جدید کینی ، را Tori Garza شفاهی متعهد به Oklahoma State

در طول حذفی اجرای جدید کینی ، در فوریه junior Tori Garza تا به حال دیده بانی از Oklahoma State نشستن در ردیف جلو در مرکز دادگاه تماشای دو منطقه دور بازی برابر A&M تثبیت.

Garza تحت تاثیر قرار Cowgirls به اندازه کافی برای جلب پیشنهاد که جدید کینی ، ستاره های پذیرفته شده در روز پنج شنبه هنگامی که او ساخته شده او کلامی تعهد به 12 برنامه رسمی در حساب توییتر خود را.

“من می خواهم برای تشکر از خدا برای برکت من با این فرصت را به بازی بازی من عاشق در رسیدن به سطح بعدی و همه مربیان که در استخدام من در طول راه” Garza نوشت.

در میان خانواده و دوستان و معلمان و مربیان و مربیان او اذعان کرد در پست Garza تشکر جدید کینی ، مربی Tricia يار که درگذشت از سرطان در آوریل 22.

“مربی يار شما خواهد بود در قلب من برای همیشه و من همیشه از بازی برای شما” Garza نوشت. “ما آن را انجام داد!!!!”

Garza شده است یک عضو جدید کینی ، varsity تیم پس از سال اول خود را. این زمستان Garza انتخاب شد به عنوان منطقه 20-5A توهین آمیز بازیکن سال به دست آورده و برای اولین بار تمام تیم-Montgomery County افتخارات پس از به طور متوسط 15 امتیاز و هفت ریباند سه دزد سه پاس گل و یک سرقت در هر مسابقه.

Garza شد بخش عظیمی از موفق ترین فصل جدید کینی ، تاریخچه. در کنار همکار اول تیم همه Montgomery County انتخاب ابیگیل لینچ و Micha يار, Garza و جوجه عقاب مجموعه تک-فصل برنامه ضبط با 27 برد و به منطقه ای دور برای اولین بار از سال 2005.

Oklahoma State سر مربی جیم Bieber و Cowgirls شد 15-15 این سال و آماده شدن برای بازی رقیب اوکلاهما در این مسابقات 12 مارس گذشته قبل از شیوع کروناویروس لغو بقیه فصل. Oklahoma State رسیده است مسابقات NCAA شش بار در دهه گذشته است اما نه برنده یک کنفرانس قهرمانی از سال 1991.

Garza, که همچنین پخش والیبال آغاز خواهد شد او فصل ارشد بسکتبال در ماه نوامبر به عنوان بانوی عقاب را به رقابت در منطقه 20-5A.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>