جدید ماسک های طراحی شده توسط محلی تگزاس شرکت کمک به جامعه ناشنوا ارتباط برقرار

به روز شده

جدید ماسک صورت طراحی شده توسط یک محلی تگزاس شرکت در حال کمک به افراد ناشنوا و سخت از شنیدن جامعه اقامت در ارتباط است.

این حکم جدید صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت نیاز شما به پوشیدن یک ماسک صورت در فضاهای عمومی ساخته شده آن را به چالش برای جامعه ناشنوایان برای برقراری ارتباط تا به حال.

GOV. ابوت مسائل جدید ماسک صورت دستور: No shutdown در حال آمدن است به عنوان طولانی به عنوان تگزاسی رعایت اخیر ماسک قیمومیت رژیم صهیونیستی است. ابوت می گوید:

برای یک جامعه است که بستگی به حالات چهره برای برقراری ارتباط قیمومیت تر به نظر می رسید مانند یک سد از یک کمک برای حدود 350,000 سخت از شنوایی (HOH) و افراد ناشنوا در تگزاس بود اما فی Rudkin بنیانگذار کمک های خاموش.

“من به طور کامل وابسته به لب مطالعه زبان و تکنولوژی” فی گفت: FOX 26.

“بزرگترین چیزی که [در حال حاضر] است مردم صحبت کردن در بیش از من و یا پدر و مادر من نیاز به سفارش برای من در یک رستوران. این واقعا دور گرفتن من استقلال است که من مبارزه برای تمام زندگی من است.”

بر اساس ایروینگ تگزاس, کمک, خاموش, آغاز فروش پاک کردن ماسک با هشتگ “#ClearToBeClear” برای کمک به کسانی که بستگی لب خواندن برای برقراری ارتباط است.

فی-Rudkin خواسته مردم در Facebook پست به #ShowYourLips در طول COVID-19. “او می خواهد مردم را به پوشیدن ماسک روشن برای برقراری ارتباط موثر با افراد ناشنوا معلولیت شنوایی و به دنبال ادا.”

فی-Rudkin با این نسخهها کار به عنوان یک مدافع با استفاده از تجارب خود برای کمک به ناشنوایان و HOH جوامع صدای.

CDC به تازگی اذعان کرد این موانع و افزودن اطلاعات جدید به ماسک مشاوره توصیه به استفاده از پوشش صورت نوشته های ارتباطی بسته captioning و کاهش سر و صدای پس زمینه به منظور تسهیل ارتباطات با پارچه ماسک صورت.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>