پیش نویس NFL ترین جذاب دور اول میدارد: هکرها’ انتخاب QB اردن عشق می آفریند ابرو

پیش نویس NFL لگد کردن در روز پنج شنبه شب, آوردن مقدار مورد نیاز کردند به یک ورزش جهانی است که باقی می ماند تا حد زیادی در مکث میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

جو نقب زدن رفت و کلی به Bengals به عنوان انتظار می رود و در آینده چند انتخاب تیم ادامه داد: به دنبال گچ: تعقیب جوان به واشنگتن جف Okudah به دیترویت. مقابله با توهین آمیز اندرو توماس رفت و به غول های, پس از quarterbacks توا Tagovailoa و جاستین هربرت به دلفین ها و شارژر بود.

اما فتنه در گرفت به عنوان دور اول ادامه داد.

در اینجا نگاهی به برخی از جالب ترین انتخاب و الگوهای روز 1 NFL draft:

هکرها تکرار تاریخ ؟

در یکی از جذاب ترین حرکت از پیش نویس سبز خلیج هکرها نقل مکان کرد تا از 30th انتخاب کنید پس از یک تجارت با دلفین میامی و آنها از آن استفاده می شود به ایالتی یوتا کارفرمایی اردن در شماره 26.

بسیاری از پیش بینی گیراندم هکرها با استفاده از خود دور اول انتخاب کنید به آرون راجرز بیشتر سلاح — پیش نویس است جانشین او که ممکن است زمینه را برای سه یا چهار سال.

اما اگر این برای تلفن های موبایل آشنا چرا که این همان چیزی است که هکرها را 15 سال پیش زمانی که آنها شوکه 35 ساله Brett Favre و بقیه NFL توسط پیش نویس راجرز در شماره 24 به طور کلی. راجرز زخم نشسته و یادگیری در پشت Favre برای سه فصل قبل از مصرف بیش از به عنوان استارتر در سال 2008.

عشق قطعا تا به توانایی بزرگ و صعودی. او تا به حال برخی از تحلیلگران در توصیف او را به عنوان یک مرد فقیر پاتریک Mahomes چرا که او دارای یک بازو و ورزشکاری. اما او قطعا نیاز به برخی از پالایش در اصول و توسعه بیشتر به عنوان یک تصمیم ساز است.

در 36, راجرز در حال آمدن است در عین حال یکی دیگر از 4000-حیاط فصل و هنوز هم به ظاهر دارای مقدار زیادی از باقی مانده در مخزن. بنابراین هکرها هستند تحت هیچ فشار و عجله کردن عشق بر روی زمینه. شاید پنج سال از این خواهد شد شبیه به یک حرکت درخشان.

تهیه پیش نویس stashing و توسعه کارفرمایی در پشت یک آینده Hall of Famer مشغول به کار در آن زمان پس چرا دوباره آن را امتحان کنید درسته ؟

اما در اینجا چیزی است: Green Bay بازگشت به پلی آف فصل گذشته پس از اول سال سر مربی مت LaFleur می کند حق رای دادن و جرم با زندگی است. اما آشکار بود که این واحد تا حد زیادی به نفع یکی دیگر از بازی تهاجمی-changer.

به همین دلیل است که در دور اول wideout یا تنگ پایان خواهد ساخته شده حس.

هکرها بدیهی است که نمی خواهد پیدا کردن چگونه هوشمند از یک حرکت این عشق انتخاب شد تا چند سال از هم اکنون. اما این حرکت کند و فشار بیشتری را در تیم برنج باقی مانده از این پیش نویس است.

آن را از اهمیت زیادی برخوردار است که خلیج سبز می یابد ارزش خوبی در گیرنده گسترده و تنگ پایان در موقعیت های دور باقی مانده برای کمک به جبران عبور در یک روز 1 استارت در دور اول.

پیش نویس ردیاب: تجزیه و تحلیل در هر انتخاب در دور اول

پیش نویس NFL: تیم توسط تیم نگاه کنید در هر انتخاب

NFL خبرنامه: ثبت نام در حال حاضر برای دریافت اخبار فوتبال تحویل داده شده به صندوق پستی خود را

تکل یک مقدار زیادی

منجر به پیش نویس NFL استعداد ارزیاب اعلام این یک توهین آمیز مقابله با پیش نویس که به نظر می رسد قطعا مورد به عنوان شش بازیکن که در آن موقعیت رفت و در دور اول. پس از توماس آمد آلاباما Jedrick بخواهد (کلیولند شماره 10), لوئیزویل Mekhi Becton (جت, شماره 11) آیووا را تریستان Wirfs (Buccaneers شماره 13), USC است Austin جکسون (دلفین شماره 18) و گرجستان اشعیا ویلسون (29, تیتان).

تیم در حال قرار دادن یک اولویت بالا در حصول اطمینان از ایمنی خود را quarterbacks. برای برخی از, این حرکت باید کمک به زندگی را کمی ساده تر برای جوان quarterbacks. برای دیگران این انتخاب طراحی شده برای نگه داشتن جانبازان نشسته. کارفرمایی و لبه حمله کننده ها به عنوان دو تا از مهم ترین مواضع را در این زمینه اما در سمت چپ مقابله با رتبه راست نیز وجود دارد.

اظهارات برسد ؟

اظهارات تا به حال دو دور اول میدارد و خود را برای اولین بار ساخته شده بسیاری از حس. آلاباما هنری Ruggs III به جان weather underground و جرم بسیار مورد نیاز خانه اجرا کنید. اما دوم خود را انتخاب ایالتی اوهایو cornerback دیمون Arnette در شماره 19 به طور کلی به عنوان یک بیت از تعجب.

Arnette قطعا با استعداد است و او دارای شجره نامه بزرگ به عنوان پسر Hall of Famer کریس کارتر. او به عنوان بیشتر از یک دور دوم انتخاب کنید چرا که اگر چه او از نظر جسمی و غرایز او تمایل دارد به مبارزه با برخی از نخبگان با سرعت گیرنده.

اما همانطور که دیدیم در سال گذشته مایک Mayock و weather underground اغلب ارزش بازیکنان متفاوت تر از بسیاری از دیگران انجام دهید و آنها نمی مراقبت از آنچه مشاهده خودی عنوان می رسد. اگر آنها در یک بازیکن آنها به او. در حال حاضر ما تماشا کنید و منتظر بمانید تا ببینید که چگونه خود را فهرست ساختمان روش بازی کردن بعد از چند فصل است.

49ers پر کردن دو نیاز

سان فرانسیسکو به حال هوشمند در دور اول استراتژی است. The 49ers تا به حال تصمیم به ایجاد این offseason به عنوان رایگان آژانس لگد و آنها می دانستند که آنها می توانند پرداخت خود را کلید همکاران.

به طوری که آنها معامله دفاعی مقابله با DeForest Buckner به کلت برای 13th کلی انتخاب کنید. در روز پنج شنبه شب پس از حرکت از یک نقطه آنها پیش نویس کارولینای جنوبی Javon Kinlaw که آنها باید قادر به وصل حق به عنوان یک جوان ارزان تر جایگزینی برای Buckner.

بعد در دور آنها ملاقات یک نیاز مبرم در گیرنده گسترده تهیه پیش نویس آریزونا دولت براندون Aiyuk که دارای سرعت عالی و زیبا و همه کاره.

میهن پرستان تجارت

مردم تعجب اگر میهن پرستان خواهد سعی کنید برای تجارت به سرزمین خود و کارفرمایی از آینده است. اما به جای آنها معامله از دور اول مبادله 23rd, انتخاب برای, شارژر,’ انتخاب در شماره 37 و 71. که به معنی پرستان دوم-طفیلی چهار سوم سرآمد دو چهارم سرآمد پنجم-طفیلی چهار ششم سرآمد و هفتم.

میهن پرستان بدون شک تا به حال چند بازیکن به همین ترتیب امتیاز به کسانی که باقی مانده در هیئت مدیره در دور اول و آنها را از مزایای انباشت میدارد برای اطمینان از انعطاف پذیری بیشتری در فینال دو روز از پیش نویس. آنها بسیاری از نیازهای پس از از دست دادن متعدد دفاعی بازیکنان به رایگان آژانس و آنها نازک باقی می ماند در گیرنده گسترده و تنگ پایان.

نگاه به صورت لایحه Belichick برای پر کردن آن نیاز دارد.

و البته ما باید برای دیدن اگر کارفرمایی در میان صفوف خود را آرزو موقعیت. جذاب گزینه های در این موقعیت: واشنگتن یعقوب Eason گرجستان را جیک اساسی و اوکلاهما را Jalen لطمه می زند.

دنبال USA TODAY Sports’ مایک جونز در توییتر @ByMikeJones و گوش دادن به فوتبال جونز پادکست در آیتونز.

اگر شما عاشق صحبت کردن در فوتبال ما نقطه مناسب برای شما. Join our Facebook گروه حاکم کردن زمینهبرای تعامل دوستانه بحث و گفتگو با دیگر طرفداران فوتبال و ما NFL خودی. انجام کار درست همین حالا ثبت نام کنید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>