نیو برونفلس بومی سابق UT همه آمریکایی تری Tausch می میرد در 61

آستین – تگزاس همه آمریکایی تری Tausch درگذشت یکشنبه شب در خانه اش در پلانو مدرسه پنج شنبه اعلام کرد. او 61.

Tausch بود چهار سال لترمن (1978-81) و یک lynchpin در Longhorns’ توهین آمیز خط. او ستاره دار به عنوان یک پایان و بینی گارد در نیو برونفلس شد استخدام دارل سلطنتی و به عنوان یک حق مقابله در تگزاس به دست آورده همه-امریکا افتخارات در سال 1980 و 1981.

او همچنین به تگزاس دو و میدانی سالن افتخارات در سال 2001.

“تری و من تا به حال یک ارتباط خاص,” سابق تگزاس هم تیمی لارنس Sampleton گفت. “او در نیو برونفلس و من در سیگوین و ما archrivals در مدرسه بالا است. او یک سال از من بزرگتر هستم اما من تا به حال شناخته شده از او را از مدرسه. تری بود یک مرد بزرگ. او یک مرد بزرگ است اما او با لحن نرم و واقعا در مورد مراقبت همه. او ملایم نوع از رهبر است که سخت کار می کرد هر روز و مثال خوبی برای همه ما بچه جوان.”

بیش از چهار سال او باسواد تگزاس وارد 35-12-1 ضبط و در سال 1981 به پایان رسید شماره 2 در آخرین خبر مربوط به رتبه بندی پس از 14-12 پیروزی شماره 3 آلاباما در پنبه کاسه

Tausch انتخاب شد توسط مینه سوتا در دور دوم از سال 1982 پیش نویس NFL و خود را صرف هفت فصل به عنوان یک وایکینگ ها ظاهر می شود در 90 بازی با 68 شروع می شود. او در سال 1989 فصل گذشته خود با سان فرانسیسکو, برنده سوپر جام XXIV.

“من همیشه به یاد داشته باشید مربی (Leon) مانلی بود که واقعا سخت خط حمله مربی و همه می دانستند که مربی مانلی محترم تری بسیار و فقط او را دوست داشتم” Sampleton اضافه شده است. “او هرگز از روی تری. او در هر کس دیگری اما تری ای است و فقط نوع احترام بسیاری از مردم تا به حال برای تری.

“من فکر می کنم چیزی که من به یاد داشته باشید بیشتر در مورد تری کار خود را اخلاق او چگونه درمان می شود هر کس در اطراف او و توانایی های خود را برای به دست آوردن احترام مربیان و هم تیمی ها و طرفداران به طور یکسان. من تو را دیدم که در او از آن زمان من در مدرسه از طریق در حال حاضر.”

Tausch جان سالم به در با همسر, Ela و دو پسر نیکلاس و اریک. نیکلاس شده در نوتردام به عنوان یک فوتبالیست از 2009-12. اریک مانند تری یک offensive lineman, بازی های برگزار شده در TCU از 2009-13.

[email protected]

توییتر: @NRmoyle

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>