NFL رها قانون ساخته شده است که با تصویب دخالت reviewable توسط instant replay

منتشر شده

NFL و آن rulemaking کمیته مسابقات برنامه اجازه می دهد تا قانون بحث برانگیز ساخته شده است که با تصویب دخالت reviewable توسط instant replay به پایان می رسد پس از یک فصل با توجه به دو نفر آشنا با مذاکرات.

لیگ نشان داد قصد خود را روز شنبه هنگامی که یک تجدید قانون مصوب توسط صاحبان آخرین offseason پس از تماس از دست رفته در سال 2018 NFC قهرمانی بازی که هزینه New Orleans Saints یک نقطه در سوپر باول بود و نه در لیست قوانین مربوط به طرح های منتشر شده توسط NFL.

این قانون تصویب شد در مارس 2019 برای یک سال تنها و نیاز به تمدید می شود توسط صاحبان این offseason به در اثر باقی می ماند برای فصل آینده. اما پس از یک سال 2019 فصل است که در آن بازیکنان و مربیان و طرفداران ابراز نارضایتی با چه جدید پخش سیستم عمل تیم بودند به شدت در برابر نگه داشتن آن با توجه به نتایج حاصل از یک postseason بررسی انجام شده توسط شورای رقابت.

قاعده بنابراین اجازه خواهد داشت به سادگی به پایان می رسد محرومیت صاحبان به طور غیر منتظره دوباره آن را در توافق خود را زمانی که آنها در بحث مربوط به طرح در جلسه برنامه ریزی شده برای ماه آینده. یک فرد آشنا با این مذاکرات توسط لیگ و کمیته مسابقات گفت که “هیچ رای” از صاحبان رود و توصیف حکومت انقضا به عنوان خاص.

ریونز و لس آنجلس شارژر پیشنهاد اضافه کردن یک “غرفه داوری” به هر officiating خدمه. که قابل مقایسه با “آسمان قاضی” مفهوم که بسیاری از مربیان در ابتدا مورد علاقه گذشته offseason و به دنبال دوباره این offseason. یک آسمان قاضی خواهد بود یک عضو officiating خدمه مستقر در مطبوعات جعبه در هر بازی قدرت برای سرنگونی بدیهی است که اشتباه در زمینه تماس.

که پیشنهاد می شود در نظر گرفته شده توسط صاحبان این offseason, همراه با یک مربوط به پیشنهاد توسط سامسونگ و شارژر برای اضافه کردن یک ارشد تکنولوژی مشاور به هر officiating خدمه. هر کدام از این پیشنهادات می تواند تصویب شده برای سال 2020 فصل با تصویب حداقل 24 از 32 صاحبان. اما وجود دارد هیچ نشانه ای جمعه که یا در حال تایید شده توسط شورای رقابت و یک فرد نزدیک به این روند گفت: در اوایل این هفته آن را بیشتر احتمال دارد که آسمان قاضی اول خواهد بود آزمایش به عنوان یک پیش فصل آزمایش. آن شخص اضافه شده است که بیشتر در بحث از مفهوم مورد نیاز است.

این قانون که ساخته شده عبور دخالت تلفنی و غیر تلفنی موضوع را به نقد و بررسی پخش شد و در طلیعه سال گذشته در میان دیوانگی در طول تماس از دست رفته در برابر لس آنجلس قوچ’ Nickell Robey-کلمن که منجر به قوچ به جای پرستاران برنده NFC عنوان بازی در نیواورلئان و رسیدن به سوپر باول. کمیته رقابت حتی پس از آن تا به حال تردیدی در مورد قضاوت در تماس مانند عبور تداخل موضوع به پخش نمي شود. اما مربیان تحت فشار قرار دادند برای حکومت.

همه چیز رفت و ضعیف و بسیاری از مربیان گفت: فصل گذشته آنها دیگر می دانستم که چه چیزی تشکیل تصویب تداخل و چه نه. در این رقابت ها کمیته postseason بررسی 21 از 29 تیم که در پاسخ گفت: آنها نمی خواهد در حمایت از ساخت جدید قانون دائمی; 17 از 22 تیم که در پاسخ به سوال دیگری گفت: آنها نه به نفع گسترش حکومت حتی برای یک سال.

صاحبان در حال برنامه ریزی برای دیدار ممکن است 18-20 در مرینا دلم رعی کالیفرنیا. که زمانی که آنها را در نظر قوانین پیشنهادی توسط کمیته رقابت ها و تیم های. این روشن نیست که اگر این جلسه برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده ، سالانه لیگ جلسه برنامه ریزی برای شروع در اواخر ماه گذشته در پالم بیچ فلوریدا لغو شد در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. صاحبان صحبت کرد, کنفرانس به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>