به روز شده

متعهد به گرد بازی راکت آرزو رابرت کاوینگتون در هوستون وارد روز چهارشنبه تنها چند ساعت پس از این موشک ها کشیده چهار تیم 12 بازیکن برای مقابله با او از مینه سوتا تیمبرولوز.

“این یک فرصت عالی برای من بود در اینجا” Covington گفت: پس از فرود در هوستون. “من با خانواده و دوستان در اینجا با یک سازمان است که سمت راست وجود دارد. این یک فرصت بزرگ برای من است. فقط می آیند و انجام آنچه که من انجام شده است. آنها فقط گفت: من به ارزش را خیلی به جدول. من فقط رفتن به آن را که همان انرژی هر روز در اینجا.”

در تگزاس ورزشی ملت ایران: Takeaways از راکت های بزرگ, تجارت, برنده بیش از اورلئانز

کاوینگتن شروع کار خود را با این راکت در سال 2013 اما قطع شد و در اردوگاه های آموزشی قبل از شکوفا با 76ers. او قطعه کلیدی در تجارت فصل گذشته که فرستاده جیمی باتلر به فیلادلفیا.

راکت توافق به مرکز تجارت Clint کپلا به آتلانتا و شامل انتخاب در دور اول در معامله به اضافه کردن کاوینگتن همه کاره مهارت های دفاعی و محدوده عکسبرداری.

BRIAN T. اسمیت: خطرناک Clint کپلا تجارت تنها حس می کند با موشک’ ریاضی

کاوینگتن است به طور متوسط 12.8 امتیاز در حرفه خود و در این فصل ساخت 43.5 درصد از عکس های خود و 34.6 درصد از 3-اشاره گرها در این فصل با تیمبرولوز. او هشتم در NBA در دزد نهم در خیز دال در این فصل است.

تجارت است و انتظار نمی رود به نهایی شود تا پنجشنبه ساعت 2 بعد از ظهر مهلت و می تواند روز به طور رسمی مگر اینکه هر تیم waives حق به صورت فیزیکی برای همه 12 بازیکن درگیر است. این معامله نیز می تواند گسترش یافته و با راکت به دنبال اضافی معاملات است که می تواند بخشی از در حال حاضر فیلمهای معامله است.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de