نوادا قفقاز

واشنگتن – با نیوهمپشایر و آیوا در پشت نامزدها 2020 دموکراتیک مدعی هستند در حال حاضر با تمرکز بر دولت بعدی: Nevada.

این قفقاز برگزار خواهد شد Feb. 22 هر چند اولیه رای گیری در دولت در حال حاضر معلوم شد هزاران نفر از رای دهندگان. در تلاش برای افزایش دسترسی به این روند برای اولین بار دموکرات ها در دولت شده اند قادر به شرکت از طریق رای گیری اولیه.

همان روز ثبت نام نیز مجاز است.

Nevadans: در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد انجمن

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد روز انتخابات:

اول نامزدها بحث خواهد شد

شهر لاس وگاس میزبان اصلی بحث در روز چهارشنبه خواهد بود که مسابقه نهایی تا قبل از قفقاز.

نامزدها انتظار می رود برای شرکت در حال سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg, مینه سوتا, سناتور ctq, ورمونت, Senator Bernie Sanders, ماساچوست, سناتور الیزابت وارن و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ.

بلومبرگ واجد شرایط: مایک بلومبرگ واجد شرایط برای آینده دموکراتیک بحث

OnPolitics: به نظر می رسد که برنی ساندرز یکی به ضرب و شتم

چگونه رای گیری کار می کند ؟

قفقاز هستند-اجرا مبتنی بر جامعه رویکرد به معرفی یک کاندیدای ریاست جمهوری.

در یک جلسه شما رای خود را با پا teaming تا با همفکر ساکنان در نزدیکترین محل رای گیری شناخته شده به عنوان یک حوزه — برای نشان دادن حمایت برای یک کاندیدای ریاست جمهوری.

بیشتر: trump’s مدیر کمپین حذف عکس از یک نیروی هوایی در دیتونا 500 پس از کاربران اشاره شد از سال 2004

رای دهندگان را با پر کردن یک فرم به نام ریاست جمهوری ترجیح کارت که لیست نامزدها از شما حمایت.

اما این فقط اول رای یا “تراز” در انجمن-صحبت می کنند. لذت واقعی شروع می شود با تراز دوم زمانی که حامیان کمتر-نامزد محبوب را تشویق به پیوستن با گروه caucusgoers که حمایت بهتری دوست مدعی.

زنده ماندن درصد از حامیان یک نامزد ادعا می کند در یک محل رای گیری می تواند به طور گسترده ای متفاوت است اما به طور معمول نیاز به پشتیبانی از حداقل 15 درصد از caucusgoers در هر حوزه.

علاوه بر نقره دولت سیستم حل و فصل حزبی روابط است که نقاشی از یک عرشه از دو کارت در.

حوزه check-ins شروع و در ساعت 10 صبح روز شنبه, فوریه. 22 در 57 رای گیری مکان های پراکنده در سراسر Washoe شهرستان است. واقعی caucusing آغاز می شود در ظهر. حوزه مکان را می توان در یافت caucus.nvdems.com و یا با تماس با حزب در 702-737-8683.

نوادا به نظر می رسد به انجام کارهای متفاوت زیر آیووا افتضاح

نقره دولت سوم-در-این-ملت نامزدی مسابقه بود آیووا برنامه ریزی شده به عنوان یک برنامه مبتنی بر فرایند است. نوادا دموکرات ها باید پس از کاهش یافته است و قصد دارد با استفاده از سایه برنامه جلسه بعد. آیووا دیدم مشکلات عمده با یک برنامه تلفن همراه.

نوادا دولت حزب دموکرات قصد دارد با استفاده از یک “حزبی ماشین حساب”.

مقامات حزب در روز پنج شنبه با ارسال یادداشتی به مبارزات توضیح calculator دانلود خواهد شد به حزب خریداری iPads و تنها در دسترس برای استفاده توسط حوزه صندلی متهم با تکمیل گاهی اوقات پیچیده انجمن ریاضی. آن نیز کمک خواهد کرد که جلسه برگزار ترکیب اولیه مجموع رای به نتایج شمارش در جلسه بعد.

بیشتر: نوادا دموکرات ها به استفاده از ‘جلسه ماشین حساب” در آخرین تلاش برای جلوگیری از تکرار شکست مفتضحانه آیووا

نوادا نیز متعهد به حفظ یک تعداد دیگر طولانی-برنامه ریزی حزبی به روز رسانی از جمله علاوه بر این از محل کار جدید انجمن سایت در لاس وگاس یک شهری hub.

که موفق به کسب دو متحده ؟

آسوشیتد پرس هنوز نه به نام یک برنده در آیووا. اما Buttigieg و ساندرز به پایان رسید روز در نزدیکی کراوات در دولت نمایندگان در اول-در-این-ملت در انتخابات با توجه به آیووا حزب دموکرات است.

در نیوهمشایر ساندرز لبه Buttigieg در نزدیک تر از حد انتظار به پایان برسد. Klobuchar در آمد تعجب آور سوم پایان ساخته شده است که او را به خوبی دریافت و بحث عملکرد هفته قبل.

رای دهندگان به بایدن: ‘چه جهنم است که در جریان مبارزات انتخاباتی خود را?’

Buttigieg و ساندرز پیشرو بسته از دیگر نامزدها از نظر نمایندگان با شهردار سابق پیش توسط فقط یک نقطه است.

نوادا دارای 36 نمایندگان برای بازی.

کمک: James DeHaven رنو, روزنامه مجله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>