نیوجرسی ساکنان نمی پمپ گاز ؟ Coronavirus ممکن است تغییر کند که اگر صاحبان ایستگاه باید بگویم

WOODLAND PARK, N. J. – تنها در طول یک اورژانس بهداشت جهانی ممکن است جدید Jerseyans در نهایت شروع به دست زدن به پمپ بنزین.

یک گروه از ایستگاه گاز صاحبان معتقدند رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی باید مبارزه با آنچه به آنها تماس بگیرید جوجه ایمنی و بحران مالی در پمپ های با تعلیق منحصر به فرد هفت دهه پیر باغ دولت سنت: ممنوعیت رانندگان سوخت وسایل نقلیه خود را.

در ماه گذشته مسئولین در سراسر کشور است 2,200 ایستگاه را ترک کرده اند در droves بیش از ترس از ابتلا به کروناویروس از مشتریان را وادار به برخی از کسب و کار به بستن مغازه با توجه به یک صنعت و تجارت ، دیگران را توقیف و برای یک هفته یا بیشتر پس از کارکنان خود را آزمایش مثبت – همه در حالی که فروش این گزارش کاهش یافت با اتومبیل کمتر در جاده ها منجر به کاهش تقاضا است.

مورفی باقی مانده است مادر در موضوع آخرین remarking در اواخر ماه مارس است که “ما هیچ برنامه ای برای روشن کردن ایستگاه های گاز ما به سلف سرویس در این زمان است.” دفتر خود را نمی, پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این هفته.

ایستگاه گاز لابی با این حال پیشنهاد کرده است که یک راه حل یک فرمان اجرایی که شل دولت قانون در مقابل سلف سرویس سوخت حداقل به طور موقت.

جالب اینجاست که این استدلال برای تغییر همان است که طرفداران به مدت طولانی استفاده می شود برای توجیه بان کی مون: امنیت عمومی.

“ارائه سوخت با این گزینه اجازه می دهد رانندگان در نیوجرسی برای سوخت گیری وسایل نقلیه خود را با خیال راحت تر با حذف تماس نزدیک با بنزین ایستگاه کارکنان” می خواند آوریل 2 نامه ارسال شده به مورفی دولت به نمایندگی از 183 ایستگاه. که “کمک به کاستن از سرعت گسترش COVID-19 و به حداقل رساندن خطر ابتلا به تامین سوخت خطوط در درون دولت با بسته شدن سوخت.”

نیوجرسی و اورگان باقی می ماند تنها کشورهای با قوانین محدود کردن خود در خدمت بنزین است. در اواخر ماه مارس اورگان ساخته شده عمل اختیاری در پاسخ به شیوع ترک باغ دولت به ملت را تنها holdout.

تغییر خواهد تغییر مسئولین به بیشتر نقش نظارتی اجازه می دهد آنها را برای پاکسازی دستگیره و دکمه های پمپ و برای کمک به افراد سالمند یا معلول در صورت نیاز با توجه به Sal Risalvato, مدیر اجرایی, New Jersey بنزین-راحتی-خودرو انجمن. این گروه نشان دهنده صدها مستقل متعلق به ایستگاه های گاز در سراسر کشور.

“شما می توانید از پمپ گاز خود را و بازگشت در ماشین خود را پس از استفاده از کارت اعتباری خود را که شما لازم نیست که به دست هر کسی” Risalvato گفت. “من نمی بینیم و حس نمی اجازه می دهد که هنگامی که شما در حال بسته شدن پارک.”

کمک نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای کشمیر Gill صاحب 65 ایستگاه های گاز در سطح ایالت است که نویسنده نامه به فرماندار. در اوج اشتغال او داوطلب خدمت سربازی 350 ملازمان خود را در سراسر اکسون موبایل و BP مکان اکثر آنها مهاجران. در ماه گذشته این تعداد کاهش یافته و به 150 او را مجبور به کاهش ساعت قبل از عمل, او گفت:.

این مشکل با توجه به آبشش است که حفظ 6 فوت از جدایی از یک مشتری است “در نزدیکی غیر ممکن است.”

پس از coronavirus شیوع واوا فروشگاه رفاه در پل قدیمی جنوبی رودخانه و سیرویلل مجبور شده اند به طور موقت از آنجا که کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

“می ترسم که ایستگاه گاز مسئولین” گیل گفت. “تصور کنید که شما به من تغییر کند. شما به من قبلی مشتری نقدی و شما با قرار دادن پول در جیب خود و سپس که به 500 سایر مشتریان در طول روز است.”

اثرات trickled به عملیات کوچکتر مانند دو پمپ تلفن همراه در نیو میلفورد که توسط Vikram کومار. او گفت: کاهش فروش 75% تقریبا یک شبه با مشتریان فعلی متشکل از عمدتا کارگران بیمارستان پلیس و دیگر کارکنان دولت. همه از ملازمان خود را مجهز ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده دست, اما او هنوز هم نمی تواند نگه داشتن به طور منظم چرخش است.

“من نمی تواند امنیت خود را تضمین کند بنابراین چگونه می توانم آنها را وادار به آمدن به محل کار؟” کومار گفت. “من از کسب و کار در پنج سال اگر همه چیز را بهبود نمی بخشد.”

اکثر رانندگان پوشیدن ماسک و دستکش های خود را با توجه به آبشش و گاهی اوقات مردد به رول کردن پنجره خود را.

“مشتریان آمده اند و خواسته به پمپ گاز خود را. و ما باید به آنها بگویید که ‘خانوم, آقا, آن را غیر قانونی’. آنها درک نمی کنند که این یک نیوجرسی قانون” او گفت:.

ممنوعیت ریشه در یک Bergen County جنگ قیمت قدمت آن به سال 1949 زمانی که گاز محلی صاحبان ایستگاه با هم متحد علیه کارآفرین ایروینگ reingold می, آخرین تاجر به پیشنهاد خود در خدمت سوخت در نیوجرسی.

ماندن از هم جدا با هم: یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس

ثبت نام در اینجا به ماندن از هم جدا با هم دو بار در هفته خود را در صندوق.

Reingold می قیمت فروختن رقابت و رقیب صاحبان ایستگاه واکنش نشان داد و با قانع کردن قانونگذاران ایالتی به یاغی سلف سرویس با استناد به امنیت عمومی به عنوان دلیل. دولت اساسنامه آمده است: در بخش “به دلیل خطرات آتش سوزی به طور مستقیم در ارتباط با توزیع سوخت آن است که در جهت منافع عمومی است که بنزین ایستگاه اپراتورها باید کنترل مورد نیاز بیش از آن فعالیت برای اطمینان از انطباق با ایمنی مناسب روش است.”

از طریق دهه ممنوعیت در نیوجرسی گیر کرده حتی به عنوان پیشرفت در کارت اعتباری پرداخت سیستم ها و پمپ های ایمنی فن آوری کمک را خود خدمت می کنند گاز موجود در سراسر کشور است.

فرماندار سابق کریس کریستی صحبت در مورد بلند کردن اجسام از دستور خود در خدمت ممنوعیت در کمپین بلیزرز در سال 2009 اما بعد به نظر می رسید به تغییر نظر خود را با استناد به مخالفت عمومی و خطر از دست دادن پاره وقت خدمات-ایستگاه شغل. این صنعت می گوید: این استخدام بیش از 5000 مسئولین در دولت است.

قانون جان سالم به در با وجود ذوب پشتیبانی در میان صاحبان ایستگاه. کسب و کار طولانی بود استدلال کرد که آرامش بان اجازه می دهد شرکت های بزرگ نفتی برای باز کردن حجم بالا خود در خدمت رسانه ها در شلوغ ترین بزرگراه undercutting کوچکتر از رقبا است. اما این ترس فروکش به عنوان بازیکنان بزرگتر ریختن بسیاری از خواص خود گفت: حاشیه سود خیلی پایین است.

ایستگاه گاز گروه تجارت تخمین می زند که سرویس کامل می افزاید: حداقل 15 درصد حق بیمه به ازای هر گالن در پمپ.

هنوز هم برخی در دولت و قوه مقننه باقی می ماند اختصاص داده شده به آوردن نیوجرسی در خط با بقیه کشور است.

جمهوریخواه دولت سناتور. جرالد Cardinale معرفی کرده است و نیمی از صورتحساب پس از سال 1980 به لغو خدمات خود قانون است. هیچ یک به یک رای حتی اگر پیشرفت در تکنولوژی پمپ ارائه شده اند ایمنی استدلال منسوخ گفت: Cardinale که منطقه را پوشش می دهد شمال برگن و پاسائیک شهرستانهای استان است.

واقعی مانع او گفت: این باور است که نیوجرسی ساکنان بالای خود خدمت فرهنگی ایمان کاملی از مردمی سپر دشنه “نیوجرسی دختران نمی پمپ گاز.”

“ما تنها دولت چپ با این ساده لوحانه تصور که مردم نمی پمپ گاز خود را با خیال راحت” Cardinale گفت. “من همیشه نگهداری می شود که آنها را به یک انتخاب است.”

پیروی تام Nobile در توییتر: @tomnobile

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>