NBA همه ستاره بازی باز می شود با احساسی ادای احترام به کوبه برایانت

شیکاگو — حتی به عنوان او ایستاده بود قبل از 24 NBA بهترین بازیکنان, Magic Johnson ساخته شده یک بیانیه در مورد کوبه برایانت ساخته شده است که او را منحصر به فرد حتی در میان آن همه ستاره.

“ما به شما هرگز دیگر بازیکن بسکتبال کاملا مانند کوبه” جانسون گفت: جمعیت فروخته شده در ایالات مرکز قبل از روز یکشنبه NBA All-Star game. لحظاتی بعد کسانی که از طرفداران شعار “KO-BE KO-بود!” تبدیل شده است که موسیقی متن فیلم در لوس آنجلس لیکرز بازی های خانگی و هنگامی که سپاه از طرفداران در سراسر جهان به سوگواری اخیر خود مرگ است.

NBA ادامه داد: ارائه تجلیل و قدردانی به برایانت که همراه با درگذشت او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر سه هفته پیش در روز یکشنبه ، پس از عزاداری های اخیر مرگ و میر ناشی از برایانت و سابق NBA کمیسر دیوید استرن جانسون برگزار شد یک لحظه سکوت برای مقدار ثانیه که همسان برایانت اولین شماره پیراهن (هشت). سپس طرفداران راديال بیشتر “KO-بود!” پرداختند.

“چه جالب آن است که کوبه کار کرده است با تعداد زیادی از این بچه ها یا با توجه به آنها مشاوره” جانسون گفت: به او خیره شد در 24 All-Stars. “او همیشه وجود دارد برای همه ما در یک راه یا دیگری.”

پس از جانسون سخن گفت, جنیفر هادسون سنگ “برای همه ما می دانیم” که برای اولین بار انجام شده توسط Nat King Cole.

مدت کوتاهی پس از آن, شایع ای صف شروع معرفی برای تیم LeBron و تیم Giannis. مشترک نیز منابع متعدد به برایانت از جمله “24 ساعت در روز شما را در کار; فراموش حقوق و دستمزد/در شیکاگو شما می فرماید که” Mamba ذهنیت است.’ “

تیم LeBron عینک کون بزرگ, No. 2, در حالی که تیم Giannis عینک برایانت شماره 24. هر دو تیم به تن نیوجرسی تکه های نه ستاره به نمایندگی از کسانی که در تصادف جان باختند از جمله کوبه و Gianna Bryant; جان کری و الهام Altobelli; سارا و Payton چستر; Christina Mauser; و آرا Zobayan.

پس از تیم LeBron و تیم Giannis تقسیم دو چهارم, Chance the Rapper انجام شده در حاصل کار دو تیم. عرصه scoreboard بازی برایانت تصویری ادای احترام همراه با پیام “ما با تشکر از شما کوبه.”

میدوی را از طریق سه ماهه سوم رپر Ludacris عینک برایانت-رنگ آمیزی سرعت باد قبل از NBA برجسته فیلم های مختلف Hall of Famers از جمله Gary Payton, دومینیک ویلکینز, Allen Iverson و ژولیوس ایروینگ. در halfcourt, Iverson عینک شماره 8 برایانت نیوجرسی همراه با لیکرز کلاه.

دنبال علامت مدینه در توییتر @MarkG_Medina.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>