منتشر شده

نجار مدیر مدرسه ابتدایی سوزان هولکوم فکر می کند از دانشگاه خود را به عنوان یک بوم برای خلاقیت و نوآوری است.

مدرسه شده است به یک رهبر در دیر پارک ISD در سوق دادن ریاضی, علم و تکنولوژی به خط مقدم از آن درسی با رباتیک تیم های برنده دولت در سطح مسابقات است. با اتمام آن جدید پردیس هولکوم گفت: دانش آموزان و کارکنان بر این باورند که آنها را در بر داشت اتصالات learning hub.

“من او” من شکوه آموزشی تاسیسات” هولکوم گفت: از امکانات جدید.

هنگامی که دانش آموزان و کارکنان رسما به 142,440 فوت مربع بازسازی در پایان ماه ژانویه چشمان خود را darted در همه جا به عنوان آنها به کاوش های رنگارنگ اتاق ها و راهروها. امکانات عبارتند از یک ساعت آفتابی در حیاط.

پردیس نشسته مجاور موجود در سایت اصلی نجار ساختمان در 5002 W. پاسادنا بلوار که ساخته شد در اوایل 1960s.

“ما ساخته شده (جدید) مدرسه در حالی که دیگر ساختمان بود که در عملیات” گفت: جورج واتانابه از cre8 معماران این شرکت که ساختمان طراحی شده است.

با دانش آموزان به طور رسمی در کلاس ساختمان های قدیمی باقی مانده خالی در حالی که خدمه ساخت و ساز رفتن را از طریق فرایند محور همه چیز مدرسه منطقه می خواهد به نگه داشتن مانند کامپیوتر پروژکتور و سخت افزار واتانابه گفت. این ساختمان این است که میله میله به پاره پاره کردن این بهار تا راه را برای فضای سبز و اضافی فضای پارکینگ.

دلار 33.5 میلیون بازسازی بخشی از یک $156 میلیون دلار اوراق قرضه بسته مجاز توسط رای دهندگان در سال 2017 ارائه شده است که بودجه های مختلف برای پروژه های سرمایه ای و بهبود امکانات فن آوری های جدید و ارتقاء جدید هنرهای تجهیزات ایمنی و امنیتی آپدیت و جدید اتوبوس مدرسه.

با توجه به Watanabe این مدرسه تاکید قوی بر علوم ریاضی و فن آوری تحت تاثیر معماری و زیبایی شناسی مفهوم بازسازی است.

رنگی طبقه به عنوان زرد-آجر-جاده مسیریاب به سطوح مختلف درجه و غلاف با مبلمان مدرن ادامه آن طرح های رنگی در سراسر ساختمان.

مقاوم در برابر گلوله لابی

مدرسه نیز مجهز به تکنولوژی پیشرفته و ویژگی های امنیتی از جمله قفل کردن غلاف گلوله مقاوم در برابر لابی جلو و شیشه های چند لایه در سراسر محوطه دانشگاه.

دو دوره آموزشی حیاط و دو زمین بازی شامل ویژگی های تعاملی. مثلا یک ساعت آفتابی بزرگ اجازه می دهد تا دانش آموزان به مناسبت فصل با مشاهده سایه ها و زوایای مختلف از خورشید است.

“چه ما در حال تلاش برای انجام این کار این است که دانش آموزان در یک زمان خاص در روزهای خاص ورود به سیستم که در آن سایه می افتد گفت:” واتانابه از ساعت آفتابی. “ما فکر کردیم که این فرآیند تعاملی از دیدن آنچه در آن زمان بود (در سنتی ساعت).”

هولکوم که اعتبارات دانشگاه تکنولوژی متخصص تری Amendariz با دادن مدرسه آن را علمی فناوری edge گفت: دانش آموزان و کارکنان شده اند با انرژی محیط زیست ایجاد شده توسط ویژگی های آن است.

با اشاره به مدرسه به عنوان آموزشی “صفحه اصلی” هولکوم گفت: “چه شده است تا در مورد فضا زمانی است که من نقل مکان کرد و به خانه من که هفته اول من نیست که در آن” من آرزو می کنم من می خواهم که..’—, من شده اند در این ساختمان برای هفته و نه یک بار به من گفت: “من آرزو می کنم من می خواهم که’ — آن را به خوبی فکر شده توسط تیم طراحی.”

هولکوم تحت تاثیر قرار گرفته بود که واتانابه و تیم خود را گنجانیده شده است برخی از پیشنهادات از جمله یک ورودی است که شبیه به یک entryway آشنا به sc-fi تلویزیون طرفداران.

“من می خواستم آن را به احساس می کنم مثل شما راه رفتن بودند به Star Trek Enterprise” گفت: هولکوم خود توصیف Trekkie.

هر ویژگی گفت: هولکوم دارای یک هدف آموزشی — مانند اشکال و جداول و تلفن همراه صندلی اجازه می دهد که به صورت چند منظوره غرفه در درس برنامه ریزی. جنبش همکاری و خلاقیت, او گفت:.

‘کودکان’ ذهن سیمی هستند متفاوت امروز’

“این است و نه سنتی خود را کمی سرخ مدرسه با چهار دیوار” هولکوم گفت. “بچه های ذهن هستند سیمی متفاوت امروز: آنها بیشتر فعال در جنبش خود را و آنها قادر به تمرکز در درس بسیار بهتر است.”

این مدرسه با ظرفیت حدود 996 دانش آموزان کودکستان تا کلاس پنجم و شامل آموزش و پرورش ویژه.

“به چالش کشیدن بخشی از این بود که ما در تلاش برای ساخت برای فرزندان ما امروز و همچنین برای فرزندان ما در آینده به دلیل این ساختمان برای حفظ یکی دیگر از 50 سال” هولکوم گفت.

yorozco@hcnonline.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im