نیاز به کاغذ توالت? Procter & Gamble گیاه می رود به اوردرایو در طول coronavirus بحران

MEHOOPANY, Pa. – این Procter & Gamble کارخانه در Mehoopany پنسیلوانیا شده است یک کلید ثابت از جامعه روستایی.

نسل از خانواده کار کرده اند وجود دارد. وایومینگ, شهرستان, ایالات راه شمارش P&> که افتتاح کارخانه خود را در سال 1966 به عنوان بزرگترین حامی مالی. در حالی که یک نقشه نشان می دهد تسهیلات منظمی را به یک منحنی از رودخانه Susquehanna آن جسمی زیادی حضور.

و اگر چند نفر خارج از وایومینگ, شهرستان, همه می دانیم که خریداران باید پاک قفسه محصولات خود در سراسر کشور در هفته های اخیر.

فضل حوله کاغذی و پوشک بچه Pampers و Luvs پوشک و Charmin کاغذ توالت ساخته شده است در P&>’s متحده بزرگترین کارخانه است که همچنین با اضافه کردن ماسک صورت به خروجی آن.

گیاه واقع شده است و حدود یک ساعت رانندگی در جنوب مرکز شهر بینگهمتون بیشتر همراه روستایی و scenic Route 267. آن را در مورد استخدام 2,200 افرادی که در حال گرفتن درجه حرارت چک و تشویق به عمل اجتماعی فاصله به عنوان آنها همچنان تان شدیدا از محصولات است که آمریکایی ها شده اند انباشت به عنوان coronavirus گسترش می یابد. Mehoopany شهرستان گزارش شده است در سال 2017 به خانه به تنها 896 نفر است.

در اطراف این زمان رسانه های اجتماعی شروع به پر کردن با عکس های بی ثمر قفسه “مایل پس از مایل از تریلر تراکتور” می تواند دیده می شود در حال انتظار برای انتخاب کنید تا P&>’s محصولات از Mehoopany گفت: کریستن Huff, مدیر اجرایی, وایومینگ, شهرستان, ایالات راه است.

رکود در جامعه روستایی

در خارج از کارخانه و مرکز توزیع بسیاری از کسب و کار باید آهسته.

P&> کارخانه “یک مرکز تولید اساسا در این میانه چه بود یک بار فقط گسترده زمین های کشاورزی در رودخانه Susquehanna” گفت: Maryellen Condeelis, Mehoopany شهرستان منشی/خزانه دار. “ما هنوز یک جامعه کوچک روستایی.”

Mehoopany و Meshoppen کوچک قصبه چند مایلی شمال کارخانه “هر یک رستوران و یک ایستگاه گاز” و رستوران ها هنوز ارائه take-out, با توجه به, وایومینگ, شهرستان, اتاق بازرگانی و رئیس جمهور Gina Suydam.

Tunkhannock این بخشداری است که می بیند بسیاری از P&>’s کامیون ترافیک “یک شهر زیبا با مغازه های خرده فروشی و رستوران ها و زیبایی ترمیم دیتریش تئاتر & وایومینگ, شهرستان, فرهنگی, مرکز, اما در حال حاضر همه از آن مکان کاهش یافته است خاموش” Suydam گفت: “بسیاری از رستوران ها بسته شده چون از تنهایی نمی تواند حفظ عملیات خود را.”

Coronavirus نقشه: ردیابی ویروس در سراسر نیویورک و جهان

هاف در حال اجرا است راه متحده از او Tunkhannock خانه و مختصات محلی coronavirus صندوق امداد هنگامی که این شهرستان نیاز هستند واضح تر.

هیچ COVID-19 … هنوز

وایومینگ, شهرستان یکی از هشت شهرستان در پنسیلوانیا بدون گزارش COVID-19 مورد از پنسیلوانیا وزارت بهداشت را به روز رسانی در دوشنبه.

اگر و هنگامی که موارد فراموش می آیند نزدیکترین گزینه درمان است Tyler یادبود بیمارستان 48 تخت تسهیلات مورد یک درایو 10 دقیقه شرقی از کارخانه. این Tunkhannock بیمارستان آغاز شده است چک کردن همه بیماران نشانه هایی از COVID-19.

در حالی که این شهرستان روستایی طبیعت و جمعیت کم آن را ندارند و برخی از حفاظت از مرزهای دو کشور — لاکاوانا و Luzerne — با به اندازه کافی شدید بیماری به سقوط رژیم صهیونیستی است. تام گرگ اقامت در خانه سفارش دهید.

و P&>’s کارگران در حال گسترش در سراسر حدود شش شهرستانهای قضاوت توسط تعداد شهرستان راه متحد سازمان هاف معمولا می بیند به نمایندگی از جمع آوری کمک های مردمی در زمان.

کارکنان است که می توانید از خانه کار انجام می دهند بنابراین با توجه به P&> سخنگوی لورن Fanroy.

“که در آن کارکنان در حال حاضر ما امکانات ما فاصله عامل تیم و حذف جلسات و یا حوادث که در جمع گروهی از مردم است. ما باید ثابت مایع از همه مناطق از جمله تمیز کردن هر چهار ساعت و سطح ضد عفونی بیش از دقیق ترین استانداردهای تعریف شده توسط مقامات بهداشت و درمان” Fanroy گفت.

در حالی که مردم محلی گفت: داشتن P&> گیاه در نزدیکی نمی دهد آنها را به یک لبه در پیدا کردن محصولات خود را در فروشگاه هاف نیز سریع به یاد داشته باشید که این شرکت از او خواست آنچه در سازمان می تواند کمک به پوشک است.

“آنها واقعا مانند سخاوتمندانه ترین شرکت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>