New Orleans Saints مربی شان Payton می گوید او پاک شده است پس نبرد با کروناویروس

New Orleans Saints مربی شان Payton می گوید او پاک شده است پس از یک نبرد با رمان coronavirus.

Payton اعلام کرد در یک مصاحبه رادیویی با WWL 870 AM/105.3 FM گفته او پاک یکشنبه.

او رفته بود با تشخیص خود در هفته گذشته.

“این کاملا یک فرایند است. شما صرف مقدار زیادی از زمان و تلاش برای یادگیری به عنوان آنجا که می توانید در مورد آن. ما قطعا از دیدن آن در اخبار 24/7,” Payton آغاز شد.

او مشخص شده در جدول زمانی خود علائم و بهبود دستورالعمل.

“اساسا یک آخر هفته پیش … است زمانی که من برای اولین بار شروع به احساس می کنید برخی از علائم شبه آنفولانزا که در آن شما می توانید نوع از لرز” Payton گفت. “پس از آن صبح روز دوشنبه, آنها قطعا کمی بیشتر قابل توجه است. من تا به حال تب با درجه پایین اما لرز بودند. که زمانی که من تا به حال آزمون در روز دوشنبه.”

او گفت که او فکر نمی کنید خود را تست و نتیجه را تا روز پنجشنبه هنگامی که او پس از آن رفت و با اخبار.

“من خوش شانس بوده است. شما ماندن در داخل مانند همه انجام می دهند شما در پیدا کردن راه برای عبور زمان… من احساس خیلی بهتر” Payton گفت.

CORONAVIRUS & SPORTS: دریافت آخرین اخبار و اطلاعات درست در صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

او همچنین التماس مردم به عمل اجتماعی فاصله.

“ما سعی می کنیم درخواست سادگی و ما سعی می کنیم گفت:” هی نگاه این است که این توافق “و سپس شما هنوز هم دیدن رفتار است که باعث می شود شما ناراحت” Payton گفت. “فقط عکس همه رو یک نارنجک دستی بر روی آنها چگونه در مورد آن ؟ بنابراین دور ماندن از همه است.”

Payton همچنین خطاب انتقادات از او به یک COVID-19 آزمون گفت: “من که قرار بود به استفاده از یک تست اگر من نیست که علائم است.” او همچنین تاکید کرد که نیاز به صاف و منحنی نگرانی های خود را بیش چقدر خطرناک این بیماری است.

“چیزی که نگران کننده است, آن را بسیار مسری است که آن را به پیدا کردن افرادی که نیست به اندازه کافی سالم برای دفاع از خود در برابر آن است. من و شما در مورد صحبت شما پدر ما پدر و مادر ما و خاله و عموهای آن دسته از مردم – کسی با بیماریهای همراه که دارای یک موجود یا وضعیت موجود. و شما لازم نیست که در 80s به یکی از کسانی که… کسی که شرایط موجود می شود در معرض خطر بیشتری بدیهی است. و ما دیده ایم افراد جوان است.

“دلیل این امر به همه است چرا که هر کس می تواند آن را دریافت کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>