NFL مورد بحث در خالی و یا نیمه پر استادیوم

در حالی که هنوز علنا متعهد به لگد زدن به آن 2020 فصل در ماه سپتامبر به بسته بندی استادیوم NFL شده است برنامه ریزی برای احتمالات است که شامل یک برنامه به طور بالقوه کوتاه برنامه ریزی و برگزاری بازی ها در خالی و یا نیمه پر استادیوم دو نفر آشنا با لیگ را برنامه ریزی کرد.

که وحی آمد و در همان روز به مفهوم محتاط بازگشت از ورزش حرفه ای به دست آورد قابل توجه علمی تایید شده – به همراه تاکید بیشتر در حال حاضر که از کاخ سفید است. و آن تأکید چگونه ملت های ورزشی لیگ از جمله NFL هنوز هم می توانید تنها طرح کلی از یک مسیر رو به جلو با هیچ کس آماده به می گویند که چگونه بازی می توانید رزومه.

خدمات ضروری: الگوهای رفتاری خنده دار توصیف ضروری کارگر در طول زندگی همه گیر

“NFL در حال برنامه ریزی برای همه چیز از بازی بدون علاقه مندان به بازی در تمام استادیوم” گفت: یکی از افرادی که در صحبت خواست نامش فاش نشود به این دلیل که جزئیات لیگ برنامه ریزی شده بود ساخته شده است. “ما می دانیم که وجود خواهد داشت یک فشار از [فدرال] دولت به باز کردن همه چیز.”

جمعه دیدم ملت بیماری های عفونی دانشمند را عمومی – اما بسیار محتمل – برکت برای بازگشت از ورزش است. در یک مصاحبه در اسنپ چت, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مشخص شده یک برنامه است که می تواند اجازه می دهد NBA به ادامه بازی در این تابستان. این امر شامل بازی در خالی ورزشگاه با بازیکنان و دیگر ضروری پرسنل نگهداری حفاظتی “حباب” که شامل تست مکرر خود و انزوا.

“وجود دارد یک راه از انجام آن گفت:” Fauci که تبدیل به شناخته شده ترین چهره آمریکا و جامعه علمی را به نبرد در برابر ویروس. “هیچ کس می آید به ورزشگاه. قرار دادن [بازیکنان و دیگر پرسنل] در هتل ها و هر کجا که شما می خواهید به نگه داشتن آنها را به خوبی surveilled [و] آنها را آزمایش مانند هر هفته و مطمئن شوید که آنها نمی وزش نسیم تا آلوده کردن هر یک از دیگر و یا خانواده خود و اجازه دهید آنها را به بازی این فصل ، . . . اگر شما می توانید در تلویزیون لیگ اصلی بیس بال برای شروع جولای 4 [حتی اگر] هیچ کس می آید به ورزشگاه – شما فقط شما آن را انجام دهد.”

Fauci نظر آمد و در همان روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – که در موارد متعدد ساخته شده است روشن خود را اولویت خود برای ورزش به بازگشت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است – برگزار می شود دومین کنفرانس تماس در دو هفته با کمیسیون کشور عمده ورزشی لیگ. چند صاحبان تیم از جمله جری جونز از دالاس کابوی ها و علامت کوبا از دالاس ماوریکس شد و انتظار می رود در این تماس نیز هست.

تا شنبه خدا NFL تا به حال به نظر می رسد محتوای به چوب به آن موضع دست نخورده 2020 فصل در حالی که بی سر و صدا با توجه به حالات دیگر و اجازه می دهد که لیگ های دیگر – فصل در حال حاضر در وقفه – برای نشان دادن راه به جلو. اما در حال حاضر حتی NFL مذاکرات در آماده برای امکان اختلال در برنامه های آن در حال آمدن به نمایش.

فرد آشنا با NFL برنامه ریزی ساخته شده است که “دیگر لیگ باید به اول” با اشاره به MLB NBA و NHL. لیگ می تواند برای مقابله با جریان مستندات و یا اقامت در خانه سفارشات در برخی از ایالات – با برخی از مقامات دولت محلی در حال حاضر هشدار داد که بیش از حد-به زودی بازگشت از ورزش می تواند فاجعه بار انشعابات.

کوتاه لوازم: مواد غذایی می گویند ما به اندازه کافی مواد غذایی است. اینجا چرا قفسه های خالی

اما NFL امیدوار فرد گفت که گسترده برای تست این ویروس در دسترس خواهد بود با سقوط برای بازیکنان و شاید طرفداران و مظنون است که بهداشت عمومی مشاوره صادر خواهد شد که برای مثال می خواهیم و دیگر در خطر طرفداران به در خانه باقی می ماند.

NFL برنامه برای سال 2020 فصل به طور منظم است که انتظار می رود منتشر شده در اطراف مارس 9 و حساب خواهد شد برای امکان بازی از دست رفته با یک تاخیر شروع می شود.

“برنامه در حال انجام است در چنین راهی است که می سازد و در آن انعطاف پذیری” فرد گفت.

NFL کاهش یافته است به نظر یکشنبه خاص در برنامه های احتمالی اما گفت: در یک بیانیه نوشته شده است:

“همانطور که ما گفته اند ما متعهد به حفاظت از سلامت ما هواداران, بازیکنان, باشگاه, لیگ برتر و پرسنل و جوامع است. ما مشتاقانه منتظر به 2020 NFL فصل و دستورالعمل های ما و تصمیم گیری خواهد شد هدایت می شود آخرین توصیه های پزشکی و مقامات بهداشت عمومی و همچنین به عنوان فعلی و آینده مقررات دولت. ما ادامه خواهد داد به برنامه ریزی برای فصل خواهد شد و آماده برای تنظیم و در صورت لزوم فقط به عنوان ما انجام داده اند با آژانس پیش نویس و در حال حاضر offseason برنامه است.”

بر خلاف NFL بزرگ دیگر آمریکا لیگ شد و در حال حاضر در مراحل مختلف کاوش خود را عملی ترین راه برای از سرگیری با همه آن مبتنی بر ادامه پیشرفت در تست های کروناویروس و در مبارزه با آن گسترش یافته است.

MLB بود که در اواسط بهار آموزش و دو هفته خجالتی از آن روز باز که بازی متوقف شد مورد بحث و بررسی یک طرح به مرحله بازی در منطقه ققنوس با استفاده از آریزونا دایاموند بکس’ تعقیب زمینه و بهار آموزش مجتمع. روز چهارشنبه در آریزونا mlb یک جمهوری خواه به تصویب این طرح تا زمانی که شرایط اجازه می دهد آن را.

“از دیدگاه ما, ما لازم نیست که یک برنامه ریزی – ما تعداد زیادی از ایده های” MLB کمیسر راب مانفرد گفت: فاکس کسب و کار در روز سه شنبه. “چه ایده هایی به ثمر می آیند بستگی دارد چه محدودیت [در مورد سفر و تجمع توده] هستند و چه عمومی وضعیت سلامت است. اما ما قصد ایده ساخت بیس بال یک بخشی از این بهبود اقتصادی و به نوعی یک نقطه عطف در بازگشت به حالت عادی.”

NBA بود که حدود 65 بازی به آن 82-بازی فصل زمانی که بازی متوقف شده است به بررسی یک طرح مشابه با استفاده از چندین عرصه و امکانات عمل در لاس وگاس. NBA برنامه ریزی شده بود به آن از قبل پیش نویس ترکیب و قرعه کشی نقشه کشی در پیش نویس خود را در ماه ژوئن آن رایگان آژانس های دوره آغاز ژوئیه 1 و لاس وگاس لیگ تابستانی در اواسط ماه جولای. تمام این وقایع در حال حاضر در هوا معلق لیگ تصمیم به ادامه و یا لغو 2019-20 فصل است.

خیابان های خالی: عکس ها نشان می دهد که چگونه coronavirus است desolated, New Orleans,’ محله فرانسوی

هر گونه تلاش برای راه اندازی مجدد ورزش لیگ نیاز به یک درجه ای از خرید از بازیکنان به خصوص کسانی که با خانواده – که ضرورت را مجبور به زندگی در سخت انزوا سفر تنها از هتل به ورزشگاه و یا عرصه و ارسال مکرر تست. اجازه می دهد فوری اعضای خانواده به حباب را تا حد زیادی افزایش می دهد تعداد زیادی از مردم به حساب و تعدادی از آزمایشات منظم مورد نیاز است.

سه بار لیگ آمریکا MVP بازیکن مایک ماهی قزل آلا, همسر که به دلیل تولد در تابستان امسال مطرح شده برخی از این مسائل در مصاحبه روز شنبه با NBCSN.

“بدیهی است که من می خواهم به بازی به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم” ماهی قزل آلا گفت. “اما [اینکه خود جدا شده] مشکل خواهد بود برای برخی از بچه ها. آنچه شما می خواهید برای انجام با اعضای خانواده? همسر من باردار است. آنچه من می خواهم به انجام اگر او به کار می رود. من مجبور به رفتن به قرنطینه به مدت دو هفته بعد از من می آیند ؟ زیرا بدیهی است که من نمی تونم دست از تولد اولین فرزند ما.

“بنابراین بسیاری از رنگ قرمز در پرچم بسیاری از سوالات. بدیهی است که ما به توافق به عنوان بازیکن. اما من فکر می کنم این ذهنیت است که ما می خواهم به عقب بر گردیم به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم. اما بدیهی است که آن را باید واقع بینانه است. ما فقط نمی تواند نشستن در یک اتاق هتل تنها رفتن را از میدان به اتاق هتل و قادر به انجام هر کاری است. من فکر می کنم که خیلی دیوانه است.”

– – –

واشنگتن پست بن Golliver کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>