NCAA مردان و زنان مسابقات بسکتبال را شامل نمی شود طرفداران با توجه به coronavirus نگرانی

NCAA چهارشنبه اعلام کرد که مردان و زنان در مسابقات بسکتبال برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در تمام سالن در هفته آینده, اما بدون طرفداران در حال حاضر.

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert در بیانیه ای گفت این تصمیم پس از مشورت با مقامات بهداشت عمومی در تلاش برای کند کردن روند گسترش این رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که صدها نفر از مردم در سراسر ایالات متحده بیش از گذشته هفته است. حضور در حوادث محدود خواهد شد ضروری به کارکنان و اعضای خانواده.

“NCAA در ادامه به ارزیابی تاثیر COVID-19 در مشاوره با مقامات بهداشت عمومی و ما COVID-19 مشورتی پانل” Emmert در بیانیه ای گفت:. “بر اساس مشاوره و گفتگوهای من با NCAA حکام من را ساخته اند این تصمیم برای انجام آینده ما قهرمانی حوادث از جمله بخش مردان و زنان مسابقات بسکتبال با تنها ضروری کارکنان و محدود خانواده و حضور و غیاب. در حالی که من درک چگونه نا امید کننده این است که برای همه طرفداران از ما, ورزش تصمیم من این است که بر اساس درک فعلی از چه COVID-19 پیشرفت در ایالات متحده است. این تصمیم به نفع سلامت عمومی از جمله این که مربیان و مدیران طرفداران و از همه مهمتر ما دانشجو-ورزشکاران است.”

در بخش مردان مسابقات بسکتبال شناخته شده در محاوره به عنوان جنون مارس یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی کالج — جذب صدها نفر از هزاران نفر از طرفداران و تولید میلیون ها دلار درآمد برای NCAA است. 2018 تکرار این رویداد در آورده $844.3 میلیون در تلویزیون و بازاریابی حقوق به تنهایی با توجه به آسوشیتد پرس.

در حال حاضر 67-بازی مسابقات مردان برگزار خواهد شد در خالی کردن عرصه در 14 سایت در سراسر کشور آغاز سه شنبه شب با “چهار” در دیتون اوهایو.

براکت برای مردان خواهد بود یکشنبه شب اعلام کرد. زنان که در پردیس سایت های آخر هفته آینده خواهد خود را ببینید براکت دوشنبه.

تصمیم بزرگ: طرفداران ورزش, وزن, آیا برای حضور در بازی میان شیوع کروناویروس

نظر: زمان برای NCAA به سمت راست تماس بگیرید — دشوار تماس بگیرید — و لغو مارس جنون

BRACKETOLOGY: Gonzaga امنیت No. 1 دانه; تنها یک دانه بالا برای grabs

به نظر می رسد قدردانی از چالش های منحصر به فرد که در مسابقات NCAA مطرح می تواند از بهداشت عمومی نظر-با طرفداران از یک قسمت از کشور سفر خود را به دیگری و پس از آن برگزاری در محله های نزدیک.

NCAA حرکت به دنبال یک سری از اقدامات مشابه در چند شهرستانها ایالات متحده و ورزشی در لیگ های سراسر جهان است. در ژاپن کشور برتر بیس بال لیگ به تعویق افتاد شروع فصل آن در حالی که یکی از بزرگترین کشتی سومو حوادث باز بدون فن. در ایتالیا دولت برای اولین بار تماشاگران محروم از بازی بعد قبل از حرکت به حالت تعلیق در تمام رویدادهای ورزشی در کشور از طریق آوریل 3. و در فرانسه و اسپانیا کلید مسابقات فوتبال بودند و قرار بود پشت درهای بسته بازی کرده.

NCAA بود که از صبح روز سه شنبه نشان داد که وجود خواهد داشت بدون هیچ تغییری به خود NCAA مردان و زنان مسابقات بسکتبال حتی به عنوان آیوی لیگ لغو آن کنفرانس مسابقات بسکتبال قبل از آنها آغاز شد و بخش سوم مسابقات بازی ها بازی شد در عرصه خالی.

که تفکر را تغییر داد, اما, به عنوان مقامات دولتی شروع به تغییر موضع خود را و هشدار داد در برابر اجتماعات بزرگ از مردم است.

سه شنبه شب NCAA هشدار داده بود که این امر می تواند ساخت “تصمیم گیری در روزهای آینده” بر اساس گفتگو با کارشناسان از جمله COVID-19 مشورتی آن ایجاد شده در اوایل این ماه. سازمان را بلافاصله مشخص کردن طبیعت از کسانی که تصمیم گیری اگر تا به حال حدس و گمان بوده است که بازی را می توان بدون طرفداران و یا سایت های مسابقات می تواند تثبیت شود.

تصمیم به حرکت جنون مارس در پشت درهای بسته نشان دهنده یک مرز جدید از نوع آمریکایی که هرگز دیده می شود یک رویداد از این اندازه و دامنه را بدون طرفداران در حال حاضر. در حالی که چنین اقدامی گرفته شده است در موارد نادر با توجه به امنیت یا آب و هوا-های مربوط به — از جمله مهمترین آنها یک Baltimore Orioles بازی در سال 2015 که بدون طرفداران پس از مرگ Freddie Gray — آن را به حال هرگز شده است در واقع در نظر گرفته شده توسط سازمان های ورزشی یکهو.

معلوم نیست چه بازیکنان و بینندگان تلویزیون خواهد شد واکنش نشان می دهند به تغییر. خواهد شد وهم آور آرام خالی آرنا تاثیر منفی تلویزیون پخش ، اندرو Zimbalist استاد اقتصاد در کالج اسمیت قطعا فکر می کند.

“این هرگز به عنوان بسیار سرگرم کننده به تماشای بازی در تلویزیون زمانی که شما در حال نگاه کردن به صندلی های خالی در غرفه” Zimbalist گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در هفته گذشته. “پس از آن می تواند اثرات در رتبه های تلویزیون.”

جیم Nantz که کمک خواهد کرد که پخش مسابقات NCAA بازی فردا گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه که او امیدوار است که این رویداد می تواند کمک به بینندگان را از ذهن خود خارج ویروس.

“این می آید در یک زمان که در آن کشور واقعا نیاز بیش از هر زمان فرصتی به چیزی است که به ارمغان می آورد برخی از شادی/سرگرم کننده را به زندگی خود را,” او گفت:. “بیشتر از یک فرار از واقعیات, اگر شما خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>