ند مانع خروج کینی ، کریک پس از یک فصل

کینی ، نهر است که در بازار برای یک مربی فوتبال با فصل کمتر از دو ماه از شروع.

ند و مانع و همچنین پردیس های ورزشی مدیر مدرسه ترک پست خود پس از یک فصل یک منبع تایید به پیک در روز شنبه. یک لیست کار برای موقعیت شد ارسال شده در کنر ISD سایت که آن روز صبح.

مانع است و نه در پاسخ به پیام ها برای اظهار نظر در مورد خروج خود را.

مانع شد استخدام در مارس 2019 پس از استیو Svendsen سمت چپ بعد از چهار فصل را در خود بومی داکوتای جنوبی. مانع آمد به کینی ، کریک پس از سه فصل در والیس Brazos. Brazos یک کلاس 2A برنامه ساخته شده برگشتی تمام سه فصل آن.

کینی ، نهر رفت 2-8 در سد تنها فصل در راس به عنوان Panthers برداشت غیر-منطقه پیروزی Pro Vision آکادمی در ماه سپتامبر و یک منطقه 8-5A (Div. من) برنده بیش از والر در ماه اکتبر که شکست 11-بازی منطقه دست دادن رگه که به تاریخ بازگشت به ابتدای سال 2018 شود.

کینی ، کریک به عنوان یک برنامه تلاش کرده است به عنوان کل در طول دهه گذشته و فراتر از آن. پلنگ باید سه برنده یا کمتر در هر فصل قدمت آن به سال 2011 و شد 5-5 در سال 2010. کینی ، نهر نکرده برگشتی از سال 2006 و تنها شده اند به postseason سه بار از مدرسه افتتاح شد و در سال 1998 است.

مانع آورده بیشتر سر و صدا-دهان برند فوتبال در تهاجم سمت توپ با تمرکز در حال اجرا توپ بین پردازد.

“ما در حال رفتن به سعی کنید و ایجاد اجرای” مانع در مصاحبه ای گفت: در ماه مه سال 2019 پس از او استخدام شد. “البته ما می خواهیم به متعادل و ما نمی خواهیم به یکی بعدی. ما می توانید انجام دهید که با تشکل و پرسنل بسته است. ادبانه و بعد 1 ما می رویم به ایجاد و اجرا شود. پس از آن ما خواهد شد و کار به عنوان متعادل به عنوان ما می توانیم.”

مانع اتحاد کلی varsity سر مربیگری رکورد 18-25.

بعدی کینی ، نهر فوتبال استخدام مربی خواهد بود نهم در برنامه تاریخ است.

پلنگ فقط شروع قدرت و تهویه اردوگاه در اوایل این هفته. آنها را به رقابت در این سقوط در منطقه 8-5A (Div. من) با کلیولند, کالج ایستگاه Lufkin ماگنولیا Magnolia غرب جدید کینی ، Porter و والر.

کینی ، نهر شروع فصل Aug. 28 در مورهد ورزشگاه علیه پاسادنا.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>