نیروی دریایی سروان. Crozier کار اخراج شدند به صورت نامه در مورد کوروناویروس در یو اس اس روزولت, بزرگ ارسال کردن از ملوانان

واشنگتن – ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی داد که یک حمله برای نیروی دریایی سروان. برت Crozier فرمانده یک ناو هواپیمابر که سرنگون شد پنج شنبه پس از ارسال نامه ای شفاعت با رهبری نیروی دریایی برای حفاظت از خدمه خود را از گسترش coronavirus.

یک ویدئو از Facebook حساب مایکل واشنگتن نشان می دهد صدها نفر از خدمات اعضای مفت عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت که در حال حاضر لنگر انداخت در گوام شعار “کاپیتان Crozier! کاپیتان Crozier!” و کف زدن.

کسی که در این ویدئو می گوید: “و این است که چگونه شما ارسال کردن یکی از بزرگترین کاپیتان شما تا کنون به حال” و اضافه کردن “بز [Greatest Of All Time] مرد برای مردم است.”

Crozier اخراج شد فقط چهار روز پس از او التماس کرد برای کمک به coronavirus زده خدمه خود را بر روی روزولت. Crozier تا به حال با ارسال فوری نامه به نیروی دریایی ایالات متحده در روز یکشنبه به دنبال تخلیه و منزوی کردن خدمه به عنوان موارد عفونت کروناویروس افزایش در رگ. نامه ای که منتشر شد در سان فرانسیسکو کرونیکل فرستاده شده بود را به طور گسترده از طریق ایمیل ایجاد “وحشت” در کشتی با توجه به اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly. Modly گفت Crozier تا به حال “اعمال بسیار ضعیف قضاوت است.”

اما یک شب جمعه, فیلم ظاهر در رسانه های اجتماعی نشان خشن رفتن دور برای Crozier و اصطلاح “کاپیتان Crozier” آغاز روند در توییتر به عنوان بسیاری از ستایش تصمیم خود را برای حفاظت از خدمه خود را.

یک ویدئو از Facebook کاربر Taliah Peterkin به نظر می رسد برای نشان دادن Crozier راه رفتن پایین راهرو در این کشتی قبل از ستایش کشتی و تکان دادن good-bye.

در چهار صفحه نامه ای به نیروی دریایی مقامات Crozier خواسته بود برای خدمه این هواپیما حامل برای تخلیه شود و به صورت “اقدام قاطع” به عنوان coronavirus گسترش پردازنده.

“ما در جنگ و در نتیجه نمی تواند اجازه می دهد یک ملوان به هلاک به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر بی ارزش” Crozier نوشت.

دموکرات ها که منجر به کمیته نیروهای مسلح مجلس لعنتی Modly برای شلیک Crozier. نمایندگان مجلس اذعان کرد Crozier نادرست رفت و در خارج از زنجیره فرماندهی در انتشار نامه خود, اما آنها نام خود را اخراج یک واکنش افراطی.

بیشتر: نیروی دریایی آتش سوزی ناو یو اس اس تئودور روزولت کاپیتان روز پس از او التماس کرد برای کمک به ملوانان با کروناویروس

بیشتر: کاپیتان ناو هواپیمابر می پرسد نیروی دریایی ایالات متحده به تخلیه خدمه در میان ‘شتاب’ COVID-19 شیوع

از روز شنبه حدود یک چهارم از 4,800 عضو خدمه بوده و تست شده برای این ویروس و 93 تا به حال پیدا شده است که COVID-19. حدود 1000 نفر از ملوانان شده بود تخلیه از کشتی.

کمک: Jeanine Santucci تام Vanden بروک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>