کری خواستار روزولت اخراج کاپیتان ‘احمق’ به عنوان کشتی های بیشتری زده با کروناویروس

واشنگتن – اقدام نیروی دریایی, منشی, تحقیر کاپیتان سابق یو اس اس تئودور روزولت در تماس تلفنی با “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” به فرماندهی ناو هواپیمابر زده با COVID-19.

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly که هفته گذشته اخراج سروان. برت Crozier برای ارسال نامه به مقامات نیروی دریایی فورا به دنبال کمک به قبل از یکی از ملوانان درگذشت از coronavirus اظهارات آوریل 5 به اعضای روزولت خدمه. یک مقام دفاعی بود که مجاز به صحبت علنی تایید کرد که روز شنبه یک رونوشت از Modly اظهارات دقیق بود.

اواخر روز سه شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن waded به بحث و گفت در جلسه که او را “نگاه به” Crozier است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام نامه یک “اشتباه” بود که نگران خانواده و نشان “ضعف است.” اما او گفت Crozier تا به حال یک “بسیار خوب” حرفه ای.

“من نمی خواهم به از بین بردن کسی برای داشتن یک روز بد” او گفت:.

تسکین یک افسر فرماندهی به طور معمول به پایان می رسد افسر حرفه ای. پس از اخراج شدن آنها اغلب به مشاغل اداری که منجر به بازنشستگی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در حل و فصل مسائل و “می توانید آن را کشف کردن بسیار سریع است.”

در همین حال قانونگذاران دموکرات ها خواستار گسترده تر تست روی عرشه کشتی. چندین کشتی های دیگر از جمله ناو هواپیمابر یو اس اس رونالد ریگان نفر از ملوانان تست مثبت برای این بیماری با توجه به دفاع و کاپیتول هیل منابع مجاز به صحبت های عمومی.

Modly همچنین berated رسانه ها گفتن ملوانان که همه روزنامه نگاران گرایش دارد و به دنبال آنها را شرمسار. سان فرانسیسکو کرونیکل اولین گزارش Crozier را نامه ای که به بیرون درز بعد از او فرستاده بود آن را به چند مقامات نیروی دریایی. Modly اخراج Crozier, او به خبرنگاران گفت: هفته گذشته به دلیل Crozier دست پاچه شده بود و او تا به حال از دست رفته اعتماد به نفس در او.

Modly همچنین اظهار داشت در سخنرانی خود به خدمه که Crozier ممکن است نقض قوانین نظامی توسط عمدا نشت حساس نظامی اطلاعاتی که موضوع ممکن است او را به دادگاه نظامی.

Modly در بیانیه ای اذعان پرداختن به خدمه و با استفاده از ابتذال. او در زمان مسئولیت گفتار او اما گفت که او نمی تواند به یاد بیاورید جزئیات.

واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد کوروناویروس?

“من نه گوش دادن به ضبط از سخنان پس از صحبت با خدمه بنابراین من نمی توانم تایید اگر متن دقیق است” Modly گفت. “گفتاری عبارت بودند از قلب و برای آنها به معنای. من با هر کلمه ای که من گفتم حتی متاسفانه هر ناسزا که ممکن است مورد استفاده برای تاکید. هر کسی که خدمت در یک کشتی نیروی دریایی را درک کنید. از من بپرسید اما انتظار نداریم که مردم به عنوان خوانده شده آنها را در تمامیت خود را.”

Modly سخنرانی بلافاصله جلب آتش از کاپیتول هیل.

“بر اساس متن من را خوانده ام, منشی, Modly نظرات کاملا نامناسب و در زیر دفتر وزیر نیروی دریایی” گفت: سناتور. Tim Kaine, D-Va., عضو کمیته خدمات مسلح. “آن را عمیقا ناامید کننده است که او را تحویل یک سخنرانی در هیئت مدیره یک ناو هواپیمابر ایالات متحده نشان می دهد که سروان. Crozier ممکن است ‘احمق’ و هجوم رسانه ای برای تلاش به گزارش حقیقت است. این اختصاص داده شده ملوانان سزاوار بهتر از خود رهبری است.”

بیش از 150 ملوانان در میان 4,800-عضو خدمه روزولت را آزمایش مثبت برای COVID-19. Crozier است که یکی از آنها با توجه به نیویورک تایمز. نیروی دریایی را آزمایش کرده است 61% از خدمه و تخلیه نزدیک به 2000 نفر از آنها با قرار دادن آنها را در قرنطینه در گوام در جایی که کشتی لنگر انداخت.

. روزولت تنها coronavirus-کشتی زده مستقر – گوام است نه آن خانه بندر. کشتی های دیگر را ترک کرده اند نیست خانه خود را در بنادر است. تحت تاثیر قرار ملوانان از کشتی های دیگر شده اند جدا شده است.

این تست برای COVID-19 محدود شده است و به بزرگتر کشتی و نیروی دریایی نمی داند که چگونه بسیاری از کوچکتر کشتی در دریا ممکن است تحت تاثیر قرار گفت: سناتور. ریچارد Bluementhal D-Conn. و همچنین عضو کمیته خدمات مسلح. دفاع رسمی موافقت کردند که آزمایش محدود است اما گفت: اعزام کشتی به حال محدود و یا بدون تماس با جهان خارج و در نظر گرفته شده کم خطر است.

همچنین روز شنبه, Rep. جکی Speier که ریاست کمیته خدمات مسلح پنل پرسنل فشرده وزیر دفاع علامت Esper برای بیشتر تجهیزات حفاظتی برای نیروهای نظامی و گسترده تر تست.

“حفاظت از آنها را در حالی که انجام ماموریت خود را به عنوان به خوبی به عنوان داشتن بهترین تجهیزات تست مستقر در دسترس به عنوان بسیاری از مکان ها و کشتی های که ممکن است بسیار مهم است برای اطمینان از خدمات ما اعضای آزمایش سرعت و اقدام مناسب گرفته شده است” Speier نوشت: به Esper. “من باور دارم که نیروی دریایی در پاسخ به این COVID-19 شیوع در یو اس اس تئودور روزولت بود محزون می خوانی ناکافی به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس قرار دادن ملوانان’ زندگی در خطر است.”

COVID-19 نظامی: کاهش, آموزش, استخدام, ممنوعیت سفر ایجاد استرس برای سربازان

کمک: جان Fritze و مایکل کالینز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>