هرگز فراموش نکنید که یک رمز عبور دوباره با جهان را امن ترین رمز عبور مدیر

همه ما می دانیم نا امیدی و نه به خاطر سپردن یک رمز عبور. پس از تلاش تعدادی از تغییرات شما اغلب استفاده از, شما در نهایت با کلیک بر روی “رمز فراموش شده” را فشار دهید تنها به کشف حساب مرتبط به ایمیل شما لازم نیست دسترسی به دیگر.

از آنجا که این, شما احتمالا وسوسه شده برای ذخیره کلمه عبور خود را به طور مستقیم در مرورگر خود و یا بر روی دستگاه شما. و در حالی که این قطعا مناسب آن به شمار برخی از خطرات امنیتی. برای مثال اگر دستگاه خود را از دست داده و یا به سرقت رفته و سپس دزد به راحتی می تواند دست آوردن دسترسی برای همه مهم خود را باری – از جمله کسانی که برای خود بانکی و پول مدیریت وب سایت.

این است که در آن Dashlane به بازی می آید. به لطف اختراع معماری امنیت این برنامه اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از راحتی از خودرو پر رمز عبور بدون هیچ گونه نگرانی. به علاوه Dashlane در دسترس است در تمام سیستم عامل ها و مرورگرهای بنابراین شما فورا می توانید با ورود به هر وب سایت یا برنامه با مجموع سهولت.

Dashlane امن ذخیره کلمه عبور خود را پرداخت اطلاعات و داده های خود را در درجه نظامی طاق رمزگذاری. حتی وجود دارد یک دو فاکتور تأیید هویت گزینه برای کسانی که می خواهند امنیت فوق العاده. داده ها با خیال راحت رمزگذاری و حمایت کردن به ابر. و پس از آن همگام سازی به طور خودکار در تمام دستگاه های خود را, شما همیشه باید دسترسی به زمانی که شما به آن نیاز دارید.

همانطور که نیویورک تایمز آن را Dashlane است “زندگی changingly بزرگ است.” با حدود 100K پنج ستاره بررسی Dashlane شده است نام این برنامه از آرهr توسط هر دو شرکت اپل و گوگل است. حتی PC Mag گفت: برنامه “را بدست آورده نادر پنج ستاره” در چشم خود را.

سعی کنید آن را برای خودتان و سهولت بار به خاطر سپردن صدها نفر از کلمات عبور در هر لحظه است. یک سال اشتراک به Dashlane Password Manager Premium برنامه به طور معمول هزینه $59 اما شما می توانید بریده بریده 50 ٪ off قیمت که در مجموع فقط $29.99.

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>