NBA و NFL به امتناع واکسن خود تسلیم شده اند

[ad_1]

بروکلین نتز رسما به کشمکش با کایری اروینگ بر سر وضعیت ستاره واکسینه شده پایان داد. و ایروینگ که از واکسینه شدن علیه کووید-19 امتناع کرد، بدون شک برنده است.

گسترش سریع نوع Omicron از ویروس کرونا باعث ایجاد شکاف در لیست NBA شده است. با آزمایش‌های مثبت که تعداد زیادی از بازیکنان را غیرقابل قبول کرد، نت‌ها سرانجام با ایروینگ که در این فصل بازی نکرده بود، تماس گرفتند، زیرا دستور نیویورک برای واکسینه کردن برخی از امکانات داخلی او را از بازی‌های خانگی دور کرده بود. قرار دادن ایروینگ در زمین در حال حاضر، حتی برای بازی های خارج از خانه تنها، یک چرخش شدید برای تیم است که او را به جای استفاده نیمه وقت از او حذف کرد. پس از پاک کردن پروتکل‌های NBA COVID-19 در روز سه‌شنبه، ایروینگ واجد شرایط بازی برای نت‌ها در سفر به ایندیانا برای رویارویی با پیسرز در 5 ژانویه خواهد بود.

این حل و فصل اختلافات پرمخاطب نتس با ایروینگ بخشی از یک مشکل بزرگتر در ورزش حرفه ای است: در مواجهه با آخرین جهش ویروسی، NBA و NFL اساساً پرچم سفید را به اهتزاز درآورده اند. آنها قوانین بهداشتی خود را کاهش می دهند و سیگنال های آشتی برای بازیکنانی که از دریافت واکسن کووید-19 خودداری کرده اند ارسال می کنند.

هر دو لیگ تعدادی پروتکل بهداشتی را اتخاذ کرده بودند که به شدت واکسیناسیون را تشویق می کرد. اما اکنون لیگ ها در عوض تسلیم شدن در برابر نیروهای سرمایه داری را انتخاب می کنند. نگرانی های مالی کوتاه مدت حکم می کند که حتی زمانی که Omicron توزیع می شود، بازی ها باید ادامه داشته باشند. و اگر این بدان معناست که بازیکنان واکسینه شده و واکسینه نشده باید از استانداردهای یکسانی پیروی کنند، لیگ ها این کار را خواهند کرد.

پس از اینکه CDC دستورالعمل‌های جدیدی را در روز دوشنبه صادر کرد که زمان قرنطینه را برای افرادی که تست کرونای آنها مثبت بود کاهش می‌دهد، NBA اعلام کرد بازیکنانی که آزمایش آنها مثبت بود باید تنها شش روز ایزوله شوند، نه شش روز. 10 در صورت نداشتن علائم. NFL و انجمن بازیکنان NFL سریعاً اعلام کردند که بازیکنانی که نتایج آزمایش آنها مثبت است می توانند تا پنج روز دیگر بازگردند. به طور شگفت انگیزی، مهلت های کوتاه شده قرنطینه جدید برای هر دو لیگ برای بازیکنان واکسینه شده و واکسینه نشده اعمال می شود.

تا کنون، NFL به درستی بار اضافی را بر بازیکنان واکسینه نشده تحمیل کرده است. به عنوان مثال، بازیکنان واکسینه نشده باید تحت آزمایشات روزانه قرار می گرفتند و زمانی که تیم به سفر می رفت، آنها نمی توانستند با کسی به جز کارکنان تیم برادری کنند. این قوانین نشان دهنده خطر بیشتری است که بازیکنان واکسینه نشده برای دیگران ایجاد می کنند. این قوانین همچنین انگیزه های قوی ایجاد کرد: در بین بازیکنان NFL، این سیاست به ایجاد نرخ واکسیناسیون بیش از 94 درصد کمک کرد – بسیار بیشتر از همه آمریکایی های بزرگسال. (درصد بازیکنان NBA حتی بهتر است: حداقل 97 درصد.)

برخی از این مشوق ها هنوز پابرجا هستند. در اوایل این ماه، NFL سه بازی را برای آنتونیو براون بازیکن Tampa Bay Buccaneers متوقف کرد زیرا او کارت واکسیناسیون جعلی را به کمپ تمرینی آورده بود. اما لیگ پس از اینکه 150 مورد مثبت در اواسط دسامبر ظاهر شد، شروع به سرکوب پروتکل های خود کرد. با مشخص شدن بازی های پلی آف NFL، مطمئناً زمان خوبی برای لیگ و کارشناسان سلامت آن بود تا راه هایی برای بازگرداندن سریعتر بازیکنان آلوده به زمین بیابند. طبق پروتکل‌های قدیمی، کارسون ونتز، مدافع واکسینه نشده تیم ایندیاناپولیس کلتس، که تست ویروسش در اوایل این هفته مثبت شد، واجد شرایط بازی در مقابل لاس‌وگاس رایدرز این یکشنبه نخواهد بود. اکنون، با کاهش زمان قرنطینه، ونتز می‌تواند در مسابقه‌ای شرکت کند که می‌تواند او را در پلی آف برای تیمش به ارمغان بیاورد.

NFL و NBA دست خود را در اینجا پنهان نمی کنند. آنها در حفظ تجارت نقش دارند. نتز هفت بازیکن داشت که برای شرکت در بازی کریسمس این تیم مقابل لس آنجلس لیکرز، شرایط پروتکل های ایمنی و سلامت NBA را برآورده نمی کردند. در میان کسانی که از دست رفت، کوین دورانت، مهاجم فوق ستاره بود که از آن زمان به او اجازه بازی داده شد. نتز بهترین رکورد در کنفرانس شرق و شانس قانونی برای کسب قهرمانی NBA را دارد. بازگشت ایروینگ بار کاری دورانت – زمان بازی 37 دقیقه ای او در رده دوم لیگ – را با ورود NBA به اوج فصل خود کاهش می دهد. و اگر یک جهش دیگر برای کووید در تیم وجود داشته باشد، بازگشت ایروینگ به این معنی است که یک فوق ستاره دیگر برای بازی های جاده ای در دسترس است.

از این هفته، NBA از 541 بازیکن در این فصل استفاده کرده است – یک رکورد لیگ. این به این دلیل است که تیم های زیادی مجبور بودند برای امضای قراردادهای 10 روزه با بازیکنان بجنگند تا تعداد خیره کننده بازیکنان لیست کووید را جبران کنند. با وجود این رقم ظالمانه، نه NBA و نه NFL هرگز از NHL تقلید نخواهند کرد، NHL که تصمیم گرفت هفته گذشته فصل خود را برای مقابله با افزایش موارد ویروسی به پایان برساند. (برای جبران، NHL همچنین تصمیم گرفت بازیکنان خود را از بازی های المپیک زمستانی 2022 پکن خارج کند تا در صورت لزوم آنها را برای بازی های برنامه ریزی شده در ماه فوریه در دسترس قرار دهد.)

آخرین تغییرات در پروتکل های NFL و NBA فقط ادامه اتفاقاتی است که در سایر نقاط اقتصاد رخ می دهد. تصمیم CDC برای کاهش زمان قرنطینه شش روز پس از آن اتخاذ شد که اد باستیان، مدیر عامل شرکت دلتا ایر لاین، نامه‌ای را ارسال کرد و از آژانس خواست تا دوره ایزوله شدن افراد مبتلا به ویروس را کاهش دهد. هوانوردی تجاری به ویژه با پرش Omicron ضربه شدیدی خورد. کمبود پرسنل ناشی از آزمایشات مثبت منجر به لغو هزاران پرواز در فصل شلوغ تعطیلات شده است. مطابق با واشنگتن پست، مقامات ارشد بهداشت تصمیم گرفتند زمان قرنطینه را کاهش دهند زیرا می ترسیدند که بسیاری از کارگران کلیدی در غیر این صورت قادر به کار نباشند و صنایع فلج شوند. با این حال، دستورالعمل‌های جدید CDC برای عفونت پیشرفت – که دوره انزوای یکسانی را برای افراد واکسینه نشده و واکسینه‌شده توصیه می‌کند و نیازی به انجام آزمایش منفی قبل از پایان انزوا ندارد – حتی مجازتر از آن چیزی بود که بسیاری از رهبران تجاری و کارشناسان بهداشت عمومی دلسوز گفتند.

از این منظر به سختی می توان لیگ ها را به خاطر پیمودن مسیری مبهم و پیچیده مقصر دانست. با این حال، شرم آور است که این استانداردهای بازنگری شده نشان می دهد که افراد واکسینه نشده به دلیل ایجاد این همه هرج و مرج، هیچ گونه مجازاتی را پرداخت نخواهند کرد. ضد اپیلاسیون ها و جناح راست ها ایروینگ را به دلیل موقعیتی که در برابر دستورات واکسن داشت، شهید می دانستند و او اکنون می تواند با شرایط خود بازی کند. تا زمانی که ونتز بدون علامت باشد، ونتز می‌تواند بازی کند، اگرچه او نقش خود را برای پایان دادن به این بیماری همه‌گیر انجام نداده است. براون به میادین بازگشته است و می‌خواهد مردم فراموش کنند که او خودخواهانه امنیت اطرافیانش را به خطر می‌اندازد، زیرا او نظم لازم برای رعایت پروتکل‌های سخت‌گیرانه‌تر برای بازیکنان واکسینه نشده را نداشت.

در نهایت، سیاست های NBA و NFL بر دو چیز تأکید دارند – سرگرم کردن طرفداران و حفظ کار تیم ها و ورزشکاران. بازیکنانی که واکسن را رد کرده‌اند از قبل می‌دانند که علیرغم اختلالاتی که در آن نقش داشته‌اند، تمایل به ادامه کسب درآمد با آنهاست.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmamobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma