جدید کروناویروس الهام گرفته از هنر نقاشی های دیواری دات هوستون چشم انداز

رمان coronavirus قرار است زندگی را برای میلیون ها نفر از ساکنان بدون روشن پایانی در چشم. اما هوستون هنرمندان گرافیتی هنوز در حال پیدا کردن راه هایی برای دزدکی حرکت کردن برخی از مثبت به این شهر با نقاشی های دیواری و آثار هنری با الهام از این بیماری همه گیر.

مستقر در هوستون هنرمند گرافیتی دوگانه مسئول تعداد کمی از قطعات جدید شما ممکن است خال خال اطراف شهر. ناشناس خلاق دارای سه جدید نقاشی های دیواری با الهام از COVID-19 از جمله در مقیاس بزرگ قطعه در مونترو که خواستار ساکنان به شستن دست های خود و یک انسان lysol می کارتونی نزدیکی برادران تاکو خانه در EaDo.

پیش نمایش: هوستون هنرمندان نیاز به حمایت از زندگی. یک صندوق جدید ممکن است کمک به

دوگانه نوشت: در یک ایمیل که مونترو نقاشی دیواری در زمان نزدیک به دو روز کامل در حالی که بسیاری از دیگر قطعات جدید در زمان تقریبا کمتر از یک روز. این هنرمند گفت: نقاشی در طول این دوران تاریک کمک می کند تا آنها را از رفتن هم بزنید ،

“من هم از ایجاد این قطعه با قصد آموزنده در طول این همه گیر اما همچنین نگه داشتن در ذهن است که من می خواهم به برخی از مرتب کردن بر اساس از شادی و شادی را به بیننده” دوگانه نوشت.

دوگانه گفت: آنها سفارش به ایجاد “دستهای خود را” نقاشی دیواری در مونترو توسط Rosie گلوله توپ که متعلق به رستوران گروه شب بخیر مهمان نوازی. چند coronavirus الهام گرفته از قطعات را می توان در این گروه دو بسته مونترو رستوران رویز گلوله توپ و مونترو پنیر و شراب واقع خاموش Westheimer.

NIGHTCRAWLERS: دیوانه عکس از این کله خر خدمه ما نشان می دهد یک سمت هوستون ما هرگز دیده می شود

“به عنوان یک هنرمند نقاشی دیواری تعداد انگشت شماری از مباحث تعویق افتاده بودند و یا حتی لغو” دو گفت. “اما با تشکر از مکان هایی مانند روزی گلوله توپ من نه تنها این فرصت را به گسترش پیام مثبت اما همچنین پشتیبانی شده توسط آنها در طول این زمان.”

هوستون یاد کوه ساعت شلوغی, همچنین به عنوان شناخته شده آمریکایی زمامداری پارک است که در میان برخی از این شهر آثار هنری که یک بیماری همه گیر-پیچ و تاب. ایجاد شده توسط هوستون هنرمند و مجسمه ساز دیوید Adickes چهار عظیم رکود از آبراهام لینکلن, جورج واشنگتن, Stephen F. Austin و سام هوستون در حال حاضر ورزش ماسک صورت گردد از پرچم ایالات متحده است.

از طریق کلیک روی عکس بالا برای یک نگاه همه گیر الهام گرفته از آثار هنری و نقاشی های دیواری در اطراف هوستون…

سردبیر توجه داشته باشید: اگر شما یکی از هنرمندان ناشناخته موجود در این گالری و می خواهم اعتباری لطفا با ایمیل [email protected] با عکس اثبات خود نقاشی دیواری.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>