نیوهمپشایر اولیه می شود دموکرات ها یک گام نزدیک تر به یک نامزد. در اینجا آنچه که در

بررسی برای به روز رسانی در طول روز جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر.

واشنگتن – نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت مقدماتی در نهایت بر ما — فقط هشت روز پس از هرج و مرج در اطراف آزادی آیوا دموکراتیک حزبی نتایج.

مقدماتی آغاز شد و در نیمه شب — یک سنت در شهرستان Dixville درجه یک — و باز خواهد ماند و در بسیاری از مکان تا 7 p. m. ET.

در سمت دموکراتیک دیابت برنی ساندرز ورمونت سر به مقدماتی به عنوان یک حزب سوسیالیست پیشرو پس از چندین اخیر دولت پای صندوقهای رای است. حرکت به شرح زیر خود را به پایان برساند در آیووا قفقاز بودند که او به دست آورده بیشترین خام رای حمایت شد و در بالا و دو در هيئت دولت معادل.

‘ریسک فوق العاده بالا’: New Hampshire رای دهندگان احساس فشار به عنوان اولیه بافندگی

ساندرز همچنین دارای یک صفحه اصلی-field استفاده در نیوهمپشایر: خانه اش در ایالت ورمونت است که یک همسایه و همسایگان باید شانس خوبی در قبلی گرانیت دولت شرکت کنند ، به علاوه او برنده نیوهمپشایر قبل از. در سال 2016 ساندرز در زمان 60 درصد آرا در مقدماتی حزب دموکرات در مقایسه با رقیب خود هیلاری کلینتون در 37%.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg نیز سر به جمعه با حرکت از Hawkeye دولت است. او منجر آیووا در هيئت دولت معادل (نشانگر به طور سنتی استفاده می شود برای اعلام برنده) و حزب اتحاد اظهار داشت: او با دریافت بیشترین ملی نمایندگان هر چند هیچ برنده رسما اعلام شده است. او را به ضرب گلوله به جایگاه دوم در چند New Hampshire, نظر سنجی, و می تواند انتخاب کنید تا رای دهندگان مردد که هنوز هم وجود دارد بسیاری از.

سناتور. الیزابت وارن که سوم به پایان رسید در آیووا است و از این کشور همسایه از ماساچوست کاهش یافته است کمی در انتخابات پیش رو از سه شنبه. یک بار دیده می شود به عنوان یک حزب سوسیالیست در برخی از اوایل متحده به تازگی برخی از مراکز رای دهی دیده است او را از سقوط از بالای صفحه 3. او خواهد شد به دنبال موجی از شور و شوق در نیوهمپشایر.

بیشتر: برنی ساندرز طول می کشد سرب برای اولین بار در ملی کلمبیا کلمبیا نظرسنجی جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر

سناتور. ctq دیدن است در اواخر موج در دولت آینده در سوم در چند اخیر دولت پای صندوقهای رای است. او همچنین می تواند به نفع از این تعداد مردد نیوهمپشایر رای دهندگان.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن, اما, شده کاهش انتظارات در دولت پس از او در جایگاه چهارم به پایان برساند در آیووا. بایدن روز جمعه در مقدماتی حزب دموکرات بحث در نیوهمپشایر گفت: “من احتمالا یک ضربه در اینجا.” مبارزات انتخاباتی خود با اشاره به انتخابات آینده در نوادا و کارولینای جنوبی که در آن او دارای سرب در رای گیری.

در طرف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود را به نفع خود به آسانی بیش از رقیب سابق رژیم صهیونیستی. لایحه جوش. رای گیری شده نشان می دهد با یک حاشیه قابل توجهی از حمایت و او طاقت فرسا موفق به کسب آیووا جمهوری پارلمانی.

نیوهمپشایر اولیه است که تنها دوم رای گیری مسابقه در انتخابات از یک نامزد حزب اما آن را نگه می دارد یک آستین ، نفوذ: هیچ حزب دموکرات از آنجا که 1970s به مکان پایین تر از دوم در نیوهمپشایر و تبدیل شدن به نامزد. علاوه بر این کسانی که در پایان بالا در دولت خواهد شد به احتمال زیاد سود از توجه رسانه ها و جمع آوری کمک های مردمی قبل از نوادا قفقاز و کارولینای جنوبی مقدماتی.

بررسی برای به روز رسانی در طول روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر