Netflix بکشد ‘Tiger King’ بازیگران سابق باغ وحش دروازه بان جو عجیب و غریب جرقه الگوهای رفتاری خنده دار

Netflix بکشد آخرین true crime مجموعه مستند ‘Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون” آیا همه چیز در جهان نیاز دارد در حال حاضر برای منحرف کردن اذهان مردم از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

هفت-قسمت سری شرح زندگی سابق باغ وحش یوسف Maldonado-پاساژ همچنین به عنوان شناخته شده “جو عجیب و غریب” از شروع خود را موفق و سوال حرفه ای از داشتن یک گربه بزرگ در باغ وحش در Wynnewood, اوکلاهما, که در آن او انجام شده در مقیاس بزرگ ببر پرورش عمل به خود نابهنگام سقوط به یک محکوم کیفری.

فقط برای خنده: Houstonians واکنش نشان می دهند به ماندن در خانه سفارش صادر شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus

مالدونادو-پاساژ که خود را یک “گی اسلحه toting کابوی با کفال,” اسیر توجه میلیون ها نفر را با خود به بالای فیلم ها موسیقی اجرا می شود برای رئیس جمهور و فرماندار و unfaltering نفرت کینه کارول Baskin صاحب گربه بزرگ امداد و نجات در فلوریدا و یک خود اعلام کرد فعال حقوق حیوانات. Spoiler alert: Maldonado-پاساژ است که در نهایت محکوم به 22 سال زندان فدرال پس از او گناهکار ساخت یک قتل-برای-استخدام توطئه علیه Baskin, در علاوه بر این به حیات وحش اتهامات عنوان شده است که شامل قتل پنج ببر و فروش توله ببر.

Houstonians ممکن است تعجب برای پیدا کردن که Maldonado-پاساژ بازدید منطقه هوستون در سال 2007 زمانی که او آورده خود را کامل تولید “سحر و جادو نشان می دهد با جو عجیب و غریب, استاد شعبده و ببر مربی” به پاسادنا شهر مرکز میدان.

این سری چشمگیر ایجاد کرده است یک فرقه مانند زیر در رسانه های اجتماعی با برخی از حامیان lightheartedly تماس رایگان Joe” و او را یک قرارداد ضبط. Chron.com گرد تا برخی از بهترین الگوهای رفتاری و اجتماعی واکنش های وحشی نشان می دهد هیچ جناس در نظر گرفته شده است که طنین انداز با هر “ببر پادشاه” فن.

از طریق کلیک روی عکس های بالا به صورت الگوهای رفتاری خنده دار اطراف “ببر پادشاه” با بازی جو عجیب و غریب…

در یک یادداشت جدی تر هوستون کرونیکل است برداشته paywall در ما زنده coronavirus پوشش به ارائه اطلاعات حیاتی برای جامعه ما است. اقامت تا تاریخ در اینجا.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>