانی از تلاش های خستگی ناپذیر اعضای شورای مدیریت کمیته اجرایی و NFLPA رهبری هر دو آنها اختصاص داده شده نزدیک به یک سال را دقیق و با حسن نیت مذاکرات را برای رسیدن به این جامع تحول توافق است.”

CBA جدید نیست عدم مخالفت اگر چه در اطراف لیگ در طول فرآیند است. در میان مشخصات بالا و صریح منتقدان: راسل Okung ریچارد شرمن و برادران دوقلو مایک و Maurkice Pouncey.

“روند دموکراتیک خودش,” Philadelphia Eagles ایمنی مالکوم جنکینز نوشت. “ما باید متعهد به وحدت فعلی ما و اعضای سابق. در حالی که من اصلا موافق با این تصمیم به دلیل اثرات منفی آن در برخی از زمان و بازیکنان سابق من احترام ما روند را رو به جلو فشار درآمده است.”

“ایمیل خود را چک کنید و رای نه” تگزاسی گسترده گیرنده کنی عکسهای نوشت: در رسانه های اجتماعی. “و به دوستان خود بگویید.”

Texans پایان دفاعی J. J. وات گفت: “سخت بدون که پیشنهاد CBA.”

عکسهای نیز ارسال شده یک ویدیو اصرار بازیکنان به رای در برابر CBA.

Texans linebacker برنان اسکارلت تیم منتخب اتحادیه بازیکن نماینده.

“ما درک می کنیم و می دانیم که بازیکنان تقسیم شده است در این معامله از جمله اعضای ما (کمیته اجرایی)” جدید NFLPA جمهور J. C. Tretter در بیانیه ای گفت. “رفتن به جلو آن است که وظیفه ما به رهبری, اما ما ممکن است احساس به عنوان افراد را مردان ما با هم و در ادامه به نمایندگی از منافع کل ما عضویت.”

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>