جدید نقاشی دیواری تجلیل جورج فلوید بر روی صفحه نمایش در هوستون سوم بخش

در آستانه این شهر مارس برای جورج فلوید دوستان و اعضای خانواده صرف ساعت reminiscing و جشن در حالی که تماشای یک جدید نقاشی دیواری ساخته شده به افتخار او به زندگی در خارج از اسکات Food Mart گوشه فروشگاه در هوستون سوم بخش است.

هوستون هنرمند Alex Roman جونیور, همچنین شناخته شده به عنوان Donkeeboy صرف بیش از چهار ساعت ایجاد نقاشی دیواری در کنار مادرش سیلویا روم, همچنین شناخته شده به عنوان Donkeemom و هنرمند مندی Quintanilla.

یک غول مهربان: قبل از مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید بزرگ در هوستون بخش سوم

“این چیزی است که من باید انجام دهید برای این شهر فلوید خانواده و دوستان” رومی گفت. “این یک افتخار است که من حتی این فرصت را به انجام این کار است.”

در مقیاس بزرگ نقاشی دیواری را نشان می دهد فلوید با فرشته بال و هاله که بار خوانده شده “برای همیشه لطفا برای تنفس در قلب ما” یک ادای احترام به فلوید آخرین کلماتی که در ویدئو بعد از مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او منجر به مرگ او. فلوید, همچنین شناخته شده به عنوان بزرگ فلوید و شرح داده شده توسط دیگران به عنوان یک غول مهربان با حضور یاتس دبیرستان و موسیقی ساخته شده است با اواخر هوستون خواننده رپ DJ پیچ.

نقاشی دیواری واقع شده است در سراسر خیابان را از Cuney خانه که در آن فلوید بزرگ شده است و catty-corner به خانه ای که مادر او خانم Cissy زندگی می کردند. “این چیزی است که او آن را ساخته شده از” فلوید را دوست Mugsy گفت: از مادر خود را در حال حاضر-سوار کردن خانه.

“ما در حال انجام کاری او را” تراویس Cains, یک دوست فلوید گفت. “ما می خواستیم به هر کس درک ما از عشق او این جامعه را دوست دارد او…سوم بخش او را دوست دارد…جهان او را دوست دارد.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد امروز جورج فلوید مارس در مرکز شهر هوستون

بزرگ و محترم جمعیت است که انتظار می رود برای حضور در روز سه شنبه مه سراسر شهر بود که برگزار شد هوستون خواننده های رپ Trae Tha Truth و مستی B. هوستون شهردار سیلوستر ترنر گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی بسیاری از تظاهرات تا کنون مسالمت آمیز است به غیر از برخی از شورش و دستگیری در شب جمعه.

“اگر شما در حال رفتن به تظاهرات اعتراض حق” Cains گفت. “آیا در اعتراض به پاره کردن مردم مسائل را از خشم. اعتراض به علت اعتراض به جورج.”

به عنوان رومی پس از اتمام نقاشی دیواری یکی از سازمان دهندگان شناخته شده به عنوان خانم کیم شروع بازی یکی از Floyd آهنگ ها را از تره جهان پیچ نوار از نیسان Rogue. هر کس می داند که تمام کلمات.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>