نیویورک — برندن ماکسول جدید در هفته مد نیویورک نشان می دهد خود را به حال خود تشویق بخش — به معنای واقعی کلمه.

Cheerleaders گابی ساقی و Lexi Brumback ستاره از Netflix برک آوت docuseries “تشویق” هو کشیدند و hollered به عنوان میان مدل های پایین باند در ماکسول پاییز/زمستان سال 2020 نشان می دهد شنبه شب.

ساقی شد که در حال حاضر شناخته شده به عنوان “تشویق-lebrity” در دنیای ورزشی و Brumback را تبدیل به ستاره برک آوت در حق خود پس از این مجموعه در مورد زندگی خود را در شهر های کوچک تگزاس کالج ناوارو کالج تبدیل شده است که در سراسر کشور شناخته شده برای خود را برنده جایزه cheerleading برنامه.

به “تشویق” ستاره ها را ندارد و تنها افراد مشهور در آن حضور داشتند. رپ Saweetie نشسته ردیف جلو به عنوان سوپر و ماکسول “Project Runway” شرکت میزبان Karlie Kloss.

خود را سرحال حضور در مد نشان می دهد — که میزبانی در سالن آمریکای شمالی پستانداران در موزه آمریکایی تاریخ طبیعی در نیویورک سیتی — ساخته شده حس از باند تولید انجام ماکسول میراث ادای احترام به خانه اش در ایالت تگزاس است.

نشان می دهد باز با آهنگ “6 اینچ” از Houston-تربیت songstress بیانسه و بسته با کشور آهنگ “دختر داره شروع میشه “هیچ کجا” توسط اشلی McBryde با موسیقی در بین خدمت به عنوان موسیقی متن فیلم به مد.

نقد و بررسی: چگونه Netflix عالی ‘تشویق’ dispels مفروضات خود را درباره cheerleading

سوپر بلا حدید عینک های متعدد به نظر می رسد پایین باند که دیدم دزدکی لباس های غربی الهام گرفته چکمه, لباس, کت چرم و کمربند کیف.

Maxwell طراحی لباس و یک رویداد است که در ادامه سنت اختلاط ظریف و در عین حال با دوام لباس با غیر منتظره محل, موسیقی کشور, سرگرم کننده, تنقلات (الکل در sippy جام, چیز برگر و سیب زمینی سرخ شده بودند خدمت قبل نشان می دهد) و جشن خود را در تیم طراحی که بر روی باند فرودگاه با طراح در پایان هر یک از نشان می دهد.

نگاه نهایی در نمایش خیره کننده قرمز نوعی پارچه ابریشمی لباس شب بود “به صراحت ساخته شده توسط Brandon برای موزه آینده نمایشگاه ‘طبیعت, رنگ,'” با توجه موزه جمهور الن V. Futter در نمایش یادداشت ها.

“این نمایشگاه بزرگ را کشف نقش و قدرت رنگ در جهان طبیعی در فرهنگ انسانی و در زندگی شخصی ما” Futter نوشت.

NYFW 2019: Brandon ماکسول جشن زنان برجسته سیاه و سفید مدل در باند فرودگاه

2019 CFDA Awards winners: Brandon ماکسول, Rick Owens نگاهی به افتخارات بالا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im