NBA All-Star Game جایزه MVP به تغییر نام Kobe Bryant جایزه MVP

شیکاگو — NBA ادامه داد: به افتخار کوبه برایانت نامگذاری All-Star MVP جام کوبه برایانت All-Star MVP Award.

کمیسر NBA آدم نقره ای پرده برداری کرد که جایزه سالانه خود را در All-Star کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

برایانت سهام رکورد بیشترین All-Star MVPs با چهار.

“کوبه برایانت مترادف با NBA All-Star و مظهر روح این جشن جهانی نوروز از بازی ما” نقره گفت. “او همیشه لذت می بردند از این فرصت برای رقابت با بهترین ها را از بهترین و در بالاترین سطح انجام برای میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان است.”

برایانت که در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26 تا همه ستاره اولین بار در 19 سال (جوانترین همیشه به نظر می رسد در All-Star Game) و 18-زمان-ستاره دوم در تاریخ NBA پشت سر یکی دیگر از لیکرز بزرگ, Kareem Abdul-Jabbar.

برایانت سهام رکورد بیشترین All-Star شروع می شود در 15 هر چند LeBron James خواهد پیشی بگیرد که در روز یکشنبه بازی و برایانت دارای رکورد بیشترین متوالی همه ستاره با حضور 18. او همچنین همه ستاره بازی دوم تمام زمان گلزن برجسته (290 امتیاز) پشت سر جیمز. او رهبر در دزد با 38.

“این جایزه ارائه خواهد شد و در نتیجه (یکشنبه) شب همه ستاره بازی و من می دانم که از آن خواهد شد به خصوص معنی دار به این بازیکن که برنده اولین کوبه برایانت MVP,” نقره گفت. “بنابراین من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت دیگر افتخارات نیز هست و همانطور که اشاره کردم چیزهای دیگر وجود دارد که ما خواهد شد بحث در مورد با ما هیئت مدیره NBA هیئت مدیره هنگامی که آنها را ملاقات در ماه آوریل به افتخار دیوید. اما این یکی به نظر می رسد تا اینجا مناسب در All-Star زیرا هیچ کس مندرج All-Star بیش از Kobe Bryant.”

کوبه برایانت: 5 به یاد ماندنی ترین همه ستاره بازی از تاریخی خود را حرفه ای

نظر: چرا این NBA All-Star Weekend خواهد بود بر خلاف هر گونه دیگر در تاریخ ورزش

NBA ALL-STAR WEEKEND: ‘ادای احترام به میراث از کوبه برایانت و دیوید استرن

نقره ای صحبت کرد و از روی علاقه برایانت و گفت: آنها نزدیک شد و پس از برایانت بازنشسته از لیکرز و مقایسه برایانت به سابق NBA کمیسر دیوید استرن که در Jan. 1.

“من در لیگ برای کل دوره زندگی حرفه ای او و او و دیوید (Stern) جالبه که تا به حال تعداد زیادی مشترک” نقره گفت. “آنها هر دو مصمم به پیروزی است. آنها می تواند در زمان های سخت است زیرا آنها به ترتیب اولویت برنده و اغلب آنها ندارد زمان برای برخی از niceties در اطراف روابط شخصی به دلیل آن بود در مورد برنده شدن حداقل در حالی که کوبه بود یک بازیکن است.

“آنچه که من نیز دیدم در کوبه و شما را دیدم کمی از این دیوید در پست خود در دوره پس از او کمیسر که جنبه ای از شخصیت خود را کمی ساختگی که در آنها فشار مردم چون آنها می خواستند آنها را به خود را در بهترین و شناخت که آن را به معنای در برابر مردم ممکن است آنها را دوست دارم اما که آنچه در آن بود که رقابت در مورد برنده شدن است.”

هر بازیکن در روز یکشنبه بازی خواهد بود گانینگ برای جایزه.

“این نسل از بازیکنان بسیاری از آنها بزرگ شده کوبه خود را به عنوان مدل نقش به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک رقیب و او دوست داشت و او در آنجا ماند و به این بچه ها” نقره گفت. “این برای من شگفت انگیز, شما می دانید, در یک نوع از روش مشابه که دیوید در بر داشت یک راه برای اتصال به بسیاری از مردم کوبه متصل به طوری که بسیاری از این نسل فعلی از بازیکن و متصل منظورم همه آنها داستان که در آن او شکستن فیلم با آنها. او در صحبت کردن به آنها در مورد اعتقاد به در برد — که اضافی درایو درونی که هیولایی به نام او آن بود که لازم به واقعا یک قهرمان است.”

دنبال USA TODAY Sports’ جف Zillgitt در توییتر @JeffZillgitt.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>