نیروی دریایی آتش سوزی ناو یو اس اس تئودور روزولت کاپیتان روز پس از او التماس کرد برای کمک به ملوانان با کروناویروس

واشنگتن – نیروی دریایی اخراج کاپیتان ناو یو اس اس تئودور روزولت در روز پنج شنبه چهار روز پس از او التماس کرد برای کمک به coronavirus زده خدمه نیروی دریایی اعلام کرد.

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly اعلام کرد که نیروی دریایی سروان. برت Crozier برطرف شد برای دست دادن اعتماد به نفس.

“من فقط می دانم که اعمال او بسیار ضعیف قضاوت” Modly گفت.

Crozier تا به حال با ارسال فوری نامه به نیروی دریایی ایالات متحده در روز یکشنبه به دنبال تخلیه و منزوی کردن خدمه به عنوان موارد عفونت کروناویروس افزایش در رگ. “اقدام قاطع” لازم بود برای جلوگیری از مرگ و میر ناشی از coronavirus Crozier نوشت. کشتی, محله های نزدیک مانع ملوانان از دستورالعمل های زیر را برای امن نگه داشتن آنها.

Modly روز پنجشنبه گفت که نیروی دریایی بوده است, بالا بردن سرعت کمک به روزولت قبل از Crozier فرستاده بود نامه خود را.

روزولت موارد: نیروی دریایی می گوید که نمی تواند خالی کشتی به دلیل سلاح های هسته ای راکتور

روز نیروی دریایی در حال تخلیه حدود 1000 نفر از ملوانان از ایران-طراحی کشتی است که لنگر انداخت در گوام است. حدود یک چهارم از 4,800 عضو خدمه بوده و تست شده برای این ویروس و 93 تا به حال پیدا شده است که COVID-19.

هیچ یک به طور جدی بیمار با توجه به نیروی دریایی است.

در سومین جلسه چهارشنبه مقامات نیروی دریایی انتخاب کلمات خود را با دقت زمانی که بحث Crozier. اما این نامه را انتشار توسط سان فرانسیسکو کرونیکل گرفتار نیروی دریایی و مقامات درهم به نمایش آنها در پاسخ به نگرانی در مورد ملوانان’ سلامت.

نامه فرستاده شد به طور گسترده از طریق ایمیل در نا امن شبکه و کپی را به “20 یا 30 افراد دیگر” Modly گفت: پنج شنبه. Modly و دیگر مقامات نیروی دریایی تا به حال آن را دیده نمی شود تا زمانی که آن را به نظر می رسد در این مقاله است. “او که حفاظت اطلاعات” Modly گفت.

نامه ایجاد درجه ای از “وحشت” در کشتی Modly گفت.

‘ملوانان لازم نیست برای مرگ: یک جدول زمانی از coronavirus گسترش در روزولت

همانطور که از اواخر روز شنبه, 114 ملوانان باید آزمایش مثبت برای ویروس Modly گفت. و او انتظار دارد که “صدها نفر” به توان و حذف.

وجود دارد 3,000 تخت موجود در گوام برای ملوانان که بیمار Modly گفت و آن اقدامات بودند در جریان قبل از نامه عمومی ساخته شده است.

Adm. مایکل Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی به نظر می رسد با Modly در عجله به نام جلسه مطبوعاتی در پنتاگون اواخر پنج شنبه. Gilday گفت: او پشتیبانی تصمیم برای از بین بردن Crozier که تحقیقات در جریان است در مورد این نامه و چگونه آن را توزیع شد.

“ملوانان ما سزاوار بهترین رهبری ما کاملا می تواند عرضه” Gilday گفت.

Modly گفت: او مطلع وزیر دفاع علامت Esper روز چهارشنبه بود که او با تکیه به سمت شلیک Crozier. در هیچ زمان Modly گفت: آیا مقامات کاخ سفید سعی کنید برای نفوذ در تصمیم گیری خود را.

“ما انتظار داریم که بیشتر از ما فرمانده افسران از آنچه آنها قطار برای” Modly گفت.

نظامی مورد: Coronavirus نیروهای کاهش به آموزش, استخدام, ایجاد گونه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>