نیویورک مرگ و میر در 3 روز با بدترین آمده

نیویورک (AP) — نیویورک مقامات عجله را در ارتش از پزشکی داوطلبان جمعه به عنوان ایالت تلفات از coronavirus دو برابر در مدت 72 ساعت به بیش از 1900 و ناله از آمبولانس در غیر این صورت به طرز مرموزی آرام خیابان های شهر شد دلخراش موسیقی متن فیلم از بحران است.

به عنوان نقاط داغ هایش در سراسر ایالات متحده در مکان هایی مانند نیواورلئان دیترویت و جنوب کالیفرنیا ملت بزرگترین شهر سخت ترین ضربه از همه آنها حسابداری برای بسیاری از دولت مرگ با بدن لود شده بر روی یخچال سردخانه کامیون توسط gurney و لودر خارج از غرق بیمارستان در نظر کامل از عبور رانندگان.

FURLOUGHS: این شرکت ها باید furloughed یا گذاشته هوستون و تگزاس کارگران به علت ویروس

و بدترین هنوز به آمده است.

“چگونه آن را به پایان ؟ و مردم می خواهند پاسخ” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. “من می خواهم پاسخ. پاسخ این است که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید.”

در سراسر ایالات متحده آمریکایی ها آماده برای آنچه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده می شود “یکی از خشنترین دو یا سه هفته که ما تا کنون در کشور ما است.” کاخ سفید پیش بینی شده 100,000 به 240,000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا قبل از بحران است و معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: مدل شیوع نشان می دهد که کشور در یک مسیر شبیه به سخت-آمار ایتالیا.

تحت فشار در حال رشد فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis belatedly پیوست کومو و فرمانداران در بیش از 30 کشورهای در زمانی که او صادر ایالت اقامت در خانه سفارش اقدام پس از اعطا با همکار جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن. پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ دموکرات خود را گسترش stay-در-خانه برای پوشش کل دولت است.

در همین حال کشورهای اروپایی رو فوق العاده تقاضا برای فشرده-تخت های مراقبت در حال قرار دادن موقت بیمارستان مطمئن نیستید که آیا آنها را پیدا خواهد کرد به اندازه کافی سالم کادر پزشکی برای اجرای آنها. لندن است که تنها چند روز از رونمایی 4000 تخت موقت بیمارستان ساخته شده در مرکز کنوانسیون.

ایمن ماندن: چگونه شما می توانید جلوگیری از coronavirus قرار گرفتن در معرض در حالی که خرید

در قابل توجه turnabout غنی اقتصاد که در آن ویروس موارد منفجر شد و استقبال از کمتر ثروتمند هستند. روسیه ارسال تجهیزات پزشکی و ماسک به ایالات متحده است. کوبا عرضه پزشکان به فرانسه. ترکیه اعزام ماسک hazmat مناسب عینک و ضد عفونی کننده به ایتالیا و اسپانیا.

در سراسر جهان بیش از 900,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 45 ، 000 فوت کرده اند با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز هر چند آمار و ارقام واقعی هستند که بسیار بالاتر به دلیل تست کمبود تفاوت در شمارش مرده و تعداد زیادی از موارد خفیف که رفته اند گزارش نشده.

ایالات متحده ثبت شده حدود 200000 عفونت و در مورد 4400 مرگ و میر با شهر نیویورک حدود 1 از 4 مرده است.

در نیویورک بیش از 80,000 نفر داوطلب شده اند به عنوان پزشکی تقویت اخیر از جمله بازنشستگان متخصصان مراقبت های بهداشتی در نظر گرفتن یک استراحت از شغل معمولی خود را و مردم بین کنسرتهایی.

چند ساخته اند آن را به زمینه و در عین حال به مقامات دامپزشک آنها را شکل و خارج چگونه به استفاده از آنها, اما بیمارستان ها در حال انتظار برای شروع به آوردن آنها در اواخر این هفته.

کسانی که به زمین برخورد در حال حاضر بسیاری از در آورده و توسط نیروی انسانی سازمان را کشف کرده اند یک سیستم بیمارستان تحت فشار قرار دادند به نقطه شکستن. برخی از بیماران از شهر نیویورک منتقل شده به آلبانی منطقه است.

“این سخت است که شما از دست دادن بیماران. این سخت است که شما باید به اعضای خانواده: “من متاسفم اما ما همه چیز را که ما می تواند'” گفت: پرستار کاترین راموس کیپ مرجان, فلوریدا, که کار کرده است در نیویورک پروتستان بیمارستان. “آن را حتی سخت تر زمانی که ما واقعا لازم نیست که زمان برای سوگواری هم به صحبت کردن در مورد این.”

با نیویورک در نزدیکی مستند به طور معمول شلوغ خیابان های شهر خالی هستند و یک تک آژیر و در بعضی دیگر فقط شهری سر و صدای پس زمینه. این شهر زمین های بازی در حال بسته شدن بیش از حد در کومو را سفارش دهید.

اقامت مثبت: 15 قطعه از اخبار خوب برای بیرون آمدن بیماری همه گیر کوروناویروس

“پس از 9/11, من به یاد داشته باشید ما در واقع می خواستم به شنیدن صدای آمبولانس ما در خیابان های آرام از آنجا که این بدان معنی است که وجود دارد بازماندگان اما ما را نمی شنوند کسانی که برای تلفن های موبایل و دلخراش بود. امروز, من می شنوم یک آمبولانس در من به طرز عجیبی در محیطی آرام و دل من می شکند بیش از حد” گفت: 61 سال مگ Gifford سابق دیوار Streeter زندگی می کند که در منهتن در شرق فوقانی جانبی.

این منطقه با عجله به راه اندازی اضافی بیمارستان ظرفیت در ماموت Javits مرکز کنوانسیون در یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی و در داخل سالن تنیس, مرکز است که میزبان ایالات متحده باز است.

کومو گفت: پیش بینی ها نشان می دهد بحران در نیویورک را به اوج در پایان مارس با نرخ مرگ بالا در ادامه از طریق جولای.

“بیایید همکاری به آدرس که در نیویورک به دلیل آن را در خود شهر فردا” او هشدار داد. “اگر ما یاد بگیرند که چگونه به آن را انجام حق در اینجا — و یا یاد بگیرند که چگونه به آن را انجام بهترین ما می تواند به دلیل وجود دارد هیچ حق آن را تنها ما می توانیم — و سپس ما می توانیم کار همکاری در سراسر این کشور است.”

در جای دیگر در سراسر کشور, فلوریدا DeSantis قفل شده بود در یک بن بست بر سر اینکه آیا دو کشتی کروز با بیمار و مرده مسافران ممکن است جایگاه خود را در دولت است. فلوریدا. بیش از 300 شهروند آمریکا شد در هیئت مدیره. مرگ دو نفر شد مقصر ویروس و نه نفر تست مثبت هلند امریکا کروز خط گفت.

DeSantis که به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در نظام سلامت کشیده است بیش از حد نازک به جای مسافران است. اما رئیس جمهور گفت که با او صحبت می کنند. “آنها در حال مرگ در کشتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من قصد دارم به انجام آنچه درست است. نه تنها برای ما بلکه برای بشریت است.”

در جنوب کالیفرنیا مقامات گزارش داد که حداقل 51 ساکنان و شش کارکنان در یک خانه سالمندان در شرق لس آنجلس آلوده شده اند و دو فوت کرده اند.

یک روال جدید: Coronavirus نشان می دهد چه Houstonians را برای مسلم

حتی به عنوان ویروس کاهش پیدا کرده است و رشد آن در غرق ایتالیا و چین که در آن برای اولین بار ظهور بیمارستان در اسپانیا و فرانسه کمانش تحت بار و آمریکا و انگلیس هستند نیروبخش برای امواج به شدت بیمار است و مردم است.

“آن احساس می کند مانند ما در یک کشور جهان سوم. ما لازم نیست به اندازه کافی ماسک به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی و تا پایان این هفته ما ممکن است نیاز به دارو بیشتر از حد” گفت: پاریس اضطراری کارگر کریستف Prudhomme.

اسپانیا که آمار یک رکورد چهارشنبه 864 مرگ و میر در یک روز افزایش یافته و آن تخت بیمارستان 20 درصد. نقاط مهم در مادرید و کاتالونیا باید تقریبا سه برابر خود ICU ظرفیت. ده ها تن از هتل ها در سراسر اسپانیا تبدیل شده است که به بازیابی و مقامات ساختمان بیمارستان در مراکز ورزشی و کتابخانه ها و سالن های نمایشگاه.

در ایتالیا با بیش از 13000 مرده بیشتر از هر کشور morgues سرریز با بدن تابوت انباشت اشیاء بدست آمده در کلیساها و پزشکان مجبور شدند به تصمیم می گیرید که به شدت بیمار است و بیمار را به دستگاه تنفس.

انگلستان ویمبلدون, تنیس, مسابقات لغو شد و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

هند بالاترین دادگاه دستور داد رسانه های خبری و سایت های رسانه های اجتماعی برای حمل دولت “نسخه رسمی” از تحولات انعکاس اقدامات صورت گرفته در کشورهای دیگر برای جلوگیری از مستقل گزارش.

فشار رو به برخی از جهان بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی شده است تشدید بیمارستان کاهش بودجه بیش از دهه گذشته در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و بریتانیا است. آنها را به نام در دانشجویان پزشکی بازنشسته پزشکان و حتی گذاشته و خدمه پرواز با آموزش کمک های اولیه برای کمک به مبارزه با ویروس.

HOMESCHOOL سردرد: مدرسه در منزل memes اجازه پدر و مادر دریچه در مورد قرنطينه

کمبود نیروی انسانی تشدید شده است تعداد زیاد آلوده پرسنل. در ایتالیا به تنهایی نزدیک به 10 ، 000 کارگران پزشکی آلوده شده اند و بیش از 60 پزشکان فوت کرده اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه و منجر به مرگ شود.

چین که در آن شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته در روز چهارشنبه گزارش داد فقط 36 جدید COVID-19 موارد است.

___

چارلتون گزارش از پاریس. شرمن گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده از جمله جوزف ویلسون در بارسلونا; Danica Kirka و جیل بی قانون در لندن; Frank Jordans در برلین; Karen ماتیوز در نیویورک; و نیک پری در ولینگتون, نیوزیلند.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>