جدید نقاشی دیواری یاد جورج فلوید جریان در صبحانه Klub

توسط غروب جمعه جدید نقاشی دیواری تجلیل جورج فلوید خواهد شد بر روی صفحه نمایش در صبحانه Klub در midtown.

فلوید سابق سوم بخش ساکن درگذشت در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس هفته گذشته پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه او به عنوان pled برای هوا. پس از مرگ ویروسی رفت و برانگیخته ملی خشم سیاه زندگی توجه به وقوع چند انفجار پیاپی در سراسر کشور خواستار عدالت برای فلوید و دیگران که فوت کرده اند در دست افسران پلیس.

صبحانه Klub به ویژه نقاشی های دیواری در کنار آن رستوران در Midtown برای بیش از یک دهه اما آخرین آثار هنری به فضل محبوب هوستون موسسه یکی از شخصی ترین و در عین حال برای صاحب مارکوس دیویس.

عدالت برای جورج: جدید نقاشی دیواری تجلیل جورج فلوید بر روی صفحه نمایش در هوستون بخش سوم

“این نقاشی دیواری است که برای همه Houstonians نه فقط آمریکایی های آفریقایی تبار,” دیویس گفت:. “من امیدوار هستم که مردم را درک خواهد کرد که. همه ما موظف به پاسخ و…برای کمک به کسانی که نمی تواند تنفس برای کمک به کسانی که تحت ستم در ملت ما.”

هوستون هنرمند رجینالد آدامز همراه با یک گروه از چند جامعه دیگر هنرمندان کار کرده اند برای چند روز گذشته به پایان دیواری که نشان می دهد فلوید صورت پوشش داده شده با یک ماسک ساخته شده از پرچم آمریکا – اشاره به COVID-19 pandemic – آخرین کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” و معترضان در پس زمینه.

آدامز گفت که او می بیند فلوید مرگ به عنوان یک “نقطه اوج و یک ماشه” در زندگی توجه به حرکت و فشار به پایان سیستمیک سوء استفاده از قدرت توسط اجرای قانون است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: دهها هزار نفر در ماه مارس در مرکز شهر هوستون به تتم جورج فلوید

“به عنوان یک هنرمند من احساس می کنم تا حدودی مانند یک چشمی روزنامه نگار به سند آنچه که اتفاق می افتد در جامعه ما و فرهنگ ما” آدامز گفت. “این نقاشی دیواری است که فقط آن را یک فرصت برای بالا بردن آگاهی مردم به آنچه در جریان است و افزایش آگاهی است.

دیویس گفت: نقاشی دیواری را بر روی صفحه نمایش برای آینده قابل پیش بینی.

صبحانه Klub واقع شده است در 3711 تراویس خیابان هوستون. دیویس گفت: این رستوران تنها ارائه سفارش آنلاین و از اما صندلی در فضای باز در دسترس است.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>